Dodaj do ulubionych

Fundacja reco - zbiórka odzieży

IP: *.wdm.pl 16.12.13, 20:20
W ostatnim czasie na drzwiach wejściowych do bloków pojawiły się ulotki Fundacji RECO , która zajmuje się zbiórką odzieży dla potrzebujących. Nie wiem czy wszyscy zdają sobie sprawę jak wielkim przekrętem jest tego typu zbiórka . I wszystko działa zgodnie z prawem ... Odzież nie trafia do ubogich tylko jest sprzedawana do ciucholandów itp itd. Odsyłam mniej świadomych do filmiku www.youtube.com/watch?v=LHoXhb5i9d4.
Obserwuj wątek
  • Gość: aldona Re: Fundacja reco - zbiórka odzieży IP: *.play-internet.pl 16.12.13, 21:27
   No ale nikt nie każe ci tej firmie oddawać nawet skarpet! to twoja decyzja
   Ja od dawna nie ufam tym firmom jak mam nadwyżkę dzwonię do firm ktore mają status prawny do takiej zbiórki i wiem dokąd to trafi i po uzgodnieniu (jakieś parę dni) jedzie kurier i zabiera to co mam do oddania z tzw pocałowaniem w rąsię!
   Jak chcesz oddawać złodziejom i kanciarzom swoje stare bądź nowe nieużywane ciuchy to twoja sprawa
   tak na marginesie znam swoich sąsiadow jak jest taka akcja to pozbywają się takich śmieci z uśmiechem na ustach i tu nie o to chodzi tu chodzi o pomoc a i z jednej i z drugiej strony jest kłam jedni pozbywają się tzw śmieci a drudzy myślą iż im to się opłaci bo mogą to dobrze sprzedać jako świeży towar pierwszej klasy z Angli bądź z USA-ale chore!
  • mmannttrra Re: Fundacja reco - zbiórka odzieży 06.05.21, 09:48
   Właśnie dostałam taką ulotkę, jest napisane: " celem akcji jest pomoc rodzinom wielodzietnym, najuboższym i domom dziecka w twojej okolicy". Telefon: 791 213 629 nieaktywny. A gdzieś na necie była informacja o likwidacji spółki/firmy o tej nazwie. Ja swój worek wystawiłam, ale zabrałam po wyszukaniu informacji o tej "fundacji" .
   Ps. Fundacja jakakolwiek musi być zarejestrowana, a każda zbiórka zgłoszona do ministerstwa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka