Dodaj do ulubionych

Mieszkanie wynajem za ile?

IP: *.smsiarkowiec.pl 25.03.12, 21:17
Mam małą kawalerkę do wynajęcia. Może ktoś z Forumowiczów podpowie ile można w Tbg otrzymać odstępnego. Mieszkanie całkowicie umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz.
dzieki za informacje
Adam
Obserwuj wątek
    • Gość: Monika Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.12, 10:05
      widocznie nikt nie wie
      M.
    • Gość: eL Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.messagelabs.net 26.03.12, 10:22
      450-500PLN
      • Gość: xyz Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: 80.51.96.* 31.03.12, 14:40
        450-500 odstepnego za kawalerke?? pogrzalo was calkiem? kolezanka w warszawie w scislym centrum (swietokrzyska) za dwupokojowe mieszkanie placi 1100.

zastanowcie sie troche: 500 zl odstepnego + 200 czynsz + jakis internet i kablowka pewnie by sie przydaly ok 50 plus prad i gaz zalozmy ze kolo 100 = 850 ile zostaje na zycie z pensji jaka mozna zarobic w tbg?

wyglada na to ze trafilam jedyna normalna wlascicielke, ktora zna realia i place przyzwoite odstepne..
        • Gość: Nolte Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 01.04.12, 22:24
          Jasne... 1100 na Świętokrzyskiej W Wawie ...

Za taką cenę nie znajdziesz nawet na Bielanach kawalerki.
          Prawdziwa cena to 2500-3000 zł
    • Gość: slip Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.12, 12:19
      Jeszcze ważna lokalizacja. Więcej weźmiesz za centrum niż za Przywiśle.
      Kwoty które padły wyżej to minimum za umeblowaną kawalerkę w dobrej lokalizacji.
    • Gość: kaśka Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.12, 00:05
      Od roku wynajmuję kawalerkę młodemu małżeństwu.Płacą 450 zł odstępnego, czynsz 170 zł i sami opłacają media według zużycia .
    • Gość: Miro Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.smsiarkowiec.pl 01.04.12, 12:12
      Ja biorę za umeblowaną kawalerkę w centrum (36m2 bardzo ładne mieszkanie) 450 odstępnego - reszte opłat ponosi tez najemca (350 czynsz z kablówką i netem i koło 100zł za resztę).
      Moja znajoma wynajmuje ludziom swoje 2 pokojowe w dobrym standardzie za 550 odstępnego.
    • Gość: onn Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.adsl.inetia.pl 01.04.12, 13:33
      to my chyba żyjemy w Warszawie a nie w Tarnobrzegu !!!!!!!!!!!!!!!pogrzało was!!!!!! góra do 300zł. odstepnego nie dziwie sie w nowym budownictwie ale w starym i dotego na przywiślu brak parkingów , zbiry że strach wychodzić to jest rozbój w biały dzień pozdrawiam
      • Gość: gość Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 01.04.12, 18:55
        Dałem ogłoszenie z wysokim odstępnym i telefonów była cała masa, głód mieszkaniowy jest ogromny.
        Nikt łaski nie robi, albo płaci za super warunki jakie oferuję, bo lokal z pełnym wyposażeniem, w bardzo atrakcyjnym miejscu, po remoncie albo niech idzie pod most, wolna wola.
        Jak się zdecydowałem na wynajmujących to jeszcze dzwonili i chcieli przepłacić w ciemno bez oglądania a z samego opisu, więc nie pisz mi tu takich pierdół, że 250 czy 300, bo każdy przypadek jest inny.
        Natomiast znam przypadek, że wynajmują i za 150 ale nie chciałbyś mieszkać w takiej norze, a ci wynajmujący to też niezłe niechluje.
    • Gość: Ktoś Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.12, 19:27
      Ktoś pewnie za 100 zł chciałby wynająć kawalerkę . Jak mu się uda to super .A w Warszawie za 2 pokojowe mieszkanie to 2500 zł odstępnego z czynszem.A internet, kablówkę, wodę , prąd i gaz trzeba opłacić dodatkowo. Wiem bo bliscy wynajmują .
      I niech nikt bzdur nie pisze , jak nie zna realiów!

• Gość: xyz Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: 80.51.96.* 01.04.12, 19:49
        no tak, skoro twoi znajomi wynajmuja za 2500 tzn ze moja znajoma absolutnie nie moze wynajmowac za 1100 - interesujace podejscie. a moze po prostu masz znajomow idiotow, ktorzy dali sie wkrecic w astronomiczne oplaty? bo skoro moja znajoma placi 1100 odstepnego, tzn ze mozna takie mieszkanie w warszawie znalezc - i to nie jakas nora, tylko normalne przyzwoite mieszkanie. a za internet, kablowke, wode, prad i gaz to w 90% przypadkow placi sie osobno. bo coz z tego ze kablowka i internet i zaliczka na wode jest w czynsz wliczona? ten czynsz tez placi wynajmujacy :P
    • Gość: do xyz Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.12, 23:46
      900 zł opłacam córce pokój w mieszkaniu warszawskim.
      • Gość: znajoma Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.12, 08:08
        To bardzo dużo. Znam osobę,która wynajmuje ładne mieszkanie 34 m. za tysiąc złotych w Warszawie. Nie strasz mnie, bo moje córy idą za dwa lata na studia, jak ja studiowałam to płaciłam grosze za akademik. Za stypendium mogłam zapłacić za 6 miesięcy akademik. Z tego co się orientuję, to za kawalerki biorą więcej, bo jest mniejszy czynsz. Madzia płaci 3 stówy odstępnego za 3 pokojowe mieszkanie. Pozdrawiam. Miłego dnia.
      • Gość: xyz Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: 80.51.96.* 02.04.12, 08:20
        a jestes pewny(a) ze tyle wlasnie wynosi owo odstepne? czy to moze informacja od corki? 3 lata temu w poznaniu za pokoj w mieszkaniu swietnie wyposazonym placilam 300 zl ze wszystkim. jakos nie chce mi sie wierzyc ze przez 3 lata tak sie wszystko zmienilo i ze roznica miedzy warszawa i poznaniem jest/byla az tak drastyczna.
        • Gość: Adam Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.12, 10:34
          No to przynajmniej mi sie rozjasnilo w lepetynie ile faktycznie kawalerki "chodza na rynku".
          dzieki za opinie
          Adam
          • Gość: znajoma Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.12, 11:19
            Adam, w Mielcu bliska mi osoba wynajmuje kawalerkę, bierze 450 zł odstępnego, 19 m, brała 500 ale opuściła, wszystko nowe w mieszkaniu, pełne wyposażenie. Chętnych nie brakuje.
    • Gość: Zośka Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.12, 20:50
      W centrum Tarnobrzega wynajmuję kawalerkę za 450 zł + czynsz 168 zł .
      Jest po remoncie . Nowe podłogi, płytki , baterie w łazience , piecyk gazowy i kuchenka gazowo- elektryczna. Czy to dużo ?
      • Gość: xyz Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 02.04.12, 21:23
        Umeblowana? Bo jeśli tak, to chyba znośnie. choc jak dla mnie to za duzo

ja wolalam znalezc nieumeblowana, umowic sie z wlasicielka na przemalowanie scian i przywiezc swoje meble - a odstepnego place sporo mniej :)
    • yamaha-1 Re: Mieszkanie wynajem za ile? 02.04.12, 22:34
      Tak sobie czasem "wdepnę" na to forum ,mimo że nie specjalnie lubię ponieważ,,,, w sumie nieważne,,,,niech mnie ktoś oświeci (jeżeli to możliwe to bez obrażania)
      - Po jaką cholerę (że tak brzydko spytam) piszecie o cenach w Warszawie ?

Co to ma do naszego bidnego Tbg ?
      • Gość: znajoma Re: Mieszkanie wynajem za ile? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.12, 22:49
        Dla porównania cen:-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka