Dodaj do ulubionych

Czy to już anarchia?

27.10.20, 20:07
"Nasi działacze są już w terenie i bronią miejsc kultu. Podejmujemy działania w różnych miejscach w kraju i będziemy informować na bieżąco - informuje Forum Młodych PiS. Takie zadanie wyznaczył im Michał Moskal, przewodniczący struktur i jeden z najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego."
A co robi wojsko i policja?

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/protest-kobiet-ws-aborcji-mlodziezowka-pis-z-zadaniem-obrony-kosciolow/0nfqn3k,79cfc278
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Czy to już anarchia? 28.10.20, 20:53
   "Powiedzmy sobie jasno: Kaczyński bredził – mówił w programie „Express Biedrzyckiej” Szymon Hołownia, oceniając wtorkowe wystąpienie prezesa PiS nt. protestów przeciwko zakazowi aborcji. „Jestem absolutnym przeciwnikiem tego wszystkiego, co Kaczyński sobą reprezentuje i mówi” – przekonywał.
   Hołownia oskarżył prezesa PiS o cyniczną próbę zrzucenia odpowiedzialności za społeczny gniew na zakaz aborcji z jego partii na Kościół. „Mówiąc, że będziemy bronić dziś Kościoła a nie władzy PiS przed demonstrującymi, postawienie znaku równości między tymi dwoma rzeczywistościami to cynizm, który woła o pomstę do nieba” – grzmiał."

   www.se.pl/wiadomosci/polityka/holownia-oskarza-kaczynskiego-o-tchorzostwo-i-zgode-na-rozlew-krwi-express-biedrzyckiej-aa-QA4z-hS4u-JtG9.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka