Dodaj do ulubionych

Głowa mała...

16.03.20, 19:58
Kontrowersyjna była posłanka PiS Bernadeta Krynicka znów przypomina o sobie. Była polityk, która z zawodu jest pielęgniarką, a obecnie piastuje dyrektorskie stanowisko w szpitalu w Łomży, nagrała wideo, w którym w dosadnych słowach wypowiada się o decyzji o przekształceniu tej placówki w szpital zakaźny. – Jesteśmy (na to) tak nieprzygotowani, że głowa mała – ocenia. Była polityk to posunięcie uznaje za zagrywkę polityczną decydentów Białegostoku, którzy chcą uchronić to miasto od epidemii, kosztem mieszkańców Łomży."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/koronawirus-w-polsce-bernadeta-krynicka-jestesmy-nieprzygotowani-ze-glowa-mala/72wxrcg
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Głowa mała... 16.03.20, 20:07
   "Jarosław Kaczyński zdecydował. Krynicka i Woźniak zawieszeni w prawach członka PiS. Była posłanka protestowała ws. szpitala."
   Dziel i rządź? ;-)

   wpolityce.pl/polityka/491445-jaroslaw-kaczynski-zdecydowal-krynicka-i-wozniak-zawieszeni
   • wislocki12 Re: Głowa mała... 16.03.20, 20:36
    "O Woźniaku poniedziałkowy "Super Express" napisał, że w zeszłym tygodniu zorganizował imprezę imieninową, w której - według informatorów gazety - uczestniczyło 200-250 osób, w tym m.in. dyrektor szpitala w Garwolinie Krzysztof Żochowski, który później spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą oraz syn posła, piłkarz grający w jednym z klubów we Włoszech. "Nasze źródło twierdzi, że ojciec osobiście odebrał go stamtąd (z Włoch ) zaledwie kilka dni wcześniej" - napisał "SE".

    niezalezna.pl/316696-pis-tych-czlonkow-zawiesil

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka