Dodaj do ulubionych

Agencja bezpieczeństwa?

22.05.21, 01:11
"W piątek na terenie siedziby Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Warszawie doszło do wypadku, w którym został poszkodowany jeden z funkcjonariuszy. O sprawie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Stanisław Żaryn, rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych."

www.tvp.info/53925898/warszawa-wypadek-w-siedzibie-abw-jeden-z-funkcjonariuszy-jest-poszkodowany-co-sie-stalo
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Agencja bezpieczeństwa? 30.05.21, 21:22
   "Wojciech Czuchnowski z „Gazety Wyborczej” opisuje rzekome okoliczności śmierci mężczyzny. Dziennikarz twierdzi, że wobec 45-latka toczyło się dochodzenie inspektoratu wewnętrznego Agencji. M. – twierdzi gazeta – miał też być w konflikcie z przełożonym „związanym z tym, że major sprzeciwił się wydaniu poświadczenia bezpieczeństwa i certyfikatu dostępu do informacji o najwyższej klauzuli tajności prezesowi PKN Orlen Danielowi Obajtkowi”.

   www.tvp.info/54004262/zagadkowa-smierc-agenta-abw-wyborcza-sprzeciwial-sie-wydania-klauzuli-dla-daniela-obajtka-i-mial-postepowanie-oswiadczenie-stanislawa-zaryna
   • genia50 Re: Agencja bezpieczeństwa? 30.05.21, 21:48
    Robi się coraz gorzej. Jeszcze trochę to nikt nawet nie kwęknie na żaden temat , jak tylko w chórze poparcia.Dziennikarze zrozumieli to trochę za póżno, ale dobrze że chociaż w ogóle , natomiast politycy opozycji nie przejmują się zaistniałą sytuacją, bo mają immunitety i nie dobrano im się jeszcze do skóry, więc jeszcze lekceważą sytuację i nie traktują na serio swojej roli, m.in. nie biorąc udziału w głosowaniach i niewiele pracując aby coś zmienić a co gorsza przepychają się między sobą osłabiając się i mimowolnie wzmacniając swoich przeciwników. Może wkrótce być (o ile nie jest )za póżno.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka