Dodaj do ulubionych

Brak świadomości i bezmyślność. Zapiekła złość?

04.03.20, 01:12
"Legendarna aktorka udzieliła ostatnio wywiadu "Gazecie Wyborczej". Krystyna Janda skomentowała w rozmowie z Dorotą Wysocką-Schnepf wiele kontrowersyjnych tematów, którymi żyją Polacy w ostatnich miesiącach.
No, ten palec... Ale to była podłość. To była taka podłość! Ja chcę wierzyć, że to był brak świadomości i bezmyślność. Zapiekła złość. A tu chodziło o sprawę zdrowia i życia tysięcy ludzi! – powiedziała oburzona Krystyna Janda o geście posłanki Joanny Lichockiej.
(...)
Janda zdradziła również swoją opinie o aktorach, którzy dalej współpracują z telewizją. Aktorka wbiła, między słowami, szpilkę popularnym gwiazdom, które nie są zmuszone (ze względów ekonomicznych) współpracować z TVP.
– W środowisku toczy się gorąca dyskusja i dominuje pogląd, że nie bierze się udziału w wywiadach publicystycznych czy w materiałach informacyjnych, ale jeśli chodzi o "Teatr Telewizji" czy przedsięwzięcia stricte artystyczne, to nie ma wstydu. Gorzej myślę o kolegach, którzy nie muszą walczyć o życie. O nazwiskach. Ale jestem daleka od całkowitego potępienia – podsumowała Janda."

www.fakt.pl/kobieta/plotki/krystyna-janda-krytykuje-telewizje-polska-oraz-disco-polo/2fjgqve
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka