Dodaj do ulubionych

Senator PIS zagarnął kasę ze SKOKÓW

10.03.15, 11:05
Co prawda napisała to GW więc zaraz lechowski opluje mnie że to kłamstwo i łagarstwo godne najlepszych stalinowskich wzorów , od kilku lat udowadniam temu troglodycie że kradną wszyscy , a on twierdzi że jarosław ,pis,pc,telegraf,są niepokalanie poczęci i pozbawieni grzechu pierworodnego - ku przestrodze klientom skoków - tak sie wyprowadza zyski w imię pis i jarosława - wiadomosci.onet.pl/kraj/senator-pis-odpowiedzialny-za-wyprowadzenie-milionow-ze-skok/84wz3
Obserwuj wątek
  • zim-io Re: Senator PIS zagarnął kasę ze SKOKÓW 25.03.15, 11:19
   Dla wyborcy, który nie chce dać się zmanipulować informacjami o SKOKach wystarczające będzie spojrzenie na daty."Wyprowadzenie pieniędzy" nie jest nielegalne.To, że pan Bierecki jako prezes WOCCu poinformował zarząd SKOKów którego prezesem też był ,czyli poinformował samego siebie, że Fun­da­cja na rzecz Pol­skich Związ­ków Kre­dy­to­wych ma zostać zlikwidowana też nie jest niezgodne z prawem. Moralności jednak to uchybia dlatego prawdopodobnie PISowi Bierecki był niewygodny i dla potrzeb kampanii Dudy.Wątpliwości prezydenta Kaczyńskiego odnośnie skierowania SKOKów pod nadzór KNF i wysłanie tego projektu do TK też jest prerogatywą prezydenta. Rzuca to cień na prezydenta" wszechczasów" ale nikt nie może mu zarzucić bezprawności działania .Czy jednak to było moralne? Im dłużej brak było nadzoru KNF nad SKOKami tym dłużej nie było kontroli przepływu pieniędzy SKOKów a więc na rękę partii PIS "bardzo zaprzyjaźnionej" ze SKOKami . Z drugiej strony wtedy SKOKI były w świetnej kondycji finansowej , a dopiero teraz widać, że odwlekanie lub wręcz dążenie do spowodowania braku nadzoru KNF nad SKOKami i brak włączenia SKOKów w system gwarancyjny banków był nieodpowiedzialnością.
   Dwa lata po wypłynięcu "tej afery" która prawdopodbnie okaże się wydmuszką,łączenie kontrkandydata z "szemranymi" byłymi f-szami WSI,pokazywanie zdjęć, ale i tej "afery" JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE KAMPANIJNĄ MACZUGĄ SŁUŻĄCĄ UDRUTOWANIU KONTRKANDYDATA. I w tym kontekście na to spójrzcie.Zastanówcie się co oni mają do powiedzenia o swoich przyszłych inicjatywach ustawodawczych,co będąś popierali w sprawach światopoglądowych i gospodarczych a potem podejmujcie decyzje.A SKOKi ,WSI i zdjęcia odstawcie na bok.
   • wislocki12 Układ, czyli hipokryzja 25.03.15, 20:57
    R. Kalukin, Układ Jarosława Kaczyńskiego - Newsweek, 13/2025:
    "Instytucja finansowa, prowadząca działalność na szeroką skalę, i główna partia opozycyjna. Łączy je kontrakt - nieformalny, acz jawny i dla każdego oczywisty. Ów kontrakt przewiduje, że w zamian za reprezentację swych interesów w parlamencie instytucja finansowa utrzymuje medialne zaplecze partii."
    No tak, kliniczny przypadek układu, czyli kaczyńskiej hipokryzji! :-((
  • wislocki12 PiS w Unii Europejskiej 25.03.15, 23:17
   "Próbą wykorzystania PE do międzypartyjnych polskich sporów nazwał zaproszenie na debatę w jednej z komisji eksperta parlamentarnego zespołu smoleńskiego czołowy niemiecki chadek Elmar Brok. Zdaniem Anny Fotygi (PiS) to nie był element polityki wewnętrznej. Wystąpienie eksperta przerwano."
   No tak, ekspert komisji Macierewicza, zresztą! ;-))

   m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,17653546,Fotyga_zaprosila_eksperta_Macierewicza_do_PE__Mowil.html
  • wislocki12 Zamknęła Powiernictwo Polskie? 16.04.15, 21:27
   Ciekawe, co na to Jarosław Zbaw Nas? Posłanka PiSu też!:
   "Królowa pierza i puchu
   Majątek ziemski na Kaszubach posłanki PiS Doroty Arciszewskiej-Mielewczyk powędrował do spółki na Cyprze. Dlatego SKOK Stefczyka nie zdołał ściągnąć przeterminowanego kredytu na 5 mln.
   Na spotkania z ubogimi i zagrożonymi przez niemieckie roszczenia jeździła w futrze i najnowszym modelu ulubionej marki Mercedes-Benz. Broni SKOK-ów, choć przed windykacją SKOK-u jej mąż uciekł z majątkiem na Cypr. Ceni honor, a zamknęła swoją organizację Powiernictwo Polskie, aby nie płacić odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych."

   Cały tekst: wyborcza.pl/politykaekstra/1,144844,17754775,Krolowa_pierza_i_puchu.html#ixzz3XVAX9XBE
   • peres3 Re: Kara wymierna 1-1000 16.04.15, 21:36
    "wisełka" co Ty na to odpowiesz ? przestępców kryją przestępcy ,zasłaniają ich wygląd ! a sędziów i prokuratorów można pokazywać ich wizerunek i fotografię?
    katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,17766472,Prokurator_chce_kary_wiezienia_w_zawieszeniu_i_4_5.html?v=1&obxx=17766472&offset=19#opinions

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka