Dodaj do ulubionych

Dlaczego musiał odejść?

09.06.21, 00:53
"Jak kierować firmą, żeby ostatniego dnia pracy być żegnanym przez tłum pracowników oklaskami? Coś o tym wie były prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło. W poniedziałek, po blisko 12 latach kierowania bankiem, odszedł ze stanowiska. Kiedy wychodził z pracy i po raz ostatni „odbijał” kartę, towarzyszyli mu bijący brawo współpracownicy."

www.tvp.info/54237264/zbigniew-jagiello-tak-wygladal-ostatni-dzien-w-pracy-bylego-prezesa-pko-bp-tlum-pracownikow-bijacych-brawo
Obserwuj wątek
   • wislocki12 Re: Dlaczego musiał odejść? 09.06.21, 22:34
    "Suwerenny Rycerski Zakon Szpitalników Świętego Jana, z Jerozolimy, z Rodos i z Malty (pot. szpitalnicy, joannici, kawalerowie maltańscy) – katolicki zakon rycerski.
    "Zakon wywodzi swój rodowód bezpośrednio ze średniowiecznych bractw i zakonów rycerskich, powstałych na Bliskim Wschodzie na fali pierwszych wypraw krzyżowych. Odegrał znaczącą rolę w historii Europy, głównie ze względu na swój – istotny kiedyś – potencjał militarny i znakomitą flotę wojenną. Joannici położyli także olbrzymie zasługi w dziele organizacji i prowadzenia pierwszych średniowiecznych szpitali na kontynencie europejskim.
    (...)
    Tradycja przynależności do zakonu joannitów przetrwała do dziś w wielu rodach szlacheckich i stanowi tytuł honorowy. W Polsce do zakonu należy 160 osób, w tym politycy, m.in. Marcin Libicki, czy Łukasz Szumowski."

    pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_Malta%C5%84ski

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka