Dodaj do ulubionych

Jacek Kurski z ochroną SOP

05.11.20, 20:46
"Jacek Kurski będzie ochraniany przez SOP. Decyzję podjęto ze względu na "dobro państwa". - Oprócz polityków zdarzało nam się chronić przykładowo sędziów. To jest jednak sytuacja bez precedensu - twierdzi były oficer służby.
Mariusz Kamiński zdecydował o przydzieleniu prezesowi TVP Jackowi Kurskiemu ochrony SOP - ustalił nieoficjalnie portal tvn24.pl. Decyzję podjęto na podstawie art. 3 ustawy o SOP. Zgodnie z nim ochroną objęci są m.in. prezydent, marszałkowie obu izb parlamentu, premier oraz wicepremierzy."

wiadomosci.wp.pl/media-jacek-kurski-z-ochrona-sop-nigdy-sie-to-nie-zdarzylo-6572310576507584a
Obserwuj wątek
  • e-zybi Re: Jacek Kurski z ochroną SOP 06.11.20, 17:48
   "MSWiA zapytane o sprawę odpowiedziało dziennikarzom, że kwestie te "stanowią informację niejawną". Komentarza, mimo prób kontaktu, nie udzielił też sam Kurski. W piątek rano zareagowała natomiast sama telewizja, a dokładniej Centrum Informacji TVP. Oświadczenie zamieszczone w internecie jest, delikatnie mówiąc, lakoniczne.
   "Telewizja Polska informuje, że przyznanie ochrony Prezesowi TVP, Jackowi Kurskiemu nastąpiło bez udziału Spółki. Pan Prezes Jacek Kurski zastosował się do tej decyzji" - czytamy w komunikacie Centrum Informacji TVP."
   Pozazdrościł prezes prezesowi...;-)

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26486217,tvp-wydalo-oswiadczenie-ws-ochrony-sop-dla-kurskiego-liczy.html#s=amtp_pnHP_foryou
  • wislocki12 Re: Jacek Kurski z ochroną SOP 08.11.20, 21:18
   "Trwa brutalna napaść medialna na prezesa zapewniającej Polakom elementarny medialny pluralizm Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego za to, że decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji objęto go ochroną Służby Ochrony Państwa. Najpotężniejsze media, zwłaszcza te wydawane przez kapitał niemiecki dla Polaków, ale i parówkowe oraz michnikowe, prześcigają się w szyderstwach, kpinach i przekonywaniu odbiorców o braku uzasadnienia dla tej decyzji."
   To już nawet szydzić, kpić i przekonywać odbiorców nie wolno? ;-)

   wpolityce.pl/media/525558-ujawniamy-skale-atakow-na-tvp-i-prezesa-jacka-kurskiego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka