Dodaj do ulubionych

* Przekaz dnia

12.03.21, 12:50
"Rozpacz w "Wiadomościach" po porażce z TVN. TVP sugeruje: plebiscyt był kupiony. Cały czwartek dziennikarze TVP dociekali, jak to możliwe, że Telewizja Polska zdobyła tylko 3 Telekamery. Ukoronowaniem okazało się wieczorne wydanie "Wiadomości", w którym przedstawiono kuriozalne argumenty."
Prawie zalałem się łzami www.youtube.com/watch?v=9GD1ksbc0TM że moja "ulubiona TVP" została tak potraktowana ;-)

teleshow.wp.pl/rozpacz-w-wiadomosciach-po-porazce-z-tvn-tvp-sugeruje-plebiscyt-byl-kupiony-telekamery-6617093759412832a
Obserwuj wątek
  • exbenek Re: * Przekaz dnia 12.03.21, 14:09
   To jest lepszy "przekaz : "...Daniel Obajtek w 2017 roku dokupił do posiadłości w Łężkowicach ziemię o powierzchni 1,5 tysiąca metrów kwadratowych - pisze "Gazeta Wyborcza". Działkę sprzedać miała kobieta, której matką jest Zofia Paryła, wieloletnia współpracowniczka obecnego prezesa Orlenu, która jako świadek w sprawie grupy "Prezesa" zeznawała na korzyść Obajtka. Paryła od grudnia 2020 jest szefem polskiego koncernu paliwowego Lotos...." . Wystarczy być od "brudnej pały" i "się jest w paliwach "
   • e-zybi Re: * Przekaz dnia 12.03.21, 15:28
    Powiem tak, sprzedać - kupić można zawsze dysponując funduszami. W tym przypadku koneksje rodzinne, czy inne układy mnie nie interesują. Ale remontować za państwowe (nasze) pieniądze to już nie przesada, to po prostu sku*wysyństwo. Dzierżawa dzierżawą...nawet na 30 lat, ale majątek jest dalej w rekach właściciela, jest jego własnością. Umowę "odpowiednio" przygotowana zawsze można zerwać i co mu kto zrobi? Mówisz "i "się jest w paliwach""? Myślę, że niektórzy powinni spalić się ze wstydu :-(
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 13.03.21, 12:04
   "Kaczyński będzie zły. Na trasie Iława-Susz wywieszono baner. Osoby przejeżdżające przez drogę wojewódzką w Adamowie (woj. warmińsko-mazurskie) czeka nietypowy widok. Na trasie Iława-Susz postawiono dwie ciężarówki z dowcipnymi hasłami. Jedno jest wymierzone w pandemię koronawirusa, a drugie – rząd Prawa i Sprawiedliwości."
   Im się to po prostu należy ;-)

   www.o2.pl/informacje/kaczynski-bedzie-zly-na-trasie-ilawa-susz-wywieszono-baner-6617403938241056a
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 13.03.21, 18:27
   "Bezpieczeństwo zdrowotne Polaków, godna płaca, sprawiedliwy rozwój, rodzina i dom w centrum życia, silne rolnictwo, przyjazna szkoła i kultura, dobry klimat dla firm, czysta energia i czyste powietrze, bezpieczeństwo cybernetyczne, zapewnienie godnego życia seniorom - to część z tematów, które mają zostać ujęte w nowym programie Prawa i Sprawiedliwości. Nowy Ład ma zostać zaprezentowany na konwencji w sobotę 20 marca. W sobotę 13 marca PiS zaprezentował klip, który zapowiada ogłoszenie programu. W klipie szef PiS wicepremier Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki przekonują, że rząd prawicy dotrzymuje słowa, a w trakcie pandemii udało się uratować 5 mln miejsc pracy, przeznaczając 200 mld złotych pomocy dla firm. Politycy zapowiadają, że realizacja Nowego Ładu przyspieszy rozwój Polski."
   Dobra zmiana
   Nowy ład
   Oooo... jakoś tak to leciało www.youtube.com/watch?v=BNknWDWTSoc

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26878602,nowy-uklad-stary-balagan-politycy-opozycji-i-dziennikarze.html#s=BoxOpImg5
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 14.03.21, 19:54
   "Antoni Macierewicz przekonuje, że raport z prac podkomisji wyjaśniającej przyczyny katastrofy smoleńskiej zostanie upubliczniony, kiedy zakończy się pandemia. Tymczasem w mediach trwa otwarta wojna między byłymi i obecnymi członkami komisji, której przedmiotem jest brzoza."
   Czekaj tatka latka... :-(

   wiadomosci.wp.pl/brzoza-koscia-niezgody-w-podkomisji-antoniego-macierewicza-6617204290116192a
   • wislocki12 Re: * Przekaz dnia 14.03.21, 21:40
    "Antoni Macierewicz zaproponował dekomunizację warszawskiego cmentarza Powązki Wojskowe. Do jego słów odniósł się senator Wadim Tyszkiewicz, który stwierdził, że wiceprezes PiS powinien trafić do "zamkniętego zakładu psychiatrycznego o zaostrzonym rygorze".

    www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-03-14/macierewicz-chce-dekomunizowac-powazki-senator-poleca-mu-zaklad-psychiatryczny/
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 15.03.21, 19:59
   "Krystyna Pawłowicz obraża widzów TVN. „Kto ogląda TVN to wiadomo bez badań, że jest głupi” — stwierdziła bez ogródek sędzia TK. Potem wdała się w dyskusje z dziennikarzem „Rzeczpospolitej”."
   Zapewne Krystyna tankuje na Orlenie, tylko co? ;-)

   www.popularne.pl/krystyna-pawlowicz-obraza-widzow-tvn/
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 16.03.21, 19:52
   "Kancelaria Prezesa Rady Ministrów odpowiedziała na pytanie Krzysztofa Brejzy o projekt "Polska szwalnia". Fabryka w Stalowej Woli, jeszcze przed pandemią otwierana przez Andrzeja Dudę, miała produkować aż 30 mln maseczek miesięcznie. Jednak jak informuje KRPM, przez prawie rok nie wyprodukowano tam ani jednej maseczki."
   To może przekrętem te z Chin "przemielić" ;-)

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26887185,z-otwartej-przez-dude-fabryki-mialo-wychodzic-29-mln-maseczek.html#s=amtp_pnHP_foryou
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 18.03.21, 18:06
   "U trzech pacjentów, z których jeden zmarł, to szczepionka AstraZeneca wywołała silną reakcję immunologiczną w postaci zakrzepów krwi - ogłosił prof. Pal Andre Holme ze Szpitala Uniwersyteckiego w Oslo. - Nie ma innej możliwości - zapewnił."
   Polecam od 7:10 www.youtube.com/watch?v=n0Y8qXe0Ae0

   Czytaj więcej na wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-norwegia-szczepionka-astrazeneca-przyczyna-zakrzepow-u-trzec,nId,5114823#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 19.03.21, 14:02
   "Już dawno o Pcimiu nie było tak głośno jak w ostatnich tygodniach. Wszystko za sprawą byłego wójta gminy, Daniela Obajtka, obecnie prezesa PKN Orlen. To właśnie tam w latach 2006-2015 sprawował swoje rządy. – Nepotyzm i kumoterstwo z Pcimia przeniósł do Orlenu i teraz to co robi to dokładnie to, co robił w Pcimiu – uważa Andrzej Pablikowski, poprzednik Daniela Obajtka w fotelu wójta. Dziś on, jako nieliczny w gminie, otwarcie krytykuje szefa Orlenu. Jest w mniejszości, bo wielu mieszkańców ma inne zdanie."
   Nepotyzm i kumoterstwo...a ujemnych cech trudno się doszukać, "geniusz", drugi po prezesie ;-)

   wiadomosci.wp.pl/daniel-obajtek-rzadzil-tu-przez-12-lat-nepotyzm-i-kumoterstwo-przeniosl-z-pcimia-do-orlenu-6619558133962881v
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 23.03.21, 16:34
   "Nie jestem zwolennikiem lockdownu, ale jeśli liczba zakażeń będzie dalej rosła, być może nie pozostanie nic innego, jak wprowadzić kolejne, surowe ograniczenia. Już teraz polski system opieki zdrowotnej balansuje na skraju zapaści - opowiada wirusolog dr hab. Tomasz Dzieciątkowski...Według dr. Dzieciątkowskiego można byłoby uniknąć konieczności wprowadzenia lockdownu, gdyby całe społeczeństwo przestrzegało podstawowych zasad bezpieczeństwa. Ale tak nie jest. Z tego powodu teraz wszyscy cierpimy - opowiada dr Dzieciątkowski. Należy jednak podkreślić, że nieodpowiedzialne zachowania ludzi wynikają też z tego, jaki przykład dostają odgórnie. Nie traktują epidemii poważnie, ponieważ słyszą banialuki pokroju tych, że koronawirus nie zakaża w kościołach. Zdrowie publiczne nie powinno znać czegoś takiego, jak polityka czy religia. W Polsce niestety o tym zapomniano, a pandemia została maksymalnie upolityczniona, skutki czego wszyscy teraz odczuwamy - opowiada dr Dzieciątkowski."
   "Przykład zawsze idzie z góry"...tylko z kogo go brać? :-(

   portal.abczdrowie.pl/koronawirus-w-polsce-dr-dzieciatkowski-dochodzimy-do-stanu-kleski-zywiolowej
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 24.03.21, 16:25
   "Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Jak sam poinformował na Facebooku, wykryto u niego koronawirusa. „Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło” – napisał."
   Widać nie taki Pfizer skuteczny, jak go "malują" :-(

   www.wprost.pl/prime-time/gwiazdy/10432592/krzysztof-krawczyk-w-szpitalu-nawet-szczepienie-pfizerem-nie-pomoglo.html
   • wislocki12 Re: * Przekaz dnia 28.03.21, 00:36
    "Prywatna służba zdrowia oburzona po słowach Morawieckiego. "Byliśmy i jesteśmy zaangażowani".
    Ten to raczej nie przeprosi... :-(

    www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-prywatna-sluzba-zdrowia-oburzona-po-slowach-morawieckiego-by,nId,5129047
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 28.03.21, 05:47
   "Według rządzących Covid-19 to choroba niewydolności oddechowej, wywołana przez coronawirusa, SARS-CoV-2. Pojawiła się ona nagle, wiosną 2020 r., chociaż koronawirusy istnieją w przyrodzie od dawna. Do 2019 r. w okresie przeziębieniowym mieliśmy grypę z około 4-5 mln zachorowań rocznie, tylko w Polsce.
   Jeśli tak się rzeczywiście wydarzyło z tą zamianą, to “specjaliści” od biomedycznej manipulacji poszli na całość. Wymyślili jednostkę chorobową, zwaną “Covid-19”. I chronią nas przed tą “chorobą”, o wymiarze ponoć “pandemicznym”, kolejnymi lockdownami, kwarantannami, maseczkami I dystansami. Jeśli jesteśmy grzeczni, to trochę popuszczają, a jeśli nie, jak na Krupówkach, to zaostrzają, na zasadzie marchewki I kija, jak to obrazowo określił jeden z ich aktywistów."
   I "tresura" społeczeństwa trwa i ma trwać...:-(

   politywatory.com/2021/03/24/zamieniono-grype-na-covida/
   • e-zybi Re: * Przekaz dnia 28.03.21, 11:02
    "Kobieta w kościele parafialnym w Józefowie nad Wisłą została wyproszona z kościoła po tym, jak zwróciła uwagę, że uczestniczący we mszy nie mają maseczek. Pani Danuta, uczestnicząc we mszy pogrzebowej nagrała wiernych, z których część była bez maseczek, inni mieli odsłonięte usta. Fakt sięgnięcia w czasie mszy po telefon tłumaczyła faktem, że zrobiła to z bezsilności. Kobieta mówi, że ma kłopoty z pamięcią i chciała nagrać osoby, które są bez maseczek, by móc później zwrócić im uwagę, że narażają na ryzyko zakażenia innych. Na pytanie kobiety, dlaczego ludzie są bez maseczek, ksiądz spytał, czy jest ona z policji i że kościół nie jest miejscem do dyskusji. Do pani Danuty podszedł kościelny, który także nie miał maseczki, mówiąc: "Wyjdź stąd, nie przeszkadzaj".
    Oj! Ta pani Danuta ;-)

    www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/kobieta-wyproszona-z-kosciola-zwrocila-uwage-na-brak-maseczek/e600mcm,2b83378a
     • a.sdf.gh.kl Re: * Przekaz dnia 29.03.21, 19:12
      Dane dotyczące koronawirusa są zawyżane. Kiedy umiera pacjent lekarze wpisują często COVID pomimo tego, że nie było badań w tym kierunku. Dzięki temu zwolnieni są z wszelkiej odpowiedzialności za swoje błędy i brak konkretnego leczenia w przypadku innych schorzeń.
      Mateuszek i poprzedni minister zdrowia zwolnił ich z odpowiedzialności za błędy, co się odbija czkawką pacjentom. Tak więc już zainteresowani (lekarze, lobbyści, producenci) postarają się by COVID istniał w naszej świadomości jak najdłużej :-(
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 29.03.21, 15:41
   "Asystent posłanki Anity Sowińskiej przeprowadził eksperyment społeczny. Sprawdził, czy w kościołach podczas Niedzieli Palmowej są przestrzegane pandemiczne obostrzenia. Efekt? - Niedziela Żniwowa, a nie Palmowa" - stwierdził."

   www.o2.pl/informacje/niedziela-zniwowa-a-nie-palmowa-w-kosciele-200-osob-zamiast-37-6623280165223328a
   ----
   Teoria i praktyka, rzadko idą w parze... img2.demotywatoryfb.pl//uploads/202103/1617020496_lDpfjx.mp4
   To musiała być naprawdę wielka świątynia ;-)
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 01.04.21, 17:34
   "Na spis.gov.pl ruszyła już rejestracja do spisu powszechnego 2021. Teoretycznie pośpiechu nie ma – na wypełnienie kwestionariusza każdy ma czas do 30 września. Część osób będzie chciała jednak wywiązać się z obowiązku możliwie jak najszybciej. Obecnie jednak strona nie działa. To, że spis powszechny 2021 w tym momencie nie działa, a strona uległa awarii, to jednak nie jedyny problem. Osoby, które próbowały wypełnić kwestionariusz, skarżyły się też na inne błędy – lub wadliwą i nieprzemyślaną konstrukcję formularza. Na przykład osoby posiadające współlokatorów, muszą podać ich nr PESEL – bez tego nie przejdą do dalszej części kwestionariusza..."
   Start i...FALSTART :-( I nie jest to prima aprilis ;-)

   bezprawnik.pl/spis-gov-pl-rejestracja/
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 02.04.21, 09:50
   "Złośliwi mówią, że autorzy pasków "Wiadomości" to najbardziej kreatywni media workerzy w branży. Jednak nawet najlepszym z czasem kończą się pomysły. Dobitnie pokazuje to bijące rekordy zestawienie...między czerwcem 2019 a marcem 2021 w "Wiadomościach" wykorzystano ten sam pasek aż 16. razy. Żeby było zabawniej, chodzi o zdanie "Polska bezpieczna jak nigdy w historii", które w serwisie pojawiało się a propos najróżniejszych okazji i wpisywało się w prorządową narracją forsowaną w TVP. "
   Czyżby wyborcy PiSu nie potrafili czytać ze zrozumieniem? Może, za którymś razem skumają ;-)

   teleshow.wp.pl/kompromitacja-wiadomosci-mysleli-ze-nikt-nie-zauwazy-6624489126197792a
   • e-zybi Re: * Przekaz dnia 07.04.21, 09:15
    scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/169953233_2970239603295701_1315198714542293392_n.png?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=37IcgcHpfNQAX8xZDhK&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1f79a883e2fa161ef3c6328e1667cf64&oe=6091ACEB

    Katarzyna Lubnauer
    🟥Według tradycji panna młoda powinna mieć przy sobie coś białego, coś pożyczonego, coś niebieskiego... Nic bardziej mylnego! Największe szczęście przynosi zaproszenie na ślub Jarosława Kaczyńskiego.
    Na zdjęciu Pani Sylwia ze Szczecina, żona posła PiS Krzysztofa Sobolewskiego. Do 2015 r. była urzędniczką w inspekcji handlowej w Szczecinie. Zaczęła robić karierę w państwowych firmach i instytucjach po wygranych wyborach przez PiS. Odkąd Daniel Obajtek objął władzę w Orlenie - dostała w koncernie trzy ważne posady: stołek dyrektora i dwie rady nadzorcze. Zarabia nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.
    🟥Czy to normalne, że matki, żony i kochanki polityków partii rządzącej są zatrudniane na eksponowanych stanowiskach w państwowych spółkach i instytucjach?
    Byłoby nienormalne gdyby tak nie było ;-)
  • e-zybi Re: * Przekaz dnia 08.04.21, 20:44
   "Wirtualna Polska dotarła do korespondencji dr. Stanisława Mazura, prezesa Centrum Medycznego Medyk w Rzeszowie, ze swoimi pracownikami. Wynika z niej, że Mazur polecił wielokrotne używanie strzykawek jednorazowych przy podawaniu szczepionki. Prezes Centrum Medycznego tłumaczy WP, że polecenie szybko odwołał i że chodziło tylko o jedną z przychodni, w której zabrakło strzykawek."
   Tego się zawsze obawiałem...:-(

   wiadomosci.wp.pl/rzeszow-szczepiono-pacjentow-wielokrotnie-tymi-samymi-strzykawkami-6626852653333184a

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka