Dodaj do ulubionych

Bardziej papieski...

16.06.20, 22:33
"Jest to zupełnie nieuprawniona groźba, bo w Polsce – po pierwsze nie mamy do czynienia z jakimikolwiek formami dyskryminacji mniejszości seksualnych, wręcz przeciwnie, to te mniejszości starają się narzucić społeczeństwu swój jedynie poprawny tok myślenia na temat społeczności LGBT."
Pan Ast chyba zapomniał o ostatnich wypowiedziach Dudy i Czarnka, że deklaracjach samorządowych deklaracjach bez LGBT. :-(

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/222327,grozby-z-brukseli.html
Obserwuj wątek
  • e-zybi Re: Bardziej papieski... 17.06.20, 05:55
   "Dyskusja o "ideologii LGBT" trwa. Dołączył do niej wójt podkarpackiej gminy Tuszów Narodowy - Andrzej Głaz. Napisał list do rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara, w którym pisze o tęczowej zarazie i diabolicznej ideologii. Przewiduje też, że ludzkość "czeka kara większa niż Sodomę i Gomorę"."
   Prawo prawem, ale gdy głupota bierze górę nad rozumem, pozostaje tylko współczuć ;-)

   wiadomosci.wp.pl/wojt-tuszowa-narodowego-pisze-do-adama-bodnara-ws-lgbt-prawo-boze-ponad-prawem-stanowionym-przez-czlowieka-6522107767064193a
   • wislocki12 Re: Bardziej papieski... 17.06.20, 11:59
    Szanowny Panie Głaz! Pragnę poinformować Pana, że nikt w Polsce nie namawia nikogo do praktykowania zachowań związanych z LGBT. Również Pana! Z potępiania LGBT wycofali ostatnio prezydent Duda i prof. Czarnek, niestety.
    PS W żadnej z rozlicznych swoich wersji Dekalog nie zajmuje sie LGBT, dlatego też straszenie losem Sodomy i Gomory wydaje się być cokolwiek przesadzone! ;-)
    Ma Pan rację "Prawo prawem, ale gdy głupota bierze górę nad rozumem, pozostaje tylko współczuć."
   • wislocki12 Re: Bardziej papieski... 17.06.20, 12:16
    "Robert Biedroń poinformował, że przyjmie zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy do Pałacu Prezydenckiego. Robert Biedroń postawił jednak jeden warunek: Andrzej Duda musi najpierw powiedzieć "przepraszam".

    www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/biedron-przyjmie-zaproszenie-od-dudy-postawil-jeden-warunek/nk084dr

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka