Dodaj do ulubionych

Nagonka na wiernych?

30.03.21, 23:01
"Nie dajmy sobie odebrać Triduum Paschalnego. Skandaliczny atak na katolików uczestniczących w Mszach św." ;-)

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/234963,nagonka-na-wiernych.html
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Nagonka na wiernych? 31.03.21, 00:12
   Naprawdę nie rozumiem, dlaczego do redaktorów "Naszego Dziennika" i niektórych księży nie dociera, że ludzie pozostający w bliskim kontakcie, np. w kościele, po prostu zaraąają się nawzajem i nic do tego nie ma Triduum Paschalne... ;-)
  • wislocki12 Re: Nagonka na wiernych? 31.03.21, 21:56
   "Biskup gliwicki Jan Kopiec i biskup pomocniczy tej diecezji Andrzej Iwanecki są zakażeni koronawirusem – poinformował rzecznik tamtejszej kurii ks. Krystian Piechaczek.
   Według komunikatu kanclerza Kurii Diecezjalnej w Gliwicach ks. Sebastiana Wiśniewskiego dodatni wynik dał przeprowadzony test na koronawirusa, któremu biskupi poddali się we wtorek.
   W związku z tym odwołana została Msza Krzyżma Świętego w Wielki Czwartek, zaś liturgie Triduum Paschalnego sprawowane będą w katedrze gliwickiej zgodnie z planem przez miejscowych kapłanów. Sami biskupi odwołują swoją obecność na Mszach św. do 11 kwietnia.
   „Wszystkie osoby, które w ostatnich dniach uczestniczyły w liturgiach sprawowanych przez biskupów i miały z nimi bezpośredni kontakt, prosimy o baczną obserwację swojego stanu zdrowia, a w przypadku wystąpienia niepokojących objawów o pilny kontakt z lekarzem” – napisał kanclerz."

   naszdziennik.pl/polska/235066,slaskie-biskupi-gliwiccy-zakazeni-koronawirusem.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka