Dodaj do ulubionych

"Jedną nogą jesteśmy poza Unią..." :-(

20.11.20, 20:53
"Traktat akcesyjny jest po prostu umową międzynarodową, która podlega takim samym regułom jak każda inna. Wyglądałoby to tak, że stosowny projekt ustawy przyjmuje rząd, następnie kieruje go do parlamentu, Sejm i Senat musiałyby ten projekt zatwierdzić, później podpis prezydenta i uruchamiana jest procedura wyjścia - mówi były premier pytany o to czy rząd PiS może wyprowadzić Polskę z Unii nie pytając o decyzję obywateli. Według Millera premier Mateusz Morawiecki właśnie przystawił sobie do głowy pistolet i mówi... Zbigniewem Ziobrą."

www.se.pl/wiadomosci/polityka/pis-wyprowadzi-polske-z-ue-bez-referendum-leszek-miller-tlumaczy-express-biedrzyckiej-podcast-aa-8E9p-dKh1-b7Ej.html
Obserwuj wątek
   • genia50 Re: "Jedną nogą jesteśmy poza Unią..." :- 21.11.20, 13:45
    Nie zdajesz sobie sprawy z tego, że będąc w Unii czyli w grupie byliśmy bezpieczni.Teraz nie możemy liczyć nawet na Trumpa.Niebezpieczny kierunek na Wschód może skończyć się uzależnieniem od widzimisię Rosji, która jest od nas większa i może nas cisnąć.Przypomnij sobie, albo popytaj starszych jak to było gdy ZSRR nas kontrolował.Trzeba było od nich przyjmować wszystko nawet wybrakowane i bez możliwości reklamacji a wysyłać za darmo to co chcieli.Nawet zawody sportowe tak były sędziowane (w ramach państw naszego bloku), że zawsze musiał wygrać Rosjanin.Poza tym stracimy dobrą pozycję materialną której nam zazdrościli np. Węgrzy, Czesi , czy Słowacy, nie mówiąc o Rumunii i Bułgarii.Będziemy niestety za to mogli dusić się w dymie z kominów, nikt nam nie zabroni suszyć i pryskać zbóż randoupem, robić wędlin z solą drogową , uczyć dzieci zmienionej na potrzeby czasu historii i ckliwej rozhisteryzowanej literatury, zamiast sztuk teatralnych jasełka i disko polo, a wybory zawsze wygra z dużą przewagą jedna partia, tylko czy to będzie wolność?
    • a.sdf.gh.kl Re: "Jedną nogą jesteśmy poza Unią..." :- 21.11.20, 16:31
     I znów bredzisz! W Eurokołchozie nie jesteśmy bezpieczni. Nadchodzi ISLAM i związany z nim terror dnia codziennego. Otwarte granice to również napływ różnego niebezpiecznego elementu. Liczyłaś na Trampka? Nie żartuj! Liczmy na siebie. Jemu jesteśmy potrzebni do nabywania kosztownej broni z USA jak dla ł...UNII jesteśmy rynkiem zbytu. Ta twoja UNIA to IV Rzesza Niemiecka która nie mogła zdobyć wojnami to zdobywa dyrektywami. Z ZSRR było podobnie dlatego trzeba myśleć o swojej gospodarce i państwie, a nie patrzeć w określonych kierunkach: dawniej na wschód, teraz na zachód albo za ocean.
     Jak się okazało, kiedy PiSiory doszły do władzy, pieniądze są w Polsce tylko były rozkradane, tak więc stać nas na samodzielność tylko po 1989 roku byliśmy niszczeni i wyprzedawani przez POlityków. Niszczono gospodarkę byśmy byli zależni od obcych, niszczono ludzi likwidując ich miejsca pracy.
     "Poza tym stracimy dobrą pozycję materialną której nam zazdrościli np. Węgrzy, Czesi" To zasługa złotówki i rządu rozwijającego gospodarkę w przeciwieństwie do tych gospodarczych bandytów z PO na czele z Balcerowiczem który klepał to samo w mediach od dekad: "Polacy muszą zaciskać pasa". Postęp cywilizacyjny i coraz większa świadomość w społeczeństwie spowoduje, że wreszcie będziesz oddychać świeżym powietrzem bez dotacji z Eurokołchozu, tak więc nie zachwycaj się tymi gryzipiórkami z Brukseli, żebym nie powiedział bandytami pchającymi nas do odmienności kulturowej, homoseksualizmu i innych dziwactw, dewiacji i zboczeń.
     Jesteś wolna! Nie podoba się to droga otwarta do Niemiec, Francji.... Ale czy taka niereformowalna kobieta to zrozumie? Dla ciebie kościół jest BE!, obecny rząd jest BE!, każdy kto ma inne zdanie jest BE!.... Pakuj manele, jedź za granicę i idź pod rękę z Bonim, Cimoszewiczem, Lewandowskim, Milerem i podobnymi zdrajcami
     w Brukseli. Mam nadzieję że PiS dzielce przegrają w kolejne wybory, a wówczas zostanie zabrane społeczeństwu wszystko, nawet ojczyzna i tak musi być aby takie naiwne łby jak wasze to wreszcie zrozumiały. Tedy usłyszysz od rządzących, że" trzeba było się ubezpieczać od korona ś wirusa", pomocy nijakiej nie będzie! I tak ma być czego wam wszystkim życzę!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka