Dodaj do ulubionych

"To się JUŻ dzieje"

13.10.20, 20:25
"To się JUŻ dzieje! PiS się ROZPADA. Minister wprost mówi o ODEJŚCIU. "Zdania nie zmienię.
To już od dawna nie są jakieś tam niegroźne przepychanki. Wojna w PiS trwa już od dobrych kilku tygodni, ale Jarosław Kaczyński ciągle miał jeszcze nadzieję na to, że wszystko uda się poskładać. Wydaje się to jednak po prostu niemożliwe. Sprawy zaszły już za daleko. Walec ruszył! Czołowy polityk PiS i były minister rolnictwa wprost mówi o odejściu. Za nim mogą pójść inni. To wszystko zmierza ku przyspieszonym wyborom parlamentarnym."

www.se.pl/wiadomosci/polityka/to-sie-juz-dzieje-pis-sie-rozpada-minister-wprost-mowi-o-odejsciu-zdania-nie-zmienie-aa-h8Fg-PsRZ-smfN.html
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: "To się JUŻ dzieje" 14.10.20, 20:34
   "Senatorowie wprowadzili znaczące poprawki do „piątki dla zwierząt”. Zgodnie z nimi fermy futerkowe przestaną istnieć dużo później niż chciał tego Jarosław Kaczyński. Teraz ustawa musi wrócić do Sejmu. Jej los jest niepewny, bo senackie poprawki są nie w smak nawet części posłów Koalicji Obywatelskiej. W PiS nastąpił rozłam."

   www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/piatka-dla-zwierzat-senat-duze-zmiany-w-piatce-dla-zwierzat-rozlam-w-pis/vesw0gm,79cfc278
   • genia50 Re: "To się JUŻ dzieje" 14.10.20, 21:35
    Konfederacja i prawica tak się boi islamizacji ,że jako jedyny kraj robi krwawe interesy i sprzedaje im mięso z umęczonych zwierząt. Krwawy i makabryczny biznes jest znaczący dochodowo dla naszego rolnictwa, a myślałam,że ta makabra się skończy, ale chyba nie...Poza tym ilu jest tych futerkowców np. że mają aż taki wpływ na ustawy, chyba że wstawiennictwo O.R. jest tak znaczące.
    • a.sdf.gh.kl Re: "To się JUŻ dzieje" 16.10.20, 22:49
     Przyszłość Eurokołchozu:
     1- www.google.pl/search?q=bestgore+islam&hl=pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=2mJSVIhS1u1qtuCAqAM&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=869
     2- www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan
       • genia50 Re: "To się JUŻ dzieje" 18.10.20, 19:56
        W chrześcijaństwie w czasach inkwizycji palono na stosie, przebijano kobietom widłami piersi, wybijano zęby, oślepiano itp., 500 lat temu wymordowano rdzennych Amerykanów, wiele lat były krwawe starcia w Irlandii Płn.Dlatego uważam, że wszelkie fundamentalizmy i radykalizmy religijne czy narodowe powinny być tłumione i pilnowane przez prawo aby nie rozrosły się nadmiernie, bo to droga do wojen. Ten morderca uważał, że nauczyciel obraził jego Boga i się zemścił za obrazę. U nas też ciągle ludzie skarżą się na obrażanie uczuć religijnych prawie już we wszystkim. Pod płaszczykiem wolności wyznawania religii można zdominować swoją religią i po pewnym czasie nie da się już tego kontrolować. Rządzącym nie chce się rządzić , chcą tylko wygrywać wybory , więc oddają pole duchowym przewodnikom, podsyłając im pieniądze i swoje bezwzględne zaufanie i poparcie , bo to łatwiejsze.
        • a.sdf.gh.kl Re: "To się JUŻ dzieje" 19.10.20, 00:22
         "500 lat temu wymordowano rdzennych Amerykanów," Dlatego w USA na ulicach rządzą Latynosi, a na najwyższych szczeblach żydzi. W Europie rządzą muzułmanie, z uwagi na wyrzeczenie się chrześcijaństwa, a w Polsce jak w USA też żydzi.
         • wislocki12 Re: "To się JUŻ dzieje" 19.10.20, 00:39
          Nie bardzo tylko rozumiem, dlaczego na ulicach USA mają rządzić latynosi, Irlandczycy, że o Żydach nie wspomnę? A może to obywatele nie zależnie od pochodzenia powinni decydować o swoim losie?
          • a.sdf.gh.kl Re: "To się JUŻ dzieje" 19.10.20, 13:55
           Tu, poniżej artykułu macie wzory ubrań które niebawem będą obowiązywać w Euroarabii
           www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/libanski-lekarz-nie-otrzymal-niemieckiego-obywatelstwa-odmowil-podania-reki/pmeje6z,2b83378a
           • wislocki12 Re: "To się JUŻ dzieje" 19.10.20, 23:44
            Św. Paweł:
            "1 Bądźcie naśladowcami moimi*, tak jak ja jestem naśladowcą Chrystusa. 2 Pochwalam was, bracia, za to, że we wszystkim pomni na mnie jesteście i że tak, jak wam przekazałem, zachowujecie tradycję*. 3 Chciałbym, żebyście wiedzieli, że głową* każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystusa* - Bóg. 4 Każdy mężczyzna, modląc się lub prorokując* z nakrytą głową, hańbi swoją głowę. 5 Każda zaś kobieta, modląc się lub prorokując z odkrytą głową, hańbi swoją głowę; wygląda bowiem tak, jakby była ogolona. 6 Jeżeli więc jakaś kobieta nie nakrywa głowy, niechże ostrzyże swe włosy! Jeśli natomiast hańbi kobietę to, że jest ostrzyżona lub ogolona, niechże nakrywa głowę! 7 Mężczyzna zaś nie powinien nakrywać głowy, bo jest obrazem i chwałą Boga, a kobieta jest chwałą mężczyzny*. 8 To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny. 9 Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny*. 10 Oto dlaczego kobieta winna mieć na głowie znak poddania, ze względu na aniołów*. 11 Zresztą u Pana ani mężczyzna nie jest bez kobiety, ani kobieta nie jest bez mężczyzny. 12 Jak bowiem kobieta powstała z mężczyzny, tak mężczyzna rodzi się przez kobietę. Wszystko zaś pochodzi od Boga. 13 Osądźcie zresztą sami! Czy wypada, aby kobieta z odkrytą głową modliła się do Boga? 14 Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy, 15 podczas gdy dla kobiety jest właśnie chwałą? Włosy bowiem zostały jej dane za okrycie. 16 Może ktoś uważa za właściwe spierać się nadal, my jednak nie jesteśmy takiego zdania, ani my, ani Kościoły Boże*."
  • wislocki12 Re: "To się JUŻ dzieje" 20.10.20, 22:14
   "Wtorek. Rozpoczyna się posiedzenie Sejmu. Parlamentarzyści mają pracować nad przygotowanymi przez posłów PiS przepisami o przeciwdziałaniu pandemii COVID-19. Projekty w tej sprawie obóz rządzący przedstawił w poniedziałek wieczorem.
   Posiedzenie nie trwa długo: klub Koalicji Obywatelskiej zgłasza wniosek o odroczenie obrad Sejmu do środy. Powód? Zbyt mało czasu, by przedstawiciele opozycji mogli zapoznać się z projektami partii rządzącej i wnieść do nich poprawki.
   - To bubel prawny - przekonuje szef klubu KO Cezary Tomczyk.
   Wniosek KO zostaje przegłosowany, PiS zostaje na lodzie. Powód? Dyscyplina po stronie opozycji i nieobecność podczas głosowania kilkudziesięciu polityków partii rządzącej. W głosowaniu nad wnioskiem opozycji nie brało udziału niemal 30 parlamentarzystów PiS. W tym premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Jarosław Kaczyński."

   wiadomosci.wp.pl/sejm-napiecia-w-pis-po-przegranym-glosowaniu-zabraklo-czujnosci-6566710938737312a
  • wislocki12 Re: "To się JUŻ dzieje" 21.10.20, 20:39
   "Jarosław Kaczyński miał test na Covid i z tego co wiem jest dobrze, bo wyszedł negatywny wynik" - powiedział jeden z polityków PiS "Super Expressowi". Wicepremier i prezes Prawa i Sprawiedliwości od kilku dni przebywa na kwarantannie, ponieważ miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
   Jarosław Kaczyński na kwarantannie. Prezes PiS miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem
   Według ustaleń "Super Expressu" prezes PiS miał już wykonany test na koronawirusa - jego wynik jest negatywny, co oznacza, że Jarosław Kaczyński jest zdrowy. Przez kilka dni ma on jeszcze przebywać w samoizolacji.
   Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel nie potwierdził tych informacji. Pytany o test powiedział, że "nie wiemy, nie wgłębiamy się w ten temat".
   To jest prywatna sprawa pana prezesa - stwierdził Radosław Fogiel w rozmowie z portalem polsatnews.pl."

   niezalezna.pl/359141-czy-jaroslaw-kaczynski-ma-koronawirusa-superexpress-wynik-testu-jest-negatywny

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka