Dodaj do ulubionych

Parę ciekawych artykułów 4

19.12.17, 18:05
euroislam.pl/niemiecka-telewizja-kto-nie-chce-relokacji-niech-wyjdzie-z-ue/
euroislam.pl/nowy-rzad-austrii-przeciw-imigracji/
euroislam.pl/sto-tysiecy-brytyjskich-muzulmanow-popiera-terrorystow/
Obserwuj wątek
   • wislocki12 Szkoda, że przegrał... 19.12.17, 21:58
    Szkoda, że przegrał wybory... :-(
    "Wilders od 17. do 19. roku życia mieszkał w Izraelu, a następnie ponad 40 razy odwiedził ten kraj w ciągu 25 lat. Podczas kolejnych podróży spotkał się z Arielem Szaronem i Ehudem Olmertem. Dla Wildersa Ariel Szaron oraz Margaret Thatcher stali się według jego słów przykładem do naśladowania. Planował również opuszczenie Holandii oraz zamieszkanie na stałe w Izraelu, ponieważ czuł, że tam jeszcze „można pracować dla pieniędzy” (Wikipedia)
   • 7sprawiedliwosc7 Re: Parę ciekawych artykułów 4 19.12.17, 21:40
    ,,Obecnie bycie Żydem we Francji czy w Niemczech nie jest proste. Wraz z postępami w wymianie populacji w Europie czymś normalnym stały się pobicia w metrze przez Arabów. Ich ofiarami często padają łatwi do wyłuskania w tłumie Żydzi, czy to poprzez charakterystyczny strój czy nawet zwykłą jarmułkę. Szef MSW Niemiec Thomas de Maiziere, w związku z falą ekscesów skierowanych przeciwko Żydom i państwu Izrael, opowiedział się za powołaniem w Niemczech pełnomocnika rządu do spraw antysemityzmu.    Mimo, że to z Polaków robi się obecnie nowożytnych "nazistów" to właśnie na zachodzie, a nie u nas w Polsce, eksploduje antysemityzm. Wiedzą o tym dobrze francuscy czy belgijscy żydzi, którzy doświadczają licznych szykan. Środowiska żydowskie wprost nawołują tam do emigracji do Izraela. Trzeba przyznać, że wiele z ostatnich aktów terroru we Francji było wymierzone przeciwko mniejszości żydowskiej."
    • wislocki12 Eksplozja filosemityzmu 19.12.17, 22:03
     "Mimo, że to z Polaków robi się obecnie nowożytnych "nazistów" to właśnie na zachodzie, a nie u nas w Polsce, eksploduje antysemityzm." ;-((
     U nas właśnie ekspolodował filosemityzm! Zapraszamy! ;-)
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Parę ciekawych artykułów 4 19.12.17, 21:38
   Zwrot ,,biały śnieg" jest rasistowski zmianynaziemi.pl/wiadomosc/antyrasisci-twierdza-ze-bialy-snieg-jest-rasistowski. Kolęda Jingle Bells też. zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wybuchl-kolejny-skandal-profesor-z-uniwersytetu-w-bostonie-twierdzi-ze-znana-koleda
  • wislocki12 Nie damy sobą pomiatać... 19.12.17, 21:45
   "Dziennikarka telewizji publicznej ARD wezwała Polskę, Czechy i Węgry do wystąpienia z Unii Europejskiej z powodu oporu tych krajów wobec relokacji imigrantów.
   Już dawno powinniśmy sobie dać spokój z tą Unią! Bez łaski! Zbudujemy swoją Unię... Z Węgrami! ;-)
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Parę ciekawych artykułów 4 19.12.17, 21:48
   Ten ma myśli samobójcze bo jest biały. Jackson miał bo był czarny. A ja twierdze, że za dużo kasy i używek, i się w głowach pomieszało.

   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/amerykanski-raper-eminem-oswiadczyl-ze-wstydzi-sie-ze-jest-bialy-i-ma-z-tego-powodu-mysli
  • wislocki12 My też! 19.12.17, 21:48
   "W poniedziałek 18. grudnia zaprzysiężony zostanie nowy rząd Austrii dzięki porozumieniu koalicyjnemu, zawartemu w piątek przez zwycięską w wyborach partię OVP i przez określaną jako skrajnie prawicowa, FPO (trzecia w wyborach z 26 procentami głosów). Kanclerzem (premierem) zostanie przywódca OVP, najmłodszy na świecie szef rządu, 31-letni Sebastian Kurz, a przywódca FPO będzie wicekanclerzem. FPO będzie miała ministrów spraw wewnętrznych, obrony i spraw zagranicznych. FPO jest pierwszą w Europie partią określaną jako skrajnie prawicowa, która weszła do rządu."
   Już raz Austriacy poparli Hitlera... Może nas wezmą? ;-)
  • wislocki12 Bez przesady... 19.12.17, 21:50
   "Według badania zleconego przez telewizję publiczną, około 4% ankietowanych sympatyzuje z zamachowcami samobójcami, natomiast kolejne 4% popiera ludzi przeprowadzających jakiekolwiek akcje terrorystyczne. „The Times” policzył, że to w sumie 100 tysięcy ludzi popierających terrorystów."
   Tu chyba nie tak wiele?
  • wislocki12 Wielka Polska 19.12.17, 22:19
   No właśnie! Ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego tej Unii jeszcze nie kopnęliśmy w pewną część ciała. Wielka Polska da sobie przecież radę! ;-))
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Parę ciekawych artykułów 4 19.12.17, 22:21
   ndie.pl/szwedzi-beda-musieli-pracowac-dluzej-aby-pokryc-coraz-wieksze-wydatki-zasilki/

   ,,Badania Związku Szwedzkich Gmin i Regionów (SKL) wskazują, że istnieje deficyt 47 miliardów koron szwedzkich między bieżącymi przychodami a kosztami państwa opiekuńczego. Deficyt ten musi zostać uzupełniony podwyższeniem podatków lub podniesieniem wieku emerytalnego."

   ndie.pl/francuski-szef-msw-coraz-wiecej-osob-uwaza-ze-duzo-imigrantow/
  • wislocki12 PiS też... 19.12.17, 22:22
   "W poniedziałek 18. grudnia zaprzysiężony zostanie nowy rząd Austrii dzięki porozumieniu koalicyjnemu, zawartemu w piątek przez zwycięską w wyborach partię OVP i przez określaną jako skrajnie prawicowa, FPO (trzecia w wyborach z 26 procentami głosów). Kanclerzem (premierem) zostanie przywódca OVP, najmłodszy na świecie szef rządu, 31-letni Sebastian Kurz, a przywódca FPO będzie wicekanclerzem. FPO będzie miała ministrów spraw wewnętrznych, obrony i spraw zagranicznych. FPO jest pierwszą w Europie partią określaną jako skrajnie prawicowa, która weszła do rządu."
   Może i PiS wezmą? :-((
   • 7sprawiedliwosc7 Re: PiS też... 19.12.17, 22:28
    Teraz wystarczy mieć zdrowy rozsądek i nie chcieć muzułmanów u siebie w kraju, i jest się określanym skrajnie prawicowym. A to właśnie muzułmanie zachowują się jak naziści. Wystarczy popatrzeć na kraje gdzie jest ich większość. Albo w Europie jak ich mniejszości są coraz bardziej liczne.
   • a.sdf.gh.kl Re: Parę ciekawych artykułów 4 20.12.17, 18:02
    Pisze, że ranna kobieta. Właśnie kulka dni temu chciałem przejść na pasach, obok mnie starszy człowiek. Kierowca po mojej lewej zatrzymał się, a z prawej nadjeżdżała kobieta. Po drugiej stronie ulicy 3 dzieciaków szykujących się do wejścia na ulicę. Z naszej strony krzyk: stójcie! Czy kobieta zatrzymała swój samochód? Otóż nie! Dobrze, że dzieci nie weszły na pasy.
    Nie pierwszy to raz widzę, że kobiety nie zatrzymują samochodów przed pasami wyraźnie oznaczonymi znakiem drogowym. Kobieta za kółkiem :-(
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Parę ciekawych artykułów 4 22.12.17, 19:28
   Francuski dziennik. Ciekawe czy nas podpuszczają czy naprawdę tak myślą.

   ,,Decyzję KE o uruchomieniu art. 7 wobec Polski "Le Figaro" nazywa "arbitralną i bezużyteczną". Patrick Edery tytułuje swój tekst: "Niesprawiedliwość wyrządzona Polsce, zaprzeczenie demokracji". Konkluzją jego filipiki jest stwierdzenie, że "dla dobra Europy Polska nie może się poddać". Klamrą tekstu jest atak na Polskę ze strony innych państw. "

   wiadomosci.onet.pl/swiat/le-figaro-niesprawiedliwosc-wobec-polski-zaprzeczenie-demokracji/gx5ec3k
   • wislocki12 Warto wiedzieć 22.12.17, 20:33
    "Filipika – gwałtowna, ostra mowa wymierzona przeciwko komuś, ewentualnie ostre wystąpienie oskarżycielskie.
    Nazwa pochodzi od trzech mów Demostenesa przeciwko Filipowi II Macedońskiemu wygłoszonych w IV wieku p.n.e. w okresie wzrostu potęgi macedońskiej. Tym samym mianem nazwał też swoje mowy przeciwko Markowi Antoniuszowi rzymski orator Cyceron" (Wikipedia)
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Parę ciekawych artykułów 4 22.12.17, 19:36
   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/po-ksiezycu-i-marsie-nasa-planuje-wyprawe-na-alpha-centauri-i-juz-w-2069-roku
   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-swiat-przyszlo-dziecko-z-embrionu-zamrozonego-przez-25-lat
   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/usa-opracowuja-plany-ataku-prewencyjnego-na-koree-polnocna
   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-w-ostatniej-chwili-udaremnily-zamach-terrorystyczny-na-jarmark-bozonarodzeniowy
   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/usa-opracowuja-plany-ataku-prewencyjnego-na-koree-polnocna
   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izrael-domaga-sie-odebrania-pokojowej-nagrody-nobla-bylemu-prezydentowi-usa-barackowi
   zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwecja-od-1-lipca-2018-roku-delegalizuje-seks-malzenski-i-wprowadza-pozwolenia-seksualne
   ,,Cel jest może szczytny, ale jak zwykle w wykonaniu lewactwa wyszła z tego parodia i absurd. Na przykład nie wiadomo jak właściwie taka zgoda w postaci "TAK" ma zostać utrwalona. Sugeruje się, że wystarczy ustne wyrażenie zgody na współżycie, ale ktoś kto nie chce potem zdziwić się oskarżeniami o gwałt powinien pomyśleć o zgodzie pisemnej. Być może zatem rzeczywiście powstanie specjalny urząd, który opracuje formularz, na podstawie którego będzie można zapytać kobietę bez względu na to czy obcą czy też własną żonę o to, czy zgadza się na seks. Jeśli się zgadza, lepiej mieć to na piśmie. Już to widzimy, jak hordy islamskich osiłków, którzy przyjmowani są przez szwedzkie miasta będą prosić swoje ofiary o zgodę na seks. Może to zabawnie wyglądać gdy będą za kimś gonić z formularzem."

  • 7sprawiedliwosc7 Re: Parę ciekawych artykułów 4 22.12.17, 19:39
   ,,Szwedzka minister finansów Magdalena Andersson powiedziała, że przyjęcie w ciągu dwóch lat ponad 100 tysięcy tzw. uchodźców było błędem, a rząd nie jest w stanie poradzić sobie z problemami, jakie przyniosła „liberalna polityka migracyjna”.

   „Integracja nie przebiega tak jak powinna, mieliśmy z nią problem już przed jesienią 2015 roku. Dla mnie jest oczywiste, że nie możemy przyjąć większej liczby szukających, niż jesteśmy w stanie zintegrować. To nie będzie dobre dla ludzi, którzy tu przyjeżdżają ani dla całego społeczeństwa” – stwierdziła Andersson."

   ndie.pl/szwedzka-minister-przeprasza-przyjecie-tysiecy-imigrantow/
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Parę ciekawych artykułów 4 22.12.17, 19:50
   ..Nieudana integracja części azjatyckiej społeczności ze społeczeństwem doprowadziła do sytuacji, w której gangi pakistańskich muzułmanów odurzały białe kobiety alkoholem i narkotykami, po czym dochodziło do gwałtów i wykorzystywania seksualnego. Badacze, którzy przeanalizowali dwieście sześćdziesiąt cztery przypadki osób należących do gangów i skazanych za gwałty od 2005 r., spodziewali się z początku, że Azjaci zostali w niesprawiedliwy sposób wyróżnieni jako grupa. W trakcie badania odkryli jednak, że dwustu dwudziestu dwóch spośród wszystkich skazanych mężczyzn (84 %) było Azjatami. Na liście skazanych było również dwudziestu dwóch czarnoskórych, osiemnastu białych i dwie osoby o niezidentyfikowanej tożsamości. Statystyki pokazują skrajny kontrast z odsetkiem Azjatów w populacji Wielkiej Brytanii, wynoszącym zaledwie 7 %.. Muna Adil, jedna z dwóch autorek raportu, powiedziała: „Wyszliśmy od myślenia, że obalimy medialną narrację, zgodnie z którą Azjaci są nadreprezentowani w przypadku poszczególnych przestępstw. Jednak ostateczne dane nas zaniepokoiły. Dla obojga z nas, posiadających pakistańskie korzenie, kwestia ta jest głęboko osobista i nieprzyjemna”.

   Ale odkryli Amerykę, że 84% gwałcicieli to azjaci ( muzułmanie) a stanowią 7% społeczeństwa.

   euroislam.pl/brytyjczycy-ustalili-pakistanscy-gwalciciele-byli-slabo-zintegrowani/
  • 7sprawiedliwosc7 Re: Parę ciekawych artykułów 4 22.12.17, 22:32
   ,, W sondażu Kantar Millward Brown S.A. dla "Faktów" i TVN24 aż 83 proc. ankietowanych chce, aby Polska nadal była członkiem Unii Europejskiej." Ja też chce żeby Polska była dalej w Unii Europejskiej ale na naszych warunkach.

   wiadomosci.onet.pl/kraj/czy-polacy-chca-pozostania-w-ue-nowy-sondaz-dla-faktow-i-tvn24/xe7c9vn