Dodaj do ulubionych

Kij ma dwa końce...

11.01.21, 20:23
"Europosłanka PiS Beata Mazurek domaga się ujawnienia pełnej listy osób zaszczepionych poza kolejnością. „Panie ministrze, to i tak wyjdzie, nie ma co zwlekać z jej ujawnieniem” – twierdzi. Jak jednak chwilę wcześniej zapowiedział minister Niedzielski, dane wrażliwe nie mogą zostać upublicznione."
Jestem zdecydowanie za! ;-)

www.wprost.pl/koronawirus-w-polsce/10407045/beata-mazurek-domaga-sie-ujawnienia-listy-osob-zaszczepionych-poza-kolejnoscia-to-i-tak-wyjdzie.html

Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Kij ma dwa końce... 12.01.21, 00:31
      "Burmistrz Parczewa bez kolejki dostał szczepionkę przeciw COVID-19, chociaż czeka na nią część personelu szpitala. – Moja żona jest lekarzem – broni się Paweł Kędracki (PiS), oburzony zamieszaniem wokół zabiegu. – PiS traktuje obywateli z pogardą – grzmi opozycja, a wojewoda zapowiada kontrolę w szpitalu."

www.dziennikwschodni.pl/parczew/burmistrz-parczewa-juz-zaszczepil-sie-przeciwko-covid-19-a-personel-medyczny-szpitala-czeka-na-swoja-kolej,n,1000281621.html
    • wislocki12 Re: Kij ma dwa końce... 12.01.21, 21:27
      "Minister zdrowia Adam Niedzielski uważa, że osoby, które szczepiły się na koronawirusa poza kolejnością powinny zostać wolontariuszami w przychodniach bądź w miejscach, w których można pomóc walczyć z COVID-19. Część z tych zaszczepionych jest gotowa podjąć taką pracę. – Jeżeli to bym wykonał, to tylko w towarzystwie kamer. Napiętnowano mnie w milionach domów w Polsce. A jeżeli ja to zrobię, to potem zmanipulują to i zestawią z trumnami i płaczącymi osobami powiedzą: co nie jest panu wstyd? – mówi w rozmowie z Faktem aktor Olgierd Łukaszewicz."

www.onet.pl/?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=49b16861-2a44-5739-9f1c-27e21262d37e&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka