Dodaj do ulubionych

Debata bez Błońskiej i Kamysza?

06.05.20, 13:12
"Debata kandydatów na prezydenta, która ma być emitowana w środowy wieczór może kolidować z ewentualnym głosowaniem w Sejmie. A to nie podoba się zaproszonym do studia kandydatom na prezydenta. Czy wybiorą starcie z Dudą, czy głosowanie? Jak udało nam się ustalić, Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL i Małgorzata Kidawa-Błońska z KO wezmą udział jedynie w głosowaniu. Z kolei Krzysztof Bosak z Konfederacji ma sprytny plan na tę - jak mówi - "intrygę PiS". Rozważa połączenie głosowania z debatą."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wybory-prezydenckie-2020-debata-kandydatow-w-tvp/wz1rgzm
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Debata bez Błońskiej i Kamysza? 06.05.20, 20:14
   "Część sztabów wyborczych zwróciła się do Telewizji Polskiej o przełożenie terminu debaty, w związku z tym, że w środę w Sejmie mogą odbyć się głosowania, a troje z kandydatów na prezydenta RP pełni funkcję posłów. Jest to Małgorzata Kidawa-Błońska, Krzysztof Bosak i Władysław Kosiniak-Kamysz. Ten ostatni w programie "Tłit" portalu WP zapowiedział, że jeżeli głosowania odbędą się w czasie debaty, to z niej zrezygnuje. Krzysztof Bosak w rozmowie z Faktem zapowiedział, że zagłosuje zdalnie podczas debaty."

   www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/debata-prezydencka-w-tvp-kto-wezmie-udzial-jakie-sa-zasady/g21j225
  • wislocki12 Re: Debata bez Błońskiej i Kamysza? 06.05.20, 21:51
   "W TVP nawet zegar działa po PiSowsku" napisał na Twitterze Jan Grabiec z PO i wrzucił filmik, na którym podczas przemówienia Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zegar odmierzający czas jej wypowiedzi przeskoczył z 15 sekundy od razu na 13. Według Grabca to dowód na to, że kandydatce PO skracano czas wypowiedzi. Internauci wytknęli mu, że niepotrzebnie jątrzy i że inni kandydaci też mieli takie same "przeskoki czasu".

   www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/debata-prezydencka-afera-z-zegarem/n8nrlmy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka