Dodaj do ulubionych

Rozstrzygnięcie w interesie Niemiec?

24.05.21, 21:59
Z Markiem Astem, posłem Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczącym Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, rozmawia Mariusz Kamieniecki Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej przychylił się do wniosku Czech i nakazał Polsce natychmiastowe wstrzymanie wydobycia w kopalni „Turów”. Z czym mamy do czynienia?"
A Czesi nie mają wody w kranach... :-(

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/237716,rozstrzygniecie-w-interesie-niemiec.html
Obserwuj wątek
   • exbenek Re: Rozstrzygnięcie w interesie Niemiec? 25.05.21, 12:29
    A ty jełopie uważasz ,że Czesi w imię czego mają nam odpuszczać to że Turòw im zrobił kuku ? Pięć lat rząd PIS ściemniał że z Czechami się dogadali . I co ? G...no . To samo dziś . Morawiecki ogłosił że Czesi wycofują skargę . Czesi ogłosili że nic podobnego ,skarga jest podtrzymana ,bo Polacy nie chcą pisemnych zobowiązań . Komu mam wierzyć? Morawieckiemu i tobie jełopie ??? Możesz robalu pierd....ć co chcesz :
    o zdradzie ( ostatnio zamiast argumentów głównie tego używasz ) ,o interesie niemieckim , ale skoro przez 5 lat pisiory udają " że nie ma tematu" ,a temat jest i to "spory" to znaczy że kłamali i dalej kłamią . A ty te kłamstwa starasz się powtarzać .
   • e-zybi Re: Rozstrzygnięcie w interesie Niemiec? 25.05.21, 15:37
    >Później Polacy nie będą mieli wody w kranach i co do gara włożyć, niech no tylko PO i PO bis dojdzie do władzy :-(<

    Myśli księdzu, że jak inni dojdą do władzy i PiS straci pozycję lidera, to będzie jeszcze co dzielić?
    Bogatych ludzi u nas nie brakuje i nie są to jedynie wybrańcy z PO czy PO bis, że tak naPiSzę "Iwonę i Mateusza Morawieckich odnaleźliśmy w 24 księgach wieczystych. Żona premiera ma między innymi dwa mieszkania na warszawskim Mokotowie, 15 hektarów ziemi we Wrocławiu, półhektarową działkę nad Bzurą, a także dwa mieszkania i lokal użytkowy w kamienicy przy wrocławskim rynku. Szacunkowa wartość majątku premiera i jego żony to ok. 40 mln zł." wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-oto-majatek-mateusza-i-iwony-morawieckich-6643252365990816a Prezes Daniel Obajtek www.money.pl/gospodarka/ujawniamy-majatek-daniela-obajtka-wiemy-ile-zarobil-ale-tez-i-ile-wydal-6621245897251680a.html Dla przykładu "wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mostowy. Jeden z najbogatszych mieszkańców Podhala posiada 42,5 mln zł majątku. W Zakopanem prowadzi 3-gwiazdkowy hotel na 100 pokoi i Karczmę Przy Młynie oraz jest współwłaścicielem m.in. stacji narciarskiej Witów-Ski." czy chociażby "senator PiS Grzegorz Bierecki. Twórca SKOK-ów posiada majątek o wartości 40,5 mln zł - na kontach ma 5,5 mln zł i ponad 1,5 mln dolarów."
    Przecież PiS to najbogatsza partia w kraju, biorą i dzielą bo im się należy ;-)

    A może tu o to chodzi...
  • a.sdf.gh.kl Re: Rozstrzygnięcie w interesie Niemiec? 26.05.21, 16:21
   www.techpedia.pl/index.php?str=tp&no=25586
   Z sieci:
   "Jeżeli chodzi o narody które nie powinny istnieć to z pewnością są nimi niemiaszki..Tylko oni nie mają prawa do istnienia.. A teraz poczytajcie sobie w jak brutalny i bestialski sposób niemiecka dzicz mordowała Wieletów (północne NRD). Poczytajcie sobie jak niemiecka dzicz mordowała Serbów połabskich (południowe NRD). Poczytaj cie sobie jak przez ponad 1000 lat mordowali Czechów, Polaków. Poczytajcie jak mordowali Prusów i Litwinów (niemiecki Zakon Krzyżacki). Poczytajcie jak mordowali Łotyszy, Estończyków, Rusinów (niemiecki Zakon Kawalerów Mieczowych). Poczytajcie jak niemiecka dzicz się zachowywała pod koniec 19 wieku i na początku 20 wieku kiedy zdobywali kolonie w Afryce..Podam tylko jeden przykład..Jakiś niemiecki mongoł von Trota kazał zabijać wszystkich przedstawicieli plemienia Herero wraz z kobietami i dziećmi..W ciągu kilku lat niemieckie mongoły wymordowały osiemdziesiąt kilka procent ludzi z tego plemienia. Poczytajcie sobie jak niemiecka dzicz zachowywała się podczas pierwszej wojny światowej..Przykłady ich zachowań w Belgii czy w Kongresówce (mam tu na myśli przede wszystkim incydent w Kaliszu) są powszechnie znane. Poczytajcie sobie co niemiecka dzicz robiła podczas drugiej wojny światowej..W niemieckich obozach śmierci niemiecka hołota mordowała przedstawicieli dwudziestu kilku narodowości ale to tylko jedna z wielu zbrodni wojennych tego zdegenerowanego narodku podczas drugiej wojny światowej..Jeżeli jakiś kraj..jakiś naród nie powinien istnieć to jest to z pewnością naród niemiecki..Naród słabych,tchórzliwych sadystów i psychopatów..To oni mięszają i mącą w Europie od ponad 1000 lat..Aha..i jeszcze jedna a właściwie dwie sprawy.. Jak myślicie?Który wywiad wsadził Lenina do pociągu,dał mu kupę kasy i wysłał go do Rosji przez Finlandię żeby tam wywołał rewolucję komunistyczną..Dla ułatwienia dodam że wywiad ten pracuje w pewnym państwie na zachód od Polski..gdzie od zawsze królowała golonka i piwo. Jak myślicie który wywiad w okresie międzywojennym szkolił ukraińskich faszystów i dawał im olbrzymie środki na istnienie?"


Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka