Dodaj do ulubionych

"Gdzie on jest. I tak to się kręci"

06.03.21, 21:49
„Na publiczne zabranie głosu decyduję się po latach prób naprawy sytuacji poza zasięgiem mediów, odkąd wyraźnie widzę, że sprawa ważna dla Polski, której poświęciłem – podobnie jak inni zaangażowani w badanie – osiem lat życia, zmierza w złym kierunku” – pisze Glenn Jorgensen, były członek podkomisji smoleńskiej.
(...)
Wbrew publicznym zapewnieniom przewodniczącego podkomisji, że raport końcowy jest gotowy od lipca ubiegłego roku – z tego, co mi wiadomo – członkowie podkomisji deklarują, iż nie znają jego finalnej wersji. Polska po pięciu latach ma kolejny komunikat medialny, materiał filmowy, kolejne opracowanie przekonujące przekonanych, a wciąż nie ma sprawnego narzędzia, raportu końcowego spełniającego podstawowe wymogi takiego dokumentu, którym mogłaby naprawiać swoje bezpieczeństwo. W dodatku w sprawie Smoleńska otwiera się nowe pole chaosu, część ludzi jest przekonana, że raport istnieje, część pyta, gdzie on jest. I tak to się kręci."

wpolityce.pl/smolensk/540360-badanie-tragedii-smolenskiej-co-sie-dzieje
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: "Gdzie on jest. I tak to się kręci" 06.03.21, 23:12
   "Kierowana przez Antoniego Macierewicza podkomisja smoleńska opuściła budynek MON przy ulicy Klonowej w Warszawie. "Dotychczasowa siedziba podkomisji będzie wykorzystywana na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej" - poinformowało w poniedziałek Centrum Operacyjne MON.
   Macierewicz jako szef MON urzędował w tradycyjnej siedzibie ministrów tego resortu - w pałacyku przy ulicy Klonowej. Jego następca Mariusz Błaszczak zdecydował, że będzie miał gabinet w warszawskim gmachu MON przy alei Niepodległości 218, gdzie mieści się większość departamentów.
   Minister Błaszczak pod koniec stycznia poinformował, że z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przeniósł swoją siedzibę do budynku przy alei Niepodległości w Warszawie. Ulokowano tam też Centrum Operacyjne szefa MON."
   Kierowana przez Antoniego Macierewicza podkomisja smoleńska opuściła budynek MON przy ulicy Klonowej w Warszawie. "Dotychczasowa siedziba podkomisji będzie wykorzystywana na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej" - poinformowało w poniedziałek Centrum Operacyjne MON.
   (...)
   Minister Błaszczak pod koniec stycznia poinformował, że z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przeniósł swoją siedzibę do budynku przy alei Niepodległości w Warszawie. Ulokowano tam też Centrum Operacyjne szefa MON."

   tvn24.pl/polska/antoni-macierewicz-wyprowadzil-sie-z-siedziby-mon-przy-ul-klonowej-ra864114-2396699
  • e-zybi Re: "Gdzie on jest. I tak to się kręci" 07.03.21, 08:30
   "Chcę raz jeszcze podziękować Telewizji Trwam i Telewizji Republice oraz stronie MON, które pokazały raport. TVP wciąż tego nie zrobiła, a w związku z tym nie może się z tym zapoznać cała Polska. Kłamcy smoleńscy mogą przez to twierdzić, że Prawo i Sprawiedliwość mając wszystkie narzędzia, nie pokazało prawdy o zbrodni smoleńskiej. Pokazaliśmy prawdę o zbrodni smoleńskiej. Ona jest zawarta w raporcie filmowym. Proszę o jego opublikowanie – podsumował poseł Antoni Macierewicz."
   "Zawsze winny jest ktoś inny" _ Andrzej "poeta"
   Oczywiście TVP ;-)

   wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8079918,antoni-macierewicz-raport-smolenski-katastrofa-tvp.html
  • e-zybi Re: "Gdzie on jest. I tak to się kręci" 07.03.21, 14:07
   "Podkomisji smoleńskiej nie wierzą już nawet rodziny ofiar katastrofy, którym blisko do Prawa i Sprawiedliwości. - Czara goryczy się przelała - mówi jedna z takich osób. Inna dodaje: - Zawsze broniłem Antoniego, ale już koniec."
   Myślę, że prezes też jest tym faktem rozczarowany ;-)

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26853771,czara-goryczy-sie-przelala-w-podkomisji-smolenskiej-wojna.html#do_w=77&do_v=169&do_a=310&e=RelRecImg6

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka