Dodaj do ulubionych

Co jeszcze cieszy?

10.05.21, 21:17
"W archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie odbyła się msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w kolejną miesięcznicę tragicznych wydarzeń z kwietnia 2010 roku.
- Każdy, kto nawołuje dziś do konfliktu, staje przeciwko bratu. Podnosi rękę na niego, to nawołuje do wojny! - mówił w homilii ks. Czesław Parzyszek.
W mszy świętej w archikatedrze uczestniczyli przedstawiciele najwyższych władz państwowych, na czele z premierem Mateuszem Morawieckim i wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim."
Cieszy też obecność prezesa Jacka Kurskiego (dwukrotnie żonatego i raz rozwiedzionego) z kilkorgiem dzieci z różnych małżeństw) i wiernego druha Jarosława, członka PZPR, Wojciecha Jasińskiego, poprzednika prezesa Obajtka. ;-)

niezalezna.pl/394522-msza-sw-w-intencji-ofiar-smolenska-kazdy-kto-nawoluje-dzis-do-konfliktu-staje-przeciwko-bratu
Obserwuj wątek
   • wislocki12 Re: Co jeszcze cieszy? 10.05.21, 23:28
    "Jedna z protestujących kobiet pojawiła się z obraźliwym transparentem. Policjanci nie próbowali jednak odebrać jej tablicy z napisem. Do przepychanek doszło dopiero wtedy, gdy manifestanci próbowali zabrać wcześniej złożony wieniec. Interwencja mundurowych skończyła się odebraniem wieńca demonstrantom."
    A jednak! :-(

    www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/przepychanki-z-policja-na-miesiecznicy-smolenskiej-i-wulgarny-napis-na-transparencie/bl7c5ep?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka