Dodaj do ulubionych

Uciekają z Polski...

27.03.20, 20:47
"Ukraina zapowiedziała, że w piątek o północy zamknie granicę z Polską. Informacja spowodowała, że wielu Ukraińców postanowiło wrócić do swojego kraju. Piątkowego poranka na przejściu granicznym w Dorohusku (woj. lubelskie) w okolicach szlabanów było aż 2 tysiące osób. Kolejkę udało się rozładować, ale to prawdopodobnie nie koniec…"

www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/koronawiurs-w-polsce-ukraina-zamyka-granice/t8e0ykd
Obserwuj wątek
    • a.sdf.gh.kl Re: Uciekają z Polski... 28.03.20, 14:19
      Z Bogiem! Nie powinno ich być 2 tysiące tylko minimum 200 tysięcy. Szacuje się, ze jest ich już w Polsce minimum 1,5miliona i już swoją mentalność okazują na ulicach, w pociągach... Chlają jak u siebie, puszki rzucają gdzie popadnie chociaż śmietnik jest 20 metrów od nich. Dość mamy swoich bałaganiarzy :-(
      Jednak państwa narodowe wciąż żywe! Każdy ciągnie do swoich wbrew poje.banej UNII której celem jest likwidacja pastw narodowych. Oby wszystkie narody świata wróciły do swoich krajów!!!
      • x94x Re: Uciekają z Polski... 28.03.20, 18:54
        Moje córy bardzo narzekają na ich zachowanie w pociągu. Głośno się zachowują, piją alkohol a nawet zajmują miejsca zarezerwowane dla innych i nie chcą ich opuścić. Niemniej trzeba oceniać każdego człowieka oddzielnie, w każdym narodzie są życzliwe dusze, przyznać muszę. Lubmy się trochę na wiosnę, pozdrawiam:-)
          • x94x Re: Uciekają z Polski... 28.03.20, 19:41
            Nie wiem, ale wiem , że w Polsce fachowcy też przeklinają i głupio żartują. Nasze społeczeństwo też chamieje, kiedyś chyba było inaczej, za mojej młodości.
            • wislocki12 Re: Uciekają z Polski... 28.03.20, 19:46
              "Zamiast szykować wyprawkę dla ukochanego synka, ciężarna Daria Garbacz (21 l.) jeszcze długo będzie dochodzić do siebie po czwartkowym horrorze. Omal nie zginęła, gdy wjechał w nią samochodem rozszalały sąsiad. Paweł L. (36 l.) pokłócił się z dziewczyną, wybiegł z mieszkania i krzycząc, że wszystkich pozabija, zaczął rozjeżdżać ludzi. Cudem nikt nie zginął."

www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/pruszcz-gdanski-rozjezdzal-ludzi-balam-sie-o-swoje-dziecko/9rdnfy1
              • x94x Re: Uciekają z Polski... 28.03.20, 19:55
                Też czekam na dzidziusia w rodzinie, pocieszałam przyszłą matkę, bo strasznie kaszlała i poszła do p. dr w masce i rękawiczkach. Pani dr jej nie zbadała, powiedziała, że nie będzie ryzykować. Pojechała w końcu do innego lekarza, zbadał ją, osłuchał, na szczęście nie ma zapalenia płuc czy oskrzeli, przepisał antybiotyk, pomaga, na 30 marca zaplanowana cesarka. Pani dr wieczorem zadzwoniła i przeprosiła. Mamy trudne czasy dla wszystkich.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka