Dodaj do ulubionych

Znowu kłamie?

09.10.20, 20:44
"Premier w rozmowie ze słowackim dziennikarzem: Mogę pana zapewnić, że w Polsce nie ma stref wolnych od LGBT. Wszyscy są równi."

wpolityce.pl/polityka/521289-wielowatkowy-wywiad-premiera-w-slowackim-dzienniku-sprawdz
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Znowu kłamie? 09.10.20, 21:07
   "Homofobia finansowana z budżetu państwa. "W wymiarze symbolicznym jest to gest sprawiedliwości, że polskie państwo nie pozostawia takich gmin opresji Komisji Europejskiej" - stwierdził minister Ziobro, przyznając małopolskiej gminie Tuchów, która ogłosiła się "strefą wolną od LGBT", 250 tys. złotych z Funduszu Sprawiedliwości"

   oko.press/ziobro-dal-gminie-wolnej-od-lgbt-250-tys-z-funduszu-sprawiedliwosci/
   • wislocki12 Re: Znowu kłamie? 09.10.20, 21:58
    "Na prośbę wielu samorządowców i czytelników publikujemy pełny tekst stanowiska Rady Powiatu w Świdniku z dnia 26 marca br. w sprawie ideologii LGBT.
    Stanowisko Rady Powiatu w Świdniku z dnia 26 marca 2019 r. w sprawie powstrzymania ideologii „LGBT” przez wspólnotę samorządową.

    W związku z wywołaną przez niektórych polityków wojną ideologiczną Rada Powiatu w Świdniku podejmuje deklarację „Powiat Świdnicki wolny od ideologii «LBGT»”. Radykałowie dążący do rewolucji kulturowej w Polsce atakują wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet rodziny i szkoły oraz swobodę przedsiębiorców. Dlatego będziemy konsekwentnie bronić naszej wspólnoty samorządowej!
    Powiat Świdnicki wolny od ideologii „LGBT.”

    spotkaniaswidnickie.pl/pelny-tekst-deklaracji-samorzad-wolny-od-ideologii-lgbt/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka