Dodaj do ulubionych

Orkiestra w TVP

13.01.20, 23:24
"W niedzielnym wydaniu „Wiadomości" poruszono temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji poświęcono zaledwie 30 sekund. Po zdawkowym przedstawieniu informacji o 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, telewizja od razu zaczęła mówić o innych charytatywnych akcjach, odsuwając WOŚP na drugi plan. Nazwisko Jurka Owsiaka pojawiło się dopiero w dalszej części materiału, ale przy okazji zarzutów skierowanych w jego stronę."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/w-wiadomosciach-poswiecili-wosp-30-sekund-potem-sie-zaczelo/b18wmhz
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Orkiestra w TVP 14.01.20, 12:04
   "Nie da się więc ukryć, że Owsiak nie ma najlepszej passy w TVP (jak również wśród partii rządzącej). Jednak nie zawsze tak było. Internauci przypomnieli nagranie sprzed siedmiu lat, w którym obecna szefowa i prowadząca "Wiadomości" TVP Danuta Holecka, kojarzona z "dobrą zmianą", niemal ze łzami w oczach dziękuje Jurkowi Owsiakowi w studiu telewizji publicznej.
   - Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo stawiacie urządzenia i do rezonansu i do tomografii, mój synek korzystał wiele lat temu z inkubatora dobrze doposażonego, z serduszkiem WOŚP i za to dziękuję. Uratowaliście wiele istnień. To chyba musi być ogromna satysfakcja - mówiła wyraźnie wzruszona dziennikarka.

   www.fakt.pl/wydarzenia/polska/danuta-holecka-o-wosp-w-2013-r-dziekowala-jurkowi-owsiakowi/pbj4zdn

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka