Dodaj do ulubionych

Nekrofilia po polsku?

17.03.21, 23:53
"Prezes IPN Jarosław Szarek podziękował za pomoc w ustaleniu danych młodej kobiety z archiwalnej fotografii. Przypomniał, że to Maria Barr, żona brytyjskiego pilota Philipa Rexa Barra, który był dowódcą 107. Dywizjonu RAF. Zapowiedział też, że IPN przeprowadzi kolejne takie akcje.
Przedstawiając oryginał fotografii Marii Barr, prezes IPN zwrócił uwagę, że jest to jedno z 39 mln zdjęć, które znajdują się w zbiorach IPN.
(...)
Odnaleziono grób rodziny! Szarek dodał też, że badanie historii życia Barr nie jest przez IPN zakończone i podał, że otrzymał w środę informację, że odnaleziony został grób jej rodziny, w tym jej ojca, który jako oficer służył w Samodzielnej Brygadzie Strzelców Podhalańskich."
Szwagrzyk nie jest sam? ;-)

wpolityce.pl/historia/543544-odkrylismy-historie-marii-barr-ale-to-nie-koniec
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Nekrofilia po polsku? 18.03.21, 01:21
   Prof. Krzysztof Szwagrzyk, wiceprezes IPN zaprasza na 10. przegląd filmowy EchaKatynia. W Kino Muranów zaprezentujemy pięć filmów fabularnych i dokumentalnych, zarówno przypominających wydarzenia sprzed 79 lat, jak i pokazujących ich znaczenie dla współczesnych w Polsce i na świecie. Obrazy te są refleksją zarówno nad zbrodnią katyńską, jak i innymi zbrodniami systemów totalitarnych. Część z nich dostępna będzie dla osób anglojęzycznych. Oprócz projekcji filmowych odbędą się też ciekawe spotkania i dyskusje."
   Pięć filmów ! ;-)

   th-th.facebook.com/ipngovpl/videos/-prof-krzysztof-szwagrzyk-zaprasza-na-10-przegl%C4%85d-filmowy-echa-katynia/2267733796583242/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka