Dodaj do ulubionych

Dziecko we mgle...

23.04.21, 23:21
"Incydent z lotem prezydenta? Andrzej Duda: Byłem nieświadomy tej sytuacji. Absolutnie nikt nie pytał mnie, czy lecieć, czy nie.

wpolityce.pl/polityka/548285-prezydent-duda-nikt-nie-pytal-mnie-czy-leciec-czy-nie
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Dziecko we mgle... 24.04.21, 00:02
      I jeszcze:
      " Nie wiedziałem o tym, że naruszamy zasady. Nie miałem takiej świadomości. Pamiętam, że stamtąd odlatywaliśmy, ale nikt nie pytał mnie o to: czy lecieć, czy nie lecieć - powiedział prezydent Duda na antenie Polsat News.
      - Myśmy po prostu siedzieli i samolot odleciał - podkreślił polityk. Jak dodał, jeżeli doszło do zaniedbań, to sprawa powinna zostać zbadana. - Uważam, że powinny zająć się tym odpowiednie służby. To jest kwestia tego, czy załoga LOT-u przestrzegała wszystkich procedur - zaznaczył prezydent Andrzej Duda."
      Współczuję Ci, Moja Ojczyzno! :-(

wiadomosci.wp.pl/andrzej-duda-odpowiada-na-doniesienia-wp-sprawe-powinno-sie-zbadac-6632245260536352a
    • wislocki12 Re: Dziecko we mgle... 27.04.21, 01:13
      "Andrzej Duda poinformował, że wraz z żoną zaszczepi się w poniedziałek. Jednak czy prezydent tak samo, jak inni obywatele musiał odwiedzić punkt szczepień? Do Pałacu Prezydenckiego przyjechał w godzinach popołudniowych ambulans, z którego wysiadły dwie kobiety z lodówkami przypominającymi te, w których przetrzymywane są szczepionki."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/andrzej-duda-przyjal-szczepionke-w-pracy-mamy-zdjecia/3cxdexx

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka