Dodaj do ulubionych

A co z Sasinem i Szumowskim?

27.12.20, 21:53
"Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek otrzymał tytuł Człowieka Wolności przyznawany przez czytelników i redakcję tygodnika „Sieci” (Fratria). To pierwszy menedżer firmy państwowej uhonorowany w ten sposób."

Czytaj więcej na: www.wirtualnemedia.pl/artykul/daniel-obajtek-orlen-czlowiek-wolnosci-sieci
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: A co z Sasinem i Szumowskim? 27.12.20, 23:20
   "Podcast "Stan po Burzy" oraz program wideo "Onet Opinie" otrzymały nagrody Best Stream Awards. Best Stream Awards to festiwal nagród wyróżniający topowe produkcje dostępne w streamingu m.in. programy vlogi, audiobooki i podcasty."

   www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/best-stream-awards-2020-nagrody-dla-programow-onetu/h5nz25d,79cfc278
  • wislocki12 Re: A co z Sasinem i Szumowskim? 29.12.20, 00:12
   "Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek od dzieciństwa zmaga się z poważną chorobą - zespołem Tourette'a. Wyjaśniamy, na czym polega to schorzenie i jakie są jego konsekwencje.
   (...)
   Schorzenie to pojawia się zazwyczaj między 2. a 15. rokiem życia. Dziecko staje się nagle pobudzone ruchowo, ma tiki nerwowe, zaczyna powtarzać wyrazy. Najczęściej występujące tiki to mlaskanie, pochrząkiwanie czy mruganie oczami. Niekiedy objawy te są do tego stopnia nasilone, że uniemożliwiają dziecku normalne funkcjonowanie. Na chwilę obecną lekarze nie wiedzą, dlaczego choroba ta występuje znacznie częściej u chłopców niż u dziewczynek. Specjaliści nie mają jednak wątpliwości, że poza krótkimi okresami remisji i ustępowania objawów, chorzy zmagają się z zespołem Tourette'a do końca życia."
   Innego kandydata nie było? :-(

   www.wprost.pl/kraj/10195035/prezes-orlenu-daniel-obajtek-ujawnil-ze-cierpi-na-powazne-schorzenie.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka