Dodaj do ulubionych

Kto im dogodzi?

20.08.20, 20:24
"Jestem zaskoczony, ponieważ zrobiłem coś, co wydawało się niemożliwe, mianowicie udało mi się zaprosić z powrotem do Programu III zdecydowaną większość zespołu — przyznaje Kuba Strzyczkowski, który po niespełna trzech miesiącach pełnienia funkcji dyrektora Programu III został dziś przez Zarząd Polskiego Radia odwołany."

www.onet.pl/?pushmedia=6568093c2519f4c&utm_source=browser_viasg_kultura&utm_campaign=allonet_00d_6568093c2519f4c&utm_medium=push&srcc=ucs&pid=68d3aea5-4ac2-4d52-8f1e-1c24fa4979f7&sid=bf78661f-61f7-40de-becc-94f65255b9ae&utm_v=2
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Kto im dogodzi? 20.08.20, 23:14
      "Po tym całym załamaniu w związku z sytuacją z "Listą Przebojów Trójki" i cenzurą mieliśmy nadzieję, że ktoś sobie przypomniał, iż nie tędy droga – przyznaje dziennikarz Programu III Ernest Zozuń, który jak i wielu innych pracowników stacji podpisał się pod zamieszczonym w serwisach społecznościowych oświadczeniem krytykującym odwołanie dyrektora Kuby Strzyczkowskiego. - Wierzyliśmy, że zostawią nas w spokoju, bo my naprawdę potrafimy i lubimy robić to radio. I myślę, że przez ostatnie trzy miesiące pokazywaliśmy, że robimy je najlepiej, jak potrafimy."

www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/trojka-ernest-zozun-o-sytuacji-w-polskim-radiu-wywiad/4egbp1n,681c1dfa
    • wislocki12 Re: Kto im dogodzi? 21.08.20, 20:38
      "Odwołanie Kuby Strzyczkowskiego ze stanowiska dyrektora radiowej Trójki to dopiero początek zmian? W piątkowy poranek nie wyemitowano audycji „Zapraszamy do Trójki”. Portal wirtualnemedia.pl donosi, że stacja ma zmienić profil na muzyczno-kulturalny."

wpolityce.pl/media/514289-kolejne-zmiany-w-radiowej-trojce-internauci-komentuja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka