Dodaj do ulubionych

Media są dobre na wszystko

03.04.21, 22:45
"Ci, którzy nie zdecydowali się dzisiaj na możliwe w tym roku święcenie pokarmów w kościołach, mogli to uczynić za pośrednictwem transmisji w Radiu Kielce i TVP 3 Kielce z ks. bp. Janem Piotrowskim.
Biskup kielecki Jan Piotrowski odmówił modlitwę błogosławienia pokarmów. Koszyk z tradycyjną święconką został przygotowany w kaplicy biskupiej. Towarzyszyła mu symbolika wielkanocna. Każdy chętny mógł odbyć takie poświęcenie swoich pokarmów za pośrednictwem mediów z biskupem kieleckim."

naszdziennik.pl/wiara/235202,kielce-swiecenie-pokarmow-za-posrednictwem-mediow.html
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Media są dobre na wszystko 03.04.21, 23:19
      "Święcenie pokarmu w Wielką Sobotę to piękna tradycja, jednak z powodu trudnej sytuacji epidemiologicznej wiele osób rezygnuje ze święcenia w kościele. Wygląda na to, że Krystynie Pawłowicz (69 l.) koronawirus niestraszny, bowiem była posłanka dała się przyłapać ze święconką. Wierni w świątyni nie mogli oderwać od niej wzroku. Ale to nie koszyczek wielkanocny był tego powodem, a szereg ochroniarzy, którzy towarzyszyli sędzi Trybunału Konstytucyjnego."

      www.se.pl/wiadomosci/newsy/krystyna-pawlowicz-przylapana-na-swieceniu-jajek-wszyscy-w-kosciele-patrzyli-tylko-na-nia-zdjecia-aa-kywn-TEpN-DbaK.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka