Dodaj do ulubionych

Winnicki na Marszu Niepodległości

11.11.20, 19:47
"Dzisiaj obliczem buntu jest patriotyzm, tradycja i tożsamość, to nasza odpowiedź na cywilizację śmierci - mówił na Marszu Niepodległości prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki. Poruszył też m.in. kwestię relacji Polski z Zachodem oraz podkreślał konieczność "oczyszczenia się" Kościoła."

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/marsz-niepodleglosci-winnicki-odpowiedz-na-cywilizacje-smierci/n7h0slr,79cfc278
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Winnicki na Marszu Niepodległości 11.11.20, 19:52
   "Jestem zasmucony widząc paraliż instytucjonalnego Kościoła w oczyszczaniu się - mówił w programie "Onet Rano." Krzysztof Bosak. - Wydaje mi się, że bez nacisku mediów niekatolickich, które wyświetlają niewygodne fakty, bez nacisku również instytucji państwowych i sprawnego działania, takie oczyszczenie Kościoła z osób, które mają na koncie przestępstwa jest nie do końca możliwe – ocenił poseł Konfederacji w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem."

   www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/skandale-pedofilskie-w-kosciele-krzysztof-bosak-komentuje-w-onet-rano/yfx93ye,79cfc278
  • wislocki12 Re: Winnicki na Marszu Niepodległości 12.11.20, 21:17
   "Michał Dworczyk, szef KPRM, podczas wystąpienia w mediach podkreślił, że nie ma zgody na łamanie prawa. Wczoraj ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości. Mimo że – zgodnie z zapowiedziami organizatorów – miał być zmotoryzowany, wielu uczestników brało w nim udział pieszo. Podczas Marszu doszło do zamieszek; policja informowała m.in., że na rondzie de Gaulle′a w stronę policjantów poleciały kamienie i race. Komenda Stołeczna Policji informowała, że zgromadzenie pieszych jest nielegalne."

   Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/228959,michal-dworczyk-nie-ma-zgody-na-czyny-chuliganskie.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka