Dodaj do ulubionych

Niezła sumka!

18.05.20, 21:05
(...) Wniosek jest następujący: skuteczność w pozyskiwaniu dotacji z NCBR po objęciu przez Łukasza Szumowskiego funkcji Ministra Zdrowia spadła ze 100 proc. do 33 proc., a kwota pozyskanych pieniędzy z NCBR w trakcie pełnienie przez Łukasza Szumowskiego funkcji podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyniosła 29,5 mln zł (w porównaniu do 68 mln w roku 2015 i 24,5 mln w roku 2016, zanim Łukasz Szumowski objął stanowisko podsekretarza stanu w listopadzie 2016 r.)"
29, 5 mln zł to całkiem niezła sumka! I lepsza niż w 2016 r. ;-), a przed 2016 r. Szumowski przecież nie był tylko szeregowym lekarzem w przychodni... :-(

wpolityce.pl/polityka/500784-ujawniamy-zestawienie-ktore-pokazuje-prawde-o-grantach
Obserwuj wątek
  • a.sdf.gh.kl Re: Niezła sumka! 18.05.20, 21:31
   1-" Czerskie SZMATY za pieniądze Sorosa będą zawsze ujadac na Polskę sprzedawczyki okraglostolowe komusze łajna."
   2- " A może przytoczycie dane SPRZED rządów PIS? Czy już nie bedą pasowały do tezy?"
   3- " Onuce zajmijcie się lepiej Owsiakiem i jego melonami a od najlepszego Ministra Zdrowia łapy z daleka a szechter niech coś w końcu zrobi w sprawie brata mordercy sądowego."
   4- " APEL do POdłych hejterów -opamiętajcie się! Jak można takimi kalumniami obrzucać odpowiedniego człowieka który uratował wielu Polaków?Cieszcie się że żyjecie ale przyjdzie następna fala korona wirusa"
   • wislocki12 Re: Niezła sumka! 18.05.20, 22:17
    - Może i masz rację, ale czy Ty naprawdę uważasz, że zupełnie przypadkowo brat i siostra ministra, a nawet znajomy instruktor narciarstwa, robią w sprzęcie medycznym i całkiem przypadkowo zarabiają miliony? A sam zainteresowany wprowadza tygodniowy termin wprowadzenia obowiązku noszenia maseczek - żeby zdążyli... ;-)
    PS "Czerskie szmaty, sprzedawczyki, krągłostołowe komusze łajna, onuce" - bracia Kaczyńscy też uczestniczyli w obradach "okrągłego stołu"! ;-(
    - Dane sprzed rządów PiS? Tych danych nawet PiS nie podaje! ;-)-
    - Owsiak otrzymuje pieniądze w darze od rodaków, a nie z funduszu kościelnego czy podatków! :-)
    "Cieszcie się, że żyjecie, ale przyjdzie następna fala koronawirusa" - to brzmi jak groźba karalna! :-(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka