Dodaj do ulubionych

Jak stracić miliony?

27.12.19, 22:25
Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie dyskryminacji osób LGBT w UE. W tytule dokumentu nie ma nazwy naszego kraju, jednak pojawiają się odniesienia do Polski. Mowa o tzw. uchwałach „anty-LGBT”, które przyjęło ponad 80 samorządów. Eurodeputowani wezwali polskie władze do potępienia aktów dyskryminacji, a Komisję Europejską do tego, by uzależniła przyznawanie unijnych funduszy od przestrzegania prawa międzynarodowego. Jeśli tak się stanie, samorządy stracą miliony."

supernowosci24.pl/samorzady-straca-unijne-dotacje-za-tzw-uchwaly-anty-lgbt/
Obserwuj wątek
   • a.sdf.gh.kl Re: Jak stracić miliony? 28.12.19, 17:42
    Czas wyjść z tego ciotowatego Eurokołchozu (niedługo Euroarabii) Czy ty wisłocki też sobie zakupiłeś pedałopodobne spodnie "rurki"? Chłop ma mieć rurkę, a raczej rurę w portkach, aby mógł zadowolić kobietę (ma piszczeć, gwizdać, jęczeć jak czajnik z rozkoszy) a nie wpychać chłopu od tylca :-(
    Precz z UNIĄ! UNIA to ZDRADA!
    • wislocki12 Re: Jak stracić miliony? 28.12.19, 21:12
     A kto Cię zmusza "wpychać chłopu od tylca"? I kto Ci broni "zadowolić kobietę (ma piszczeć, gwizdać, jęczeć jak czajnik z rozkoszy"?
     PS Ciekawe, co sądzisz o kołchozach, czy li gospodarstwach spółdzielczych? ;-)
    • genia50 Re: Jak stracić miliony? 28.12.19, 21:46
     Toteż ku pocieszeniu powiem ci , że nie wszyscy mężczyżni homo są jednakowi ,bo są tacy, którzy mają 100% hormonów męskich , zachowują się i noszą super po męsku, na pewno nie chodzą w rurkach i mają tyle testosteronu i siły , że bałbyś się wejść im w drogę. A ty czepiasz się tylko jednych, bo są słabsi i delikatniejsi , łatwiej się ich rozpoznaje i prześladuje. Poza tym skoro pieniądze są przeznaczone na walkę z dyskryminacją to haniebne jest przeznaczanie ich na coś przeciwnego.
    • wislocki12 Re: Jak stracić miliony? 28.12.19, 21:48
     "Zespół historyków z Uniwersytetu w Yorku natrafił na dokument, który potwierdza, że niejaka Joanna z Leeds, żyjąca w średniowieczu zakonnica z klasztoru św. Klemensa w Yorku, upozorowała własną śmierć. Zrobiła to, by uciec z zakonu i móc oddać się "cielesnym żądzom". – "Bezczelnie odrzuciła przyzwoitość religii i skromność własnej płci!"
     Pewnie chciała "piszczeć, gwizdać, jęczeć jak czajnik z rozkoszy"... ;-)Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka