Dodaj do ulubionych

Liderzy braku zaufania - Ziobro, Kaczyński, Sasin

13.04.21, 22:11
"Bardzo interesujące rzeczy, które się dzieją, dotyczą Jarosława Kaczyńskiego - ocenił w programie "Onet Rano." Marcin Duma. Szef sondażowni IBRiS skomentował najnowszy sondaż dla Onetu, według którego politycy Zjednoczonej Prawicy częściowo stracili zaufanie wyborców.
W rankingu braku zaufania liderem tego niechlubnego zestawienia został w kwietniu Zbigniew Ziobro z wynikiem 66,3 proc. Za nim znalazł się Jarosław Kaczyński – 63 proc. oraz Jacek Sasin – 56 proc."

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/sondaz-ibris-dla-onetu-politycy-zjednoczonej-prawicy-traca-zaufanie-polakow/hm7rzsl,79cfc278
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Liderzy braku zaufania - Ziobro, Kaczyński, S 13.04.21, 22:16
   "Polityk opozycji na czele rankingu zaufania. Szef IBRiS: to pewne zaskoczenie.
   – Pierwsze miejsce Rafała Trzaskowskiego to mimo wszystko pewne zaskoczenie. Zazwyczaj to prezydent – niezależnie od tego, jak jest oceniany – jest osobą, która dzierży palmę pierwszeństwa – stwierdził w programie "Onet Rano." Marcin Duma. Szef sondażowni IBRiS skomentował najnowszy sondaż zaufania dla Onetu, na którego czele po raz pierwszy stanął prezydent Warszawy."

   www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rafal-trzaskowski-na-czele-rankingu-zaufania-szef-ibris-komentuje/mj6pssw,79cfc278

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka