Dodaj do ulubionych

Najgorsze te konsekwencje!

29.10.20, 19:12
"Dyrektor katolickiej szkoły publicznej, XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Kostki w Lublinie, ks. Grzegorz Strug wystosował list do rodziców uczniów swojej szkoły. Wygląda na to, że młodzież szkoły nazywanej "Biskupiakiem", biorąca udział w protestach, może ponieść poważne konsekwencje, w tym skreślenie z listy uczniów. "Jeżeli będą ku temu podstawy, będą też wyciągane konsekwencje" - przyznał w rozmowie z Polskim Radiem Lublin dyrektor szkoły."

www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/lublin-dyrektor-xxi-lo-wyslal-list-do-rodzicow-uczniow-udzial-w-protestach-grozi/r0eppnb,2b83378a
Obserwuj wątek
   • wislocki12 Re: Najgorsze te konsekwencje! 29.10.20, 20:34
    "Ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski poinformował dziś, że zaproponował odejście z pracy dwojgu pracownikom Instytuty Polskiego w Tel Awiwie, którzy uczestniczyli w środowym proteście przed polską ambasadą, prezentując transparent z wulgarnym słowami pod adresem PiS. W ocenie szefa placówki dyplomatycznej, pracownicy przekroczyli granice, których nie powinni przekraczać pracownicy polskiego MSZ niezależnie od tego, jaka partia czy koalicja sprawuje rządy."
    Magierowski już wyciąga. ;-)

    niezalezna.pl/360847-ambasador-rp-w-izraelu-dyscyplinuje-pracownikow-po-protestach-zaproponowal-ze-moga-odejsc

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka