Dodaj do ulubionych

Znienawidzony prezydent

IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 06.07.14, 00:23
Im bliżej wyborów tym częściej słychać jak żle mieszkańcy mówią o obecnym prezydencie. Żle mówią na targowicy, fryzjera, w kolejce do lekarza w przychodni itp. Co ciekawe wiele z osób które głosowały na niego jadą na nim jak na psie. Bardzo ciekawe wybory szykują nam się widać na jesieni skoro tak wiele osób nienawidzi tego czlowieka
Obserwuj wątek
  • Gość: Men Re: Znienawidzony prezydent IP: *.szybszyinternet.pl 06.07.14, 01:29
   Tu się z Tobą zgodzę, bo Dziubińskiego ktoś mógł nie lubić, mógł Go już mieć dość, ale Mastalerza faktycznie nienawidzą. Dzisiaj byłem w warsztacie samochodowym i czekając na samochód z naprawy mimowolnie przysłuchiwałem się rozmów Panów mechaników i innych klientów bo dyskusja była wspólna. Było tam chyba z 7-8 osób i wszyscy z taką pogarda i jadem jechali po Mastalerzu, że aż przykro było słuchać. Leciały epitety od najgorszy i pozwolę sobie ich nie cytować. Tak sobie pomyślałem - nie chciałbym być w jego skórze,być jego rodzicem, żoną, córką, synem bo Tarnobrzeg to małe miasto i ludzie wszędzie o tym mówią więc i oni tez muszą słyszeć co o Panu Prezydencie ludzie mówią i myślą.
   Cóż swoją władzą sobie słusznie chyba zapracował.
   Niech to będzie przestrogą dla następnego Prezydenta.
    • Gość: nerwowy Re: Znienawidzony prezydent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.14, 08:25
     Znam ich wszystkich osobiście i wg mnie żaden z nich nie nadaje sie na prezydenta, nigdy tez na nich nie głosowałem:
     Dziubiński powinien zawsze pracować w mleczarni przy dójkach,
     Mastalerz jako redaktor sportowy w Kotowej Woli,
     Stasiak mało kreatywny i raczej nadaje sie na zaopatrzeniowca w likwidowanym KiZPS,
     Kiełb podobny do Mastalerza tylko inna sitwa, jesli przyczynił sie do powrotu Lenarda do spółdzielni to jest juz u mnie spalony, poza tym człowiek bezideowy i konfliktowy

     Czekam na kandydata godnego miasta Tarnobrzega i takich ludzi widzę!!!!!
      • Gość: zdziwiony Re: Znienawidzony prezydent IP: 83.175.164.* 06.07.14, 11:22
       Jestem zdziwiony głosami ,którzy mówią ,ze nienawidzą obecnego prezydenta ale wybiorą Go jak kandydatami będą Dziubiński, Stasiak, i Kiełb. Chyba jest oczywistym ,ze taki pogląd wygłaszajaą osoby z otoczenia obecnego Prezydenta ,którzy piastują dobre funkcje i biorą wysokie wynagrodzenia i nie chcą tego stracić . Nie dajmy się nabrać jak 4 lata temu . Światełko winno sie zapalić i być zapalone do wyborów. Wyboro Tarnobrzega: NIE DAJ SIĘ ZMANIPULOWAĆ
      • Gość: nerwowy Re: Znienawidzony prezydent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.14, 11:29
       To nie takie proste, bo kazdy murzyn musi miec swoje plemię.

       Ja jako murzyn z Zielonej Wsi Tarnobrzeg plemienia Kaczu Pisu na pewno nie zagłosuję na murzynów z plemienia Platfu Picu z czarownikiem Bwana Donku na czele i ich prostytutki z Plemienia Szybka Laska.

       Czekam zatem na kandydata z plemienia Kaczu Pisu. Zdaje sobie sprawe, że nie będzie to łatwe, bo namiestnik czarownika Bwana Donku czaruje pozostałych mieszkańców wsi, obiecując im wiele rzeczy, na przykład utwardzenie leśnych traktów w wiosce asfaltową skrobanką zeskrobaną z leśnych traktów zachodniej dżungli, przekrycie dachów z trzciny na blachę falowaną z odzysku, a w ogóle to obiecał dobrobyt dla każdego murzyna we wsi i wielką rzekę szklanych paciorków mającą płynąć szerokim strumieniem od zachodniej strony dżungli.

       Hasło wyborcze czarownika Bwana Donku i jego namiestnika we wsi Tarnobrzeg jest bardzo proste..."by żyło się lepiej"...hasło to wisiało nad lepianką gdzie urzęduje namiestnik i gdzie spotyka się trzon plemienia Platfu Picu, złośliwe murzyny dopisywały co noc ..."murzynom z Platfu Picu", na to Bwana Donku kazał dopisać ..."wszystkim murzynom"...złośliwe murzyny znów dopisywały ..."wszystkim murzynom z Platfu Picu".

       Wprawdzie na ta okoliczność plemie Kaczu Pisu robi co jakis czas przemarsze przez Zieloną Wieś Plemienną uzbrojeni w dzidy i tarcze, to jednak na czarowniku Bwana Donku nie robi wrażenia, wie, że aby wyrżnąć plemię Kaczu Pisu może w każdej chwili wezwać bratnią pomoc z zachodniej części dżungli.
       • Gość: sj47 Re: Znienawidzony prezydent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.14, 15:35
        Podpisałeś się "Nerwowy". Nie znam się na medycynie w ogóle a na neurologii to ani tyle. Jednak z tego co piszesz, wnoszę, że to rozległa, zastarzała i mocno rozbudowana choroba. Leczenie już nie pomoże. Skoro jednak dobrze się z tym czujesz i wydaje ci się, że jesteś błyskotliwy i oryginalny - to powodzenia wodzu ....... jakiś tam.
  • Gość: wezyr Re: Znienawidzony prezydent IP: *.play-internet.pl 06.07.14, 11:35
   Przecież sam sobie na to zasłużył omamił ludzi w kampani wyborczej cudami jak to zwykle bywa a teraz realizuje swoje tzw.ukryte plany,wydaje mi się ale mogę się mylić iż już nie zostanie ponownie włodarzem tego miasta,ludzie w mieście są już zmęczeni takim rządzeniem na każdym kroku pojawia się sport,kolesiostwo,nepotyzm i nie wspomnę o pijarze że to wszystko dla mieszkańców-wątpię ! albo ma kiepskich doradców albo jako młody człek nie zdobył jeszcze arkanów rządzenia tym miastem może za pięć lat jak trochę mu się oczy otworzą jak zdobywać zaufanie ludzi ????
   Co do reszty żaden pis żaden dziubek czy kiełb czy inny partyjniak -czysta młoda osoba z doświadczeniem bezpartyjna i widząca potrzeby realne tego upadającego miasta,sposob jest prosty jak to zorganizować wystarczy słuchać ludzi i nie tylko no ale jak się tylko obiecuje a potem robi po swojemu to mamy efekty
  • Gość: anka Re: Znienawidzony prezydent IP: *.play-internet.pl 06.07.14, 13:12
   Wątpię aby p.Kiełb chciał wejść w to gó... które mu zostawi poprzednik,to małomiasteczkowa klęska nie wiem czy będzie ktoś na tyle odważny aby zrobić porządek po rządzach dziubińskiego i mastalerza jeśli tak to przyklasnę ale już żaden stasiak bo tak słyszałam ani mastalerz bo miasto tonie w długach i żaden nie postarał się o to aby poprawić sytuację w mieście i nie generować następnych pożyczek tak można jechać mając na koncie co miesiąc kasę i mieć wszystko w dopie bo następny będzie się z tym musiał zmierzyć to taka służba miastu na przetrwanie i zarobienie kasy ech życie! i jeszcze jedno ilu jest kandydatow to jakaś tajemnica?
    • Gość: wyborca Re: Znienawidzony prezydent IP: 83.175.164.* 06.07.14, 14:09
     Pan Kiełb powinien zostaćPrezydentem . Jego droga zawodowa i co najważniejsze myłenie pokazuje ,ze jemu sie chce coś osiągnąć . W przeciwieństwie do takiego młodego Kalinki. Jego zainteresowania to kasa i stołek. Otrzymał stołek w WORD to siedzi cicho i w nosie ma miasto. Boi sie przeciwstawić Mastalerzowi mimo ,ze jest szefem opozycyjnej partii. Mastalerz go kokietuje jak każdego. Tylko Kiełb sie odważył a stare skompromitowane zgredy chcą go zniszczyć. KONIEC już Mastalerza , Dziubinskiego, Stasiaka ,Wójtowicza, Gospodarczyka,Kaczmarka. Wianeckiego , Lubasa , Zycha . Bożka, Kołka ,Dybusa, Czubów i innych którzy noszą buławę w kieszeni. Postawa Kiełba jest wyjątkowa w tym zapyziałym mieście . Szkoda ,ze tego nie chcą widzieć tzw, elity .
     • Gość: O~ Re: Znienawidzony prezydent IP: *.szybszyinternet.pl 06.07.14, 14:38
      Pierw się dowiedz jak można ze strażnika miejskiego zostać w niedługim czasie naczelnikiem wydziału, dlaczego Kiełb wyleciał z UM i dlaczego nie wiedział , że w 2003 roku zmieniło się prawo i nie obowiązują plany zagospodarowania przestrzennego a mimo to wydawane są na ich podstawie decyzje. Zapytaj tez dlaczego będąc w radzie nadzorczej TSM-u tak hojnie z pieniędzy mieszkańców nagradza prezesa. Opłaty w TSM-ie coraz wyższe a prezes zarabia w 2013 roku ponad 213 tysięcy , to prawie drugie tyle co prezydent miasta !!! czy to jest normalne?
    • Gość: anka Re: Znienawidzony prezydent IP: *.play-internet.pl 06.07.14, 16:10
     ,,Pifpaf'' niestety albo stety nie mam tej telewizji więc skąd mogę wiedzieć a polityka interesuje mnie z doskoku jak mnie ktoś wkur..... a bardzo mnie wkurw...zaczął ten człek co widać po fotach strasznie zbiedniał na stołku i wychudł a ludziom żyje się lepiej dzięki temu tu jest właśnie sedno mojego wpisu drugie to ten pan o ktorym piszesz uznam iż się uśmiejesz nawet go nigdy nie widzialam na oczy i chętnie bym oparła swoją wiedzę teorytyczną z powiedzmy fotograficzną wtedy podejmę temat ale chyba to i tak nic nie będę wiedzieć więcej bo nie znam programu czy wartości którym ten pan się kieruje i jeśli faktycznie chce być kandydatem w tych wyborach to już dziś powinien to pokazać,czasu mało a potem wszyscy na hhuuurrraa i znowu błąd!
  • e-ftalo Re: Znienawidzony prezydent 07.07.14, 19:05
   I co z pustego gadania.Zamiast narzekać,trzeba znaleźć lepszych,sprawdzonych i na nich głosować.Nie każde miasto ma szczęście do dobrego włodarza i samorządu.Innym się udało dobrze wybrać,nam nie i u władzy nie ma ludzi kompetentnych.Może to się zmieni,a może zostanie jak jest.
   Ale też zwalanie wszelkich win na prezydenta nie ma uzasadnienia.To jest cały zespół ludzi którzy są słabi i tyle.
  • Gość: gizmo Re: Znienawidzony prezydent IP: *.play-internet.pl 07.07.14, 21:09
   Dobrze napisane j.w. sam sobie na to zapracował dziś elektorat się bardzo skurczył i jakoś nie widzę wśrod swoich znajomych takiej werwy i chęci do głosowania na tego pana ,pomimo tego że kiedyś byli skłonni i głosowali na niego,wydaje mi się że ludzie widzą co się dzieje w mieście i to nie tylko krzywdząca polityka kilku forumowiczów-to stało się faktem na ulicy w sklepie w urzędach nawet kiedyś jadąc do Sandomierza w busie facet nawiązał rozmowę i powiedział tak -,,ja tu nie mieszkam ale czytam i macie poje.... włodarza współczuję,gó...arz myślał że uratuje miasto i ten kraj ale wąsy po mleku mu zostały'' teraz robi pod siebie aby przeżyć!!!-'' w sumie mogę się z gościem zgodzić bo chcieć a móc to duża różnica
   • Gość: mieszkaniec Re: Znienawidzony prezydent IP: *.szybszyinternet.pl 07.07.14, 21:35
    ludzie! a zwłaszcza ty jedny czlowieku ktory ciągle to piszesz bo prawda jest taka ze tylko zmije tu ujadają i to zawsze te same - jest was garstka chcecie zrobic wiele krzyku zeby przekonac całą reszte ile to osób nienawidzi mastalerza. wasz poziom jest ponizej zero, nikt z obecnej władzy nie zniza się do takich zagrywek, niecodzienników, kłamst jak wy.I macie czelność mówic ze jesteście lepsi. Przemawia przez was tylko złosc nienawisc - boje sie was, bo wam tylko dac władze to pokazecie co potraficie. W pierwszej kolejnosci zwolnicie wszystkich co wam nie pasują i zatrudnicie swoich - bylo tak za dziubińskiego i tak będzie. Tylko ta władza nie była tak msciwa jak wy i nikt nie obrazał byłego prezydenta po to aby zamydlić ludziom oczy. Mogłoby sie tu wymieniac tysiące waszych wad m.in. to ze przez dziubinskiego miasto musialo teraz zapłacic 720 tys. niech kielb powie za co wylecial z urzedu a nie beszczelnie kłamie w tvl. Ta władza nie ma tak chorych ludzi aby siedziec i wypisywac obelgi jak wy to robicie - i darujcie sobie teraz komentarze bo cobyscie nie napisali to jest prymitywem i swiadczy tylko o waszej kulturze. Nalezy się was bac!!!!!
  • Gość: Czesiek Re: Znienawidzony prezydent IP: *.ip.netia.com.pl 07.07.14, 22:38
   Panie Prezydencie najwyższa pora dobrać się do d.py tym wszystkim, którzy ileś razy ( ci sami ) piszą te kalumnie, trzeba odtajnić ich maski, zobaczymy, co będą mieć do powiedzenia, czy dalej będą mieć tak dużo do powiedzenia w tej formie jakiej teraz używają. Hajda na koń, pogonić tych lisków chytrusków, zakradających się do kurnika!!!.
   • Gość: Od środka anonimow Re: Znienawidzony prezydent IP: *.szybszyinternet.pl 07.07.14, 23:05
    Wyżej piszący w obronie Mścitalerza to najbliżsi jego współpracownicy, głównie dohhadcy i Ci co maja obiecane umowy na stałe w UM. Taktyka przekazana od Mścitalerza jest taka: delikatnie mnie brońcie żeby wiarygodnie było i jedźcie ostro po Kiełbie bo on jest dzisiaj największym moim zagrożeniem - macie go przyklejać do Dziubińskiego, starej ekipy, łączyć go z TSM - podwyżki, wysokie wynagrodzenia zarządu itp.., i wyciągajcie mu sprawy osobiste typu: żona itp.... - na koniec dodał nie wymyślajcie nic nowego tylko to samo wałkujcie niech ludziom się to ludziom zakoduje w pamięci ...
   • Gość: Mlekopijca Re: Znienawidzony prezydent IP: 107.170.26.* 07.07.14, 23:06
    skarżą się Mleczni ujadacze że prezydent nie zwiększył bezrobocie , okazuje się że wzrosło zatrudnienie za sprawą zsiadłego mleka ,to on zatrudnia trollów którzy opluwają demokratycznie wybranego prezydent ! ile Mleczarze płacicie za wpisy poniżające i opluwające prezydenta ?
    jak do was dołączę to spadnie bezrobocie ? Janek zatrudnia na śmieciówkę czy na umowę zleceni ?
   • Gość: O~ Re: Znienawidzony prezydent IP: *.szybszyinternet.pl 07.07.14, 23:29
    Pętaku uliczny , jeśli tylko takie są twoje zarzuty wobec Mastalerza to ja będę głosował za nim.
    Cóż to za zarzuty?
    -nagrody w kopalni nie dawał Mastalerz i nie z miejskich pieniędzy , jeśli NFOś stwierdzi e, że zgodnie z prawem to nie ma co im zazdrościć.
    -Lot helikopterem bada CBŚ a raczej prokuratura i zobaczymy co z tego wyjdzie , ale jak wyżej nic nie kosztowało to mnie jako podatnika.
    -Nepotyzm? każdy prezydent ma prawo zatrudnić ludzi którym będzie ufał , bo nie jest omnibusem a decyzje trzeba wydawać w wielu dziedzinach. A czym jest zatrudnienie Dziubińskiego w TSM-ie ? nie kolesiostwem i nepotyzmem i może na to patrzeć członek rady nadzorczej niejaki pan Kiełb?
    -likwidacja szkół? a którą to szkołę zlikwidowano? likwidację to dopiero będą bo dopłaty do szkół w wysokości 20 milionów to na dłuższą metę żaden budżet miasta nie wytrzyma.
    -zwalnianie pracowników? ci co się nie nadawali albo kopali pod Mastalerzem dołki zostali zwolnieni i bardzo dobrze , bo urząd zaczął nareszcie pracować choć są jeszcze tacy , którym wypowiedzenie by się przydało.
    -Zadłużanie miasta? a kto zaciągnął 100 milionów długu? Mastalerz? Mastalerz zadłużył miasto na 18 milionów , ale sam wkład własny w inwestycje (Sikorskiego i Sienkiewicza, wiadukt, park technologiczny, zamek dzikowski i wiele mniejszych inwestycji) grubo przekracza tą kwotę.
    -Wyrzucenie ogrodu św. Franciszka? a co byś ty zrobił jakby ktoś bezprawnie w twoim domu zrobił sobie schronisko? nie mieli pozwolenia i bardzo dobrze że zrobił z tym porządek.
    -wojna z sąsiadami? wojna zaczęła się od dopłat za przedszkola i też nareszcie ktoś zrobił z tym porządek, bo niby dlaczego Tarnobrzeg miał płacić za dzieci z ościennych gmin?
    -Podwyższanie podatków? podatki rosną w takim samym tempie jak za Dziubińskiego , jakbyś się tym interesował to byś wiedział , że podatki są przyjmowane w wysokości najwyższej stawki ustalanej przez ministerstwo finansów , ale z przed dwóch lat , Tak był również za Dziubińskiego.
    -W park pieniądze nie zostały wyrzucone, on powstał za późno bo poprzednikom brakło 12 lat , aby go zbudować. Sam widziałem w Niemczech podobne parki i nareszcie ktoś o tym i u nas pomyślał. Efekty będą , ale za parę lat. W Stalowej Woli Ślęzak uzbrajał tereny pod inwestycje w pierwszej swojej kadencji zaraz po 2002 roku i dzisiaj są tego efekty.
  • Gość: egzegeza Re: Znienawidzony prezydent IP: *.play-internet.pl 08.07.14, 12:57
   Coś za mało tych pozytywów piszecie kochani na temat swojego boga,wiem wiem dziura budżetowa i nie ma z czego płacić bądź klepać po ramieniu,zapytam czy któryś z was mędrców i z założenia przyjaciół bądź zwoleników obecnego włodarz tak przytył jak on i tyle zarabia ,watpię aby ktokolwiek coś napisał bo sraczka jest ogólna i będzie większa,kasa i ponoć niewdzięczna praca (na ktorą się sam zdecydował) pomięszała mu we łbie ,może chciał dobrze ale zacytuję klasyka ,,wyszło jak wyszło każdy to widzi''-szkoda tylko że kosztem ludzi!
   Nie wiem już czy to jest jeszcze śmieszne,obarcza winą bylego prezydenta a sam idzie tą drogą i jak tu wierzyć w powiedzmy krówki!Były prezydent chociaż miał szacunek dla ludzi i wysłuchiwał ich problemow ten wysłuchuje i się śmieje no cóż sorry! taki klimat w mieście mamy
    • Gość: Tibi Re: Znienawidzony prezydent IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.14, 17:13
     Prywatyzacja PECU jest sukcesem. Ludzie mają pracę i dobrze zarabiają a firma działa prawidłowo. Co Masztalarz zrobił z naszym MKSM? rozp....ł i tyla! co robi z RDM? dlaczego nie prywatyzuje mediów co obiecał? bo nie miał by wpływów co?
     Faktycznie jest znienawidzony moim zdaniem przez 90% Tarnobrzeżan!
      • Gość: brrr Re: Znienawidzony prezydent IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 08.07.14, 18:09
       Widocznie się znudził a tak się zarzekał jak to on nie wysłucha każdego tarnobrzeżanina. No ale czego to on nie obiecał ... Jak czytam tu pierdoły typu: jak to Mastalerz nie zlikwidował szkoły jednej czy drugiej ... A może ten kto pisze takie wynurzenia może odpowie nam na jedno proste pytanie. Dlaczego te szkoły nie zostały zlikwidowane i kto je chciał likwidować ???? Może Pani z kiosku ...
        • Gość: Berek Re: Znienawidzony prezydent IP: *.static.dimenoc.com 08.07.14, 19:41
         studencik napisał(a): Naprawdę dużo ludzi słyszało o Tarnobrzegu z powodu Mastalerza.
         Wszyscy niestety w bardzo złym kontekście.
         Jak ty jesteś studentem to ja profesorem ! a co dziś tytuł nadaje się z ambony .
         Stuku-puku pusto głowiu , wkleję ci co napisał ktoś w sieci :
         "skarżą się Mleczni ujadacze że prezydent nie zwiększył bezrobocie , okazuje się że wzrosło zatrudnienie za sprawą zsiadłego mleka ,to on zatrudnia trollów którzy opluwają demokratycznie wybranego prezydenta ! ile Mleczarze płacicie za wpisy poniżające i opluwające prezydenta ?
         jak do was dołączę to spadnie bezrobocie ? Janek zatrudnia na śmieciówkę czy na umowę zlecenie ?
      • Gość: O~ Re: Znienawidzony prezydent IP: *.szybszyinternet.pl 08.07.14, 20:25
       ------Prywatyzacja PECU jest sukcesem. Ludzie mają pracę i dobrze zarabiają a firma działa prawidłowo. Co Masztalarz zrobił z naszym MKSM? rozp....ł ------
       Dawno się tak nie uśmiałem . Prywatyzacja PEC-u sukcesem? Sprzedał Dziubiński za wartość działki , którą nowy nabywca sprzedał i dzisiaj na niej stoi LIDL. A po drodze jeszcze umorzył udziały po stronie miasta na 6 milionów co zarzucił mu NIK. Nie mogło miasto sprzedać działki a pieniądze przekazać na rozwój PEC-u. W PMKS pakiet większościowy sprzedał nikt inny tylko Dziubiński za niecałe 400 tys. i to był gwóźdź do trumny tej firmy. A dlaczego niby miasto miało finansować prywatną firmę jeżdżącą gratami? Dlaczego PMKS nie potrafił wygrać przetargów? Marzyło się im 6 złotych za wozokilometr? Dzisiaj jest też prywatna firma , tyle że autobusy o niebo lepsze i to jest niewątpliwie sukces Mastalerza, o czym mówią wszyscy korzystający z komunikacji miejskiej.
  • Gość: dera Re: Znienawidzony prezydent IP: *.play-internet.pl 08.07.14, 20:09
   Wydaje mi się ba! nawet wiem iż wydano nieoficjalnie po pewnym spotkaniu iż należy zwalczać na wszystkich dostępnych forach w temacie prezydenta wszelkie przejawy krytyki i w peanach z zawartością rozumu wysuwać na piedestał w sumie rozmowa trzech muszkieterow ale jak ważna a ci trzej muszkieterowie to znani powiedzmy publicyści i sforowani w jedności trwania zespołu do spraw uzurpatorstwa innych,jestem rzadko ale dobitnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: historyk Re: Znienawidzony prezydent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.14, 20:29
     A tak było w 2008 roku na tym forum

     Gość: komunista IP: *.gprs.plus.pl 20.11.08, 20:23

     "Konkrety proszę bardzo.Jestem członkiem tarnobrzeskiej lewicy i znam
     szczegóły odejścia Mastalerza z naszej partii.Zdradził swoich
     kolegów i przyjaciół , którzy Mu przez wiele lat ufali i uważali za
     swojego lidera wystawiając do reprezentowania partii w wyborach.
     Zdradził dla obiecanego wysokiego stanowiska w partii
     Borowskiego.Nikt w Tarnobrzegu nie ma wątpliwośći , kto zadzwonił ,
     lub stał za telefonem na Policję w sprawie Stasiaka / mimo wszysko
     takie postępowanie to zwykłe świnstwo/.Sprawa potraktowania Grześka
     Lipca , który w porę zoriętował się w co Go pakuje Mastalerz i
     grzecznie podziękował za współpracę.Knuty po cichu spisek z nie
     lepszym Kłosem w sprawie przejęcia zarządzania Klubem Siarka , tuż
     przed wyborami.Na szczęście się nie udało.I na koniec opinia jaka
     panuje o tym człowieku w Ruchu / kto ma tam znajomego niech się
     zapyta co o nim sądzą.Wejście bez wymaganych formalności do Zarządu
     rzeszowskie PZPN dla stanowiska we władzach w Warszawie ,które mu
     niby obiecał Lato. Ostatnio na swoim bloogu oceniał pracę i
     zaangażowanie swoich kolegów radnych.Kto go do tego upoważnił?To
     tylko kilka konkretów , o innych nie wspomnę , bo stanowią niejako
     tajemnicę naszej partii.Ponieważ zaczyna się już tu pisać o wyborach
     z całą stanowczością stwierdzam , a mam ku temu powody , że ten Pan
     nie dostanie , juz nigdy od lewicy w Tarnobrzegu żadnej
     rekomendacji w wyborach."
     • Gość: My się nie damy! Re: Znienawidzony prezydent IP: *.szybszyinternet.pl 08.07.14, 21:13
      Historyku z Lewicy! po ludzku Ci dziękuję za odwagę pisania prawdy i nie banie się zemsty Mastalerza! takich głosów musi być więcej coby przełamać strach panujący w mieście przed groźbami Mastalerza!

      To co niżej to miód na serce:

      A tak było w 2008 roku na tym forum

      Gość: komunista IP: *.gprs.plus.pl 20.11.08, 20:23

      "Konkrety proszę bardzo.Jestem członkiem tarnobrzeskiej lewicy i znam
      szczegóły odejścia Mastalerza z naszej partii.Zdradził swoich
      kolegów i przyjaciół , którzy Mu przez wiele lat ufali i uważali za
      swojego lidera wystawiając do reprezentowania partii w wyborach.
      Zdradził dla obiecanego wysokiego stanowiska w partii
      Borowskiego.Nikt w Tarnobrzegu nie ma wątpliwośći , kto zadzwonił ,
      lub stał za telefonem na Policję w sprawie Stasiaka / mimo wszysko
      takie postępowanie to zwykłe świnstwo/.Sprawa potraktowania Grześka
      Lipca , który w porę zoriętował się w co Go pakuje Mastalerz i
      grzecznie podziękował za współpracę.Knuty po cichu spisek z nie
      lepszym Kłosem w sprawie przejęcia zarządzania Klubem Siarka , tuż
      przed wyborami.Na szczęście się nie udało.I na koniec opinia jaka
      panuje o tym człowieku w Ruchu / kto ma tam znajomego niech się
      zapyta co o nim sądzą.Wejście bez wymaganych formalności do Zarządu
      rzeszowskie PZPN dla stanowiska we władzach w Warszawie ,które mu
      niby obiecał Lato. Ostatnio na swoim bloogu oceniał pracę i
      zaangażowanie swoich kolegów radnych.Kto go do tego upoważnił?To
      tylko kilka konkretów , o innych nie wspomnę , bo stanowią niejako
      tajemnicę naszej partii.Ponieważ zaczyna się już tu pisać o wyborach
      z całą stanowczością stwierdzam , a mam ku temu powody , że ten Pan
      nie dostanie , juz nigdy od lewicy w Tarnobrzegu żadnej
      rekomendacji w wyborach."
  • Gość: "Nic nie robic nie Re: Znienawidzony prezydent IP: *.opera-mini.net 09.07.14, 19:39
   "Nic nie robic nie miec zmartwien ciepłe piwko -(wodke) w cieniu pic bumelowac swiat smakowac dobry Panie ..... " moze taki scenariusz wam kiedys pasowal? jebnijcie sie wyszyscy w persi- Mea Culpa . A kto winien niech pierwszy wezmie kamien czy jak to lecialo wy prawi katolicy wiecie najlepiej do kosciolka por... w niedziele a za progiem innemu dupe osrywac polska mentalonosc

   Gdy wieczorne zgasną zorze,
   zanim głowę do snu złożę,
   modlitwę moją zanoszę,
   Bogu Ojcu i Synowi.
   Dopie...ie sąsiadowi!
   Dla siebie o nic nie wnoszę,
   tylko mu dosrajcie, proszę!
   Kto ja jestem?
   Polak mały! Mały, zawistny i podły!
   Jaki znak mój? Krwawe gały!
   Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
   Zniszczcie tego sku...syna!
   Mego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
   Żeby mu okradli garaż,
   żeby go zdradzała stara,
   żeby mu spalili sklep,
   żeby dostał cegłą w łeb,
   żeby mu się córka z czarnym
   i w ogóle, żeby miał marnie!
   Żeby miał AIDS-a i raka,
   oto modlitwa Polaka!
  • Gość: kopiuj-wklej Re: Znienawidzony prezydent IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.14, 11:49
   Wiadomo wszem i wobec, że tytuł pierwszego hemoroida nadał sobie sam założyciel MMT używając nieopatrznie (a może brak rozumu i pazerność?) reklamowego parasola Phlebodii i to w dodatku otrzymanego od producenta gdy był dyrem szpitala. Więc o co płaczecie hemoroidki i dlaczego klamiecie w tym temacie. Skoro kłamiecie w tak błachym temacie to co za bzdetne obietnice i kłamstwa serwujecie mieszkańcom by znowu dorwać się do koryta?. Liczycie na szpiega z krainy deszczowców zawiadującego rzygownikiem i plującego pod dyktando prezia? No i pytanie zasadnicze dla bezpieczeństwa forumowiczów: czy "piszące" tutaj i plujące jadem dyżurne osiołki hemoroidalne się już szczepiły?
   • Gość: solo Re: Znienawidzony prezydent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.14, 12:36
    Bardzo chętnie pójdę nad zalew, w końcu zapłaciłem za ten występ płacąc podatki. A na Mastalerza, podobnie jak wiekszość mieszkańców Tarnobrzega, nigdy już nie zagłosuje. To oczywiste ! Zaklinanie rzeczywistości w celu kreowania wizerunku „gospodarza miasta”, który ma cokolwiek do powiedzenia trwa w najlepsze.. Norbercie, nie ośmieszaj się.
  • Gość: dera Re: Znienawidzony prezydent IP: *.play-internet.pl 17.07.14, 18:23
   Co chcecie obrońcy swego pieska sam sobie zasłużył na te fora i brak poparcia to nie opozycja podejmowała decyzje to nie opozycja śmiała się ludziom w twarz twierdząc że nic się nie stało i nie stanie,pół kadencji przejechał na decyzjach dziubińskiego a kiedy skończyły się pozytywy zaczął jak chłopczyk z przedszkola popełniać masę błędów brakło pomysłów to wpadł na pijar i tak oto ta bajka się kończy!
   • Gość: kopiuj-wklej Re: Znienawidzony prezydent IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.14, 19:22
    Wiadomo wszem i wobec, że tytuł pierwszego hemoroida nadał sobie sam założyciel MMT używając nieopatrznie (a może brak rozumu i pazerność?) reklamowego parasola Phlebodii i to w dodatku otrzymanego od producenta gdy był dyrem szpitala. Więc o co płaczecie hemoroidki i dlaczego klamiecie w tym temacie. Skoro kłamiecie w tak błachym temacie to co za bzdetne obietnice i kłamstwa serwujecie mieszkańcom by znowu dorwać się do koryta?. Liczycie na szpiega z krainy deszczowców zawiadującego rzygownikiem i plującego pod dyktando prezia? No i pytanie zasadnicze dla bezpieczeństwa forumowiczów: czy "piszące" tutaj i plujące jadem dyżurne osiołki hemoroidalne się już szczepiły?
     • Gość: kopiuj-wklej Re: Znienawidzony prezydent IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.14, 21:31
      Wiadomo wszem i wobec, że tytuł pierwszego hemoroida nadał sobie sam założyciel MMT używając nieopatrznie (a może brak rozumu i pazerność?) reklamowego parasola Phlebodii i to w dodatku otrzymanego od producenta gdy był dyrem szpitala. Więc o co płaczecie hemoroidki i dlaczego klamiecie w tym temacie. Skoro kłamiecie w tak błachym temacie to co za bzdetne obietnice i kłamstwa serwujecie mieszkańcom by znowu dorwać się do koryta?. Liczycie na szpiega z krainy deszczowców zawiadującego rzygownikiem i plującego pod dyktando prezia? No i pytanie zasadnicze dla bezpieczeństwa forumowiczów: czy "piszące" tutaj i plujące jadem dyżurne osiołki hemoroidalne się już szczepiły a szczególnie matoł o ksywce hemoroidalnej DNA?
  • Gość: Zygmunt Re: Znienawidzony prezydent IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 17.07.14, 20:37
   Ja wiem że boli was że dużo się dzieje w mieście dużo się buduje dużo jest nowych projektów ale wniosek jest jeden każdy który tu pisze, że jest żle to jest osobą sfrustrowaną sytuacją że nie daje sobie rady w życiu. Czyli generalnie piszą tu nieudacznicy życiowi. Bez pracy bez pomysłu na zycie więc moja rada zamiast tracić czas na pisanie PISIorowskich tekstów to brać za łopaty i do roboty gamonie a nie narzekać na to że powietrze za żadkie a jak nie pasuje to wonth z tego miasta nieudaczniki hahhhahhaha
  • Gość: grzyb Re: Znienawidzony prezydent IP: *.play-internet.pl 18.07.14, 11:18
   Swędzi mnie łapa aby napisać prawdę o stwórcy nowego świata widowiskowym wyśmienitym niepowtarzalnym dobrym kochanym odnoszącym wszędzie gdzie nie pojedzie sukcesy człowieka szacunku dla innych,,,,,,,etc ale zaczekam na wynik wyborów,póki co musicie sami wybierać oby z głową!!!!!!!!!!!!!!!!