Dodaj do ulubionych

Jak po nłysej kobyle

26.09.20, 19:10
Czabański odniósł się do wywiadu Emilewicz w "Dzienniku Gazecie Prawnej", w którym skrytykowała ona kierowaną przez niego Radę Mediów Narodowych. - Mnie za krytykę Rady Mediów Narodowych z tychże mediów skutecznie wycięto, ale nie zmieni to mojego zdania, że media publiczne są w Polsce potrzebne – przekonywała w rozmowie. Na te słowa obojętnym postanowił nie pozostać szef tejże, pisząc list, który przekazał portalowi Wirtualne Media. Czabański nie miał żadnej litości dla wicepremier, przejeżdżając się w nim po niej jak po łysej kobyle. - Jestem nieufny wobec takich stwierdzeń, więc przykładowo poprosiłem Polskie Radio o statystykę obecności pani premier na antenach PR - rozpoczął w tonie, który nie zwiastował tego, co miało nadejść już po chwili."

www.se.pl/wiadomosci/polityka/wala-w-emilewicz-z-kazdej-strony-bliski-zaufany-kaczynskiego-szydzi-z-niej-jak-nigdy-aa-sR3Y-LzN5-S47E.html
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Jak po nłysej kobyle 26.09.20, 22:11
   "Według uzyskanych danych, jak twierdził, w ciągu ostatniego półrocza Emilewicz pojawiła się na antenach PR "kilkaset razy", mówiąc do słuchaczy w sumie przez 8 godzin 47 minut i 12 sekund. - Okazuje się zatem, że w urabianiu opinii publicznej według własnego "widzimisię" bez oglądania się na rzeczywistość, nie dorastam do szacownych pięt Pani Premier i Pana Redaktora (pisownia oryginalna - red.)" – szyderczo zakończył Czabański."
   • wislocki12 Re: Jak po nłysej kobyle 26.09.20, 22:35
    "Stuhr jest absolwentem II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. Jak sam mówi, był wtedy zaangażowany w harcerstwo i właśnie przez środowisko harcerskie zakolegował się z Jadwigą Szyler, dziś Emilewicz. - Byliśmy razem na paru obozach i w tym liceum. To była świetna dziewczyna, kapitalna harcerka, równa babka, kochali się w niej chłopcy - mówił Stuhr, po czym postanowił wykorzystać okazję i powiedział:
    Nie widziałem jej od 20 lat, ale za państwa pośrednictwem wystosuję apel: Jadziu, na pewno czytałaś "Konrada Wallenroda". Bądź jedynym facetem w tym tałatajstwie. Walnij ręką w stół i przejdź do historii. Bardzo cię o to proszę".

    kultura.gazeta.pl/kultura/7,114628,25914471,maciej-stuhr-chodzil-do-liceum-z-jadwiga-emilewicz-zaapelowal.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka