Dodaj do ulubionych

"Wstyd mi za taką Polskę"

12.08.20, 11:20
Anna Wyszkoni:
"Wyjechałam przed 10 dniami, żeby złapać oddech i znaleźć równowagę. Udało mi się to. Niestety, w ostatnich dniach, tuż przed moim powrotem do domu, na nowo poczułam niepokój i smutek. Sznurują nam usta, ciskają nami o ziemię, robią z nami co chcą. Bezwzględnie i brutalnie, jak w epoce, która dawno minęła i miała już nie wrócić - napisała wokalistka nie przebierając w słowach.
- Wstyd mi za taką Polskę. Boję się takiej Polski. Nie chcę się z taką Polską utożsamiać. Chciałabym, żeby nasz kraj był wolnością, tolerancją i miłością. Coraz dalej nam do tych wartości. Zawsze będę stała murem za drugim człowiekiem, który, tak jak ja, chce być wolny, szanowany i kochany - podkreśliła Anna."

www.fakt.pl/kobieta/plotki/anna-wyszkoni-wstydze-sie-takiej-polski/zb4dzw9?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2#slajd-4
Obserwuj wątek
  • e-zybi Re: "Wstyd mi za taką Polskę" 12.08.20, 13:59
   Ja do Ani Wyszkoni nic nie mam, niech tam sobie kobietka śpiewa www.youtube.com/watch?v=bcZsuvKatqk Nawet lubię luknąć na jej teledyski, ale przyznam, że zmartwiła mnie pisząc, że czuje niepokój i smutek. Myślę, że jej oburzenie i wyraz przesadnej solidarności z LGBT jest lekko na wyrost ;-) Co innego do jej imienniczki Ani Grodzkiej nohood.files.wordpress.com/2017/03/capture8.png która uchodzi również za ofiarę nietolerancji. Osobiście mi nie leży taki Krzysio z "ptakiem" pod spódnicą, choć jestem tolerancyjny wobec środowiska LGBT.
   • wislocki12 Re: "Wstyd mi za taką Polskę" 12.08.20, 19:08
    Ja też "czuję niepokój i smutek" z powodu tego, co już od kilku lat dzieje się w Polsce. I naprawdę nie interesuje mnie, co kto ma pod spódnicą. Moim zdaniem jest to niezdrowa ciekawość bliska zainteresowaniom niejakiego ASFitd... Naprawdę uważasz, że preferencje zachowań LGBT wynikają z przekory wobec Boga? Nie zastanawiałeś nigdy nad tym, kto stworzył osoby LGBT? I czy Stwórca się pomylił czy też był zwyczajnie był złośliwy? :-(
    PS Nie podejrzewałem nigdy, że będziesz pisał o "przesadnej tolerancji do LGBT".
  • genia50 Re: "Wstyd mi za taką Polskę" 12.08.20, 18:49
   Ja też jestem tą sytuacją rozczarowana, wiedziałam, że taka nagonka na LGBT jest duża, ale myślałam, że to tak na potrzeby kampanii wyborczej. Jednak gdy okazało się , że po wyborach nie ustępuje a wręcz się zwiększyła jestem oburzona.Aby przypodobać się Konfederacji robi się nagonkę na mniejszość, co napawa wstydem na cały świat.Czy to, że ktoś kogoś "wygryzie" albo awansuje w polityce jest warte niszczenia demokracji i psucia opinii Polski? Poza tym dlaczego wolno jeżdzić furgonetkom z takimi obrażliwymi napisami, jakoby geje byli pedofilami i już sama orientacja o tym przesądzała , co nie jest prawdą, bo większość czynów pedofilskich jest na małych dziewczynkach, a nawet dzieje się to w na oko przykładnych rodzinach i , o zgrozo, też w wykonaniu księży.Policja powinna bronić obywateli a nie być popychadłem politycznym, bo policja musi mieć autorytet w społeczeństwie aby mogła dobrze spełniać swą rolę.
  • a.sdf.gh.kl Re: "Wstyd mi za taką Polskę" 12.08.20, 22:56
   Droga Aniu!
   Cóż można poradzić na twój problem? Niewiele ale... droga wolna, granice otwarte, już nie musisz stać w kolejce po paszport, można wyjechać w siną dal, a ściślej choćby do ościennych krajów np. Niemiec, gdzie tolerancja niemalże "kwitnie" (zwłaszcza wobec ludzi żydowskiego pochodzenia których restauracje, zakłady są strzeżone przez policję z uwagi na postępujący tam antysemityzm). Jeżeli jesteś osoba utalentowaną i twoje "muzyczne gnioty" znajdą tam zwolenników/słuchaczy to poradzisz sobie. Bóg z tobą! :-(
  • e-zybi Re: "Wstyd mi za taką Polskę" 13.08.20, 12:54
   "Karolina Pajączkowska, dziennikarka TVP Info, poruszyła temat seksizmu. Dostało się jej po tym, jak pokazała się na wizji w sukience z dekoltem. "Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my – wszystkie kobiety - wciąż̇ jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!""
   Jak zwykle, ładnej kobiecie nikt nie przepuści :-(

   kobieta.wp.pl/karolina-pajaczkowska-z-tvp-info-o-seksistowskich-komentarzach-nawiazala-tez-do-lgbt-6542241886149184a
   ____
   img3.dmty.pl//uploads/202008/1597247889_pg1him_600.jpg
  • e-zybi Re: "Wstyd mi za taką Polskę" 20.08.20, 14:50
   "Rząd znowelizował budżet. Prof. Ryszard Bugaj: wszelkie prognozy są obarczone dużym błędem. Poziom niepewności jest obecnie tak wysoki, że lepiej byłoby podawać wskaźniki przedziałami, czyli od-do - tak znowelizowane założenia do budżetu na 2020 rok komentuje ekonomista prof. Ryszard Bugaj."
   Rozdawnictwo pieniędzy ma więcej wad niż zalet :-(

   www.money.pl/gospodarka/rzad-znowelizowal-budzet-prof-ryszard-bugaj-wszelkie-prognozy-sa-obarczone-duzym-bledem-6545075770189953a.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka