Dodaj do ulubionych

Z życia wyższych sfer

18.06.20, 23:27
"Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, komu sprzyja TVP. Telewizja (która z nazwy jest publiczna) zmieniła się w ostatnich latach w tubę partii rządzącej. Twarzą zmian jest Jacek Kurski (do niedawna prezes, a teraz członek zarządu TVP). On sam zupełnie nie kryje się z tym, z kim sympatyzuje. W czwartek Kurski pojawił się ze swoją partnerką na spotkaniu PiS-owskich notabli w Krakowie. Wszyscy przybyli tam razem z rodziną Kaczyńskich (Jarosławem i Martą), by uczcić ważną dla tej rodziny datę. Zobacz, jak wyglądał dzień urodzin Jarosława Kaczyńskiego, który razem z politycznymi sprzymierzeńcami odwiedził grób brata w Krakowie."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rocznica-urodzin-kaczynskich-jaroslaw-na-grobie-brata/nwdl0jx#slajd-1
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Z życia wyższych sfer 19.06.20, 12:01
   "Metropolita krakowski pojechał po bandzie przy najważniejszych politykach w Polsce. Arcybiskup Marek Jędraszewski zdecydowanie nie gryzł się w język i u siebie - w Katedrze Wawelskiej - podczas specjalnej mszy świętej powiedział coś, co mocno zaskoczyło wiernych.
   (...)
   Było oczywiście o "ideologii gender" i seksie. - Dzisiaj próbuje się odebrać nam polskość poprzez nową, ateistyczną ideologię, która odrzuca Boga, ojczyznę, naród i godność osoby ludzkiej opartej na wierze w Boga Ojca i która wszystko pragnie budować na bożku seksie - grzmiał metropolita krakowski."

   www.se.pl/wiadomosci/polityka/jedraszewski-bez-hamulcow-przy-szydlo-i-kaczynskim-o-bozku-seksie-niebywale-okolicznosci-aa-6HQn-GHkG-FWMA.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka