Dodaj do ulubionych

Zdrada i zaprzaństwo?

14.07.20, 19:59
"Antoni Macierewicz zamieścił na Twitterze wpis skierowany do zwolenników Platformy Obywatelskiej.
– Obrona kłamstw TVN i agentury WSI, finansowanie prześladowców księdza Blachnickiego i kłamstwa smoleńskiego, wspieranie interesów rosyjskich i niemieckich, propaganda LGBT i pedofilii, demoralizacja dzieci i niszczenie rodziny, walka z Kościołem i naszą tradycją narodową, likwidacja WOT, IPN, CBA, polskiego sądownictwa i telewizji publicznej, a w rezultacie niepodległości to program, który chce się narzucić Narodowi Polskiemu. Dla mnie to zdrada i zaprzaństwo. Tym się różnimy – napisał w czwartek polityk PiS."

www.onet.pl/?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=184a5e7a-d86f-586a-b7d9-bec2d9887d6b&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Zdrada i zaprzaństwo? 14.07.20, 20:01
      "W mojej ocenie tego typu dzielące i nienawistne wypowiedzi są okropne i godne pożałowania – podkreśliła ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher, oceniając wpis wiceprezesa PiS Antoniego Macierewicza skierowany do zwolenników Platformy Obywatelskiej. Napisałem prawdę i tylko prawdę – odpowiada na to były szef MON."

www.onet.pl/?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=184a5e7a-d86f-586a-b7d9-bec2d9887d6b&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka