Dodaj do ulubionych

Ile kosztuje nas prezydent?

20.02.21, 00:45
"Narty to największa pasja prezydenta Andrzeja Dudy, którą pielęgnuje od czasów studiów. Nasza głowa państwa z każdym rokiem doskonali swoje umiejętności zjazdowe. Narciarstwo to jednak nie tylko technika, ale też odpowiedni ekwipunek. By więc być mistrzem na stoku, oprócz talentu, trzeba też niestety sporo zainwestować. Same tylko prezydenckie gogle to koszt ok. 300 zł, a ile kosztuje reszta jego stroju?
(...)
Fakt przyjrzał się pozostałym elementom ekwipunku Dudy na stok. Narciarskie buty firmy Atomic to koszt ok. 1000-2000 zł. Ich cena też zależy od sklepu i promocji. Prezydenckie ręce chronią też nie byle jakie rękawice - te firmy Reusch kosztują ok. 500 zł. A gogle, które przywdział prezydent, firmy POC, to wydatek rzędu ok. 300 zł. Również kask tej firmy nie jest tani. Podobnie modele do czerwonego POC Skull Orbic X to wydatek ok. 800 zł. Całości dopełniały efektowne czerwone spodnie narciarskie i czarna kurtka. Ten kombinezon jest wręcz bezcenny, bo to model szyty dla reprezentantów naszej kadry narodowej. Trudno go kupić na wolnym rynku."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/andrzej-duda-na-stoku-jego-narciarski-ekwipunek-musial-sporo-kosztowac/nz34sje?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Ile kosztuje nas prezydent? 21.02.21, 00:49
      "Andrzej Duda odwiedził stok narciarski w Wiśle, co spotkało się z natychmiastową krytyką części polityków. "Pierwsze dziecko", "niepowaga i bezznaczenie" - piszą politycy opozycji o prezydencie. Dudę na Twitterze wyśmiał także były premier Donald Tusk. "Respiratory i maseczki najłatwiej zamówić na stoku narciarskim" - napisał były przewodniczący Rady Europejskiej."

      wiadomosci.onet.pl/kraj/wyjazd-andrzeja-dudy-na-narty-donald-tusk-kpi-z-prezydenta/3csn7c0

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka