Dodaj do ulubionych

Dziewięć miesięcy bez wyroku

12.04.21, 20:45
"Sławomir Nowak, były minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej, po dziewięciu miesiącach opuścił areszt. Już od razu po wyjściu zapowiedział walkę o swoje dobre imię. Jednak to nie słowa byłego polityka wzbudziły największe zdziwienie, a jego wygląd. W porównaniu do zdjęć z ubiegłego roku były polityk bardzo mocno się zmienił.
Zdecydowanie bardziej siwe włosy, wychudzone ciało i podkrążone oczy - tak wygląda człowiek, który od lipca ubiegłego roku przebywał w zamknięciu."
Nawet za komuny tak nie było! :-(

www.onet.pl/?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=f1e8bc14-6b78-4623-b931-b2ee5169f1d3&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Dziewięć miesięcy bez wyroku 12.04.21, 22:24
      "Jeżeli prokuratura była przekonana co do swoich racji, to powinna skierować akt oskarżenia do sądu. A to sąd decyduje, czy ktoś jest winny czy nie - mówi Kierwiński. Pytany o to, czy w jego ocenie Sławomir Nowak, który dziś opuścił areszt, to więzień polityczny, sekretarz generalny PO jeszcze raz podkreśla: Jeżeli przez 9 miesięcy prokuratura nie potrafi zebrać materiału dowodowego i postawić zarzutów - to nie mam wątpliwości, że toczy się gra politycznego. A przypominam, że w Polsce do czasu stwierdzenia winy przez niezawisły sąd, każdy jest traktowany jak osoba niewinna."

www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-kierwinski-o-sprawie-nowaka-to-gra-polityczna-prokuratura-pr,nId,5164765
    • wislocki12 Re: Dziewięć miesięcy bez wyroku 12.04.21, 23:08
      "Przez siedem miesięcy żadnego kontaktu z najbliższymi, widzenia, żadnych telefonów. [...] Po siedmiu miesiącach władza pozwoliła mi łaskawie na telefon do żony. Chcę te kolejne dni spędzić z najbliższymi, bo tego najbardziej brakuje - powiedział Sławomir Nowak po opuszczeniu aresztu, w którym przebywał od lipca 2020 r. Były minister w rządzie PO-PSL zapowiedział "walkę o dobre imię i prawdę".

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26972169,nowak-po-wyjsciu-z-aresztu-po-siedmiu-miesiacach-wladza-pozwolila.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg2

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka