Dodaj do ulubionych

Kogo zabrakło?

18.09.20, 21:39
"Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedził w piątek wieczorem grób Lecha i Marii Kaczyńskich w krypcie katedry na Wawelu. Później politycy jego partii przyjechali do krakowskiego biura PiS.
Prezesowi towarzyszyli m.in.: premier Mateusz Morawiecki, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, wicemarszałek Senatu Marek Pęk, wicepremier Jacek Sasin, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, minister obrony Mariusz Błaszczak, wiceprezes PiS Joachim Brudziński, minister w kancelarii prezydenta Krzysztof Szczerski, szef kancelarii premiera Michał Dworczyk, szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski, europosłowie Ryszard Czarnecki i Elżbieta Kruk oraz posłowie Małgorzata Wassermann i Arkadiusz Mularczyk."

niezalezna.pl/352871-prezes-pis-odwiedzil-grob-brata
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Kogo zabrakło? 18.09.20, 23:08
   "Przez cały piątek trwały targi i połajanki. Politycy zarzucali sobie nielojalność i brak refleksji. Marek Suski, Radosław Fogiel, czy Anita Czerwińska z PiS mówili, że nie ma już koalicji. Inni politycy największej dziś partii sugerowali, że brany jest pod uwagę scenariusz rządów mniejszościowych. Ziobryści odpowiadali, że oznaczałoby to przedterminowe wybory i pójście na rękę opozycji. W kolacji mocno więc trzeszczy. Nic dziwnego więc, że politycy postanowili ratować sytuację.
   Oficjalne spotkania polityków PiS zapowiedziano dopiero na poniedziałek, ale - jak widać - najważniejsze osoby w partii postanowiły do poniedziałkowych rozmów przystąpić już z pewnymi wnioskami. W tym celu do Krakowa zjechała cała wierchuszka PiS. Był nie tylko Jarosław Kaczyński, ale i Mateusz Morawiecki, Mariusz Błaszczak, czy Ryszard Terlecki (w galerii zdjęć widać dokładnie, kto przybył."

   www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/spotkanie-politykow-pis-na-wawelu/dm3jhm2?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka