Dodaj do ulubionych

Kto na prezydenta?

15.02.20, 20:47
"Znaczenie formalnego wykształcenia w ostatnim czasie straciło na wartości. I na rynku pracy, i w życiu społecznym, liczy się przede wszystkim doświadczenie — przekonywał Bosak zapowiadając, że kiedyś wróci na studia, bo nie opuszcza go ambicja.
Z kolei Szymon Hołownia studiował psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Studia przerwał na V roku, jak mówił, ze względów zawodowych. W rozmowie z „Faktem” tłumaczył się nawałem pracy i brakiem czasu na naukę.
A co z pozostałymi kandydatami? Szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz jest doktorem nauk medycznych. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim UJ. Małgorzata Kidawa-Błońska jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Z kolei Robert Biedroń skończył politologię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Prezydent Andrzej Duda skończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim - jest doktorem nauk prawnych."

wpolityce.pl/polityka/484568-oni-chca-byc-prezydentem-bosak-i-holownia-bez-studiow?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%253A+wPolitycepl+%2528wPolityce.pl+-+Najnowsze%2529
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka