Dodaj do ulubionych

"Niemieckie bojówki"

02.11.20, 23:39
"Niemieckie bojówki prześladują Prezes Przyłębską i jej męża w Berlinie: "Żeby poczuła strach. Wyrwać ją z poczucia bezpieczeństwa". ;-)

wpolityce.pl/polityka/524720-niemieckie-bojowki-przesladuja-prezes-przylebska-i-jej-meza?fbclid=IwAR2hqWxyqrP9FWOgtXlEhKWmBn0Aj7RGO178PFCSSYPwot7QZ7yHYeCaMsY
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: "Niemieckie bojówki" 02.11.20, 23:52
   "W latach 1979–1980 zarejestrowany jako tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa PRL o pseudonimie „Wolfgang” (nr rejestracyjny: KWMO Konin 3889/1979). Sam Przyłębski zaprzeczył współpracy.
   (...)
   W 1991 roku podjął współpracę z Urzędem Ochrony Państwa." (Wikipedia)
  • wislocki12 Re: "Niemieckie bojówki" 03.11.20, 00:00
   "W 1978 ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a w 1982 studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na pierwszym roku studiów zapisała się do Socjalistycznego Związku Studentów Polskich. Według oświadczeń składanych w dokumentach paszportowych działała w Radzie Wydziałowej SZSP.
   (...)
   W 2001 złożyła wniosek o powołanie na sędziego Sądu Okręgowego w Poznaniu. Jej kandydatura została negatywnie zaopiniowana przez właściwe organa Sądu Okręgowego z uwagi na liczne błędy przy wydawaniu orzeczeń, ponadprzeciętną liczbę uchylanych wyroków oraz wysoką absencję w pracy, co złożyło się na konkluzję, że jej powrót do orzekania byłby niekorzystny dla wymiaru sprawiedliwości. Do przyczyn licznych uchyleń wyroków wydanych przez Julię Przyłębską należało, między innymi, nieprzeprowadzanie postępowania dowodowego przed wydaniem wyroku, obraza prawa materialnego, pomijanie w orzeczeniach podstawowych faktów sprawy, naruszanie granic swobodnej oceny dowodów oraz dokonywanie ustaleń sprzecznych z aktami spraw. Dwukrotnie sąd wyższej instancji nakazał wpisanie uwag do akt personalnych Julii Przyłębskiej w związku z „rażącym naruszeniem prawa przez wydanie wyroku po rozprawie, o której strony nie zostały zawiadomione oraz rozstrzygnięciem o roszczeniu prawomocnie osądzonym”, a także w związku z „rażącym naruszeniem prawa przez sporządzenie wyroku nie zawierającego ustaleń faktycznych, analizy zgromadzonych dowodów ani wyjaśnienia podstawy prawnej”. (Wikipedia)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka