Dodaj do ulubionych

Kaczystowska lista przebojów

06.06.20, 21:13
Tak się dziwnie składa, że gdy PiS wpada kłopoty, w sukurs przychodzi mu sam prezes i bez żadnego trybu występuje z bon motem odwracającym uwagę od winowajców. Oto lista moja lista przebojów prezesa Kaczyńskiego:
1. "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
2. "My jesteśmy tu gdzie wtedy. Oni tam gdzie stało ZOMO."
3. "Takiej hołoty chamskiej, to jeszcze nikt nie widział w tym sejmie."
4. "Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata. Niszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami.
5. "Tak, jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami, w przeciwieństwie do niektórych ludzi."
6. "Pan jest łobuzem, śląskim łobuzem!"
7. "We mnie jest czyste dobro."
8. "Mój brat, mimo skromnej postury, był dobrym bramkarzem."
9. "Precz z komuną a przede wszystkim precz z postkomuną."
10. "Jeśli Lech Kaczyński zostanie prezydentem, ja nie będę premierem."

Pretendenci:
"Marsz, marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski."
"Kazimierz Marcinkiewicz to premier na cztery lata."
"Kto podnosi rękę na Kościół, chce go zniszczyć, ten podnosi rękę na Polskę."
"Niezależnie jaka była przyczyna tej katastrofy, co doprowadziło do tego, że samolot się rozbił, z tego, co wiemy, możemy już dzisiaj powiedzieć: zostali zdradzeni o świcie."
"Nie będzie w Polsce dyktatury i tylko ktoś bardzo głupi może wierzyć w tego rodzaju zagrożenie."
"Niech się Ziobro uczy języków, bo inne sprawy nie bardzo mu wychodzą."
"Oszustwem, manipulacją i nadużyciem jest sugerowanie, że chcemy wyprowadzać Polskę z Unii Europejskiej. Z panią Le Pen mamy tyle wspólnego mniej więcej, co z panem Putinem."
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka