Dodaj do ulubionych

Kempa i...eurozdrajcy?

10.06.21, 21:38
"Parlament Europejski przyjął uderzającą w Polskę rezolucję ws. mechanizmu warunkowości. Skrytykowano w niej Komisję Europejską za to, że do tej pory nie uruchomiła niebezpiecznej dla Polski procedury. Rezolucję poparli też polscy europosłowie z opozycji, co dosadnie skomentowała na Facebooku europosłanka Solidarnej Polski Beata Kempa.
(...)
Praworządność to tylko pretekst: to, co się dzieje - to gigantyczny zamach na naszą suwerenność! A teraz komunikat do eurozdrajców: Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy żyją miliony zwykłych Polaków, którzy kochają rodziny i nasz piękny kraj!"

wpolityce.pl/polityka/554335-kempa-o-europoslach-opozycji-wspolczesna-targowica
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Kempa i...eurozdrajcy? 10.06.21, 21:41
   "PE przyjął skandaliczną rezolucję przeciwko Polsce. Wiemy, jak polscy europosłowie głosowali w sprawie mechanizmu warunkowości!
   Za przyjęciem rezolucji PE w sprawie mechanizmu warunkowości zagłosowało 506 posłów, przeciwko było 150, a 28 wstrzymało się od głosu."

   wpolityce.pl/polityka/554333-wiemy-jak-polscy-europoslowie-glosowali-ws-rezolucji-pe
   • a.sdf.gh.kl Re: Kempa i...eurozdrajcy? 10.06.21, 22:48
    No to teraz wiadomo na kogo nie głosować we wszelkich wyborach i kto jest na usługach IV Rzeszy Niemieckiej:

    "Spośród polskich eurodeputowanych za przyjęciem rezolucji głosowali politycy PO (Magdalena Adamowicz, Bartosz Arłukowicz, Jerzy Buzek, Jarosław Duda, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Krzysztof Hetman, Danuta Huebner, Adam Jarubas, Jarosław Kalinowski, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jan Olbrycht, Radosław Sikorski, Róża Thun und Hohenstein), SLD (Marek Balt, Marek Belka, Włodzimierz Cimoszewicz, Bogusław Liberadzki, Leszek Miller), Wiosny (Robert Biedroń, Łukasz Kohut) i Sylwia Spurek.

    UNIA to ZDRADA!
    • wislocki12 Re: Kempa i...eurozdrajcy? 10.06.21, 23:02
     I jeszcze 480 posłów z innych państw, czyli 506 do 150, niestety! :-(
     "Przeciwko opowiedzieli się europosłowie PiS (Adam Bielan, Joachim Brudziński, Ryszard Czarnecki, Anna Fotyga, Patryk Jaki, Krzysztof Jurgiel, Beata Kempa, Izabela-Helena Kloc, Joanna Kopcińska, Zdzisław Krasnodębski, Elżbieta Kruk, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Beata Mazurek, Andżelika Możdżanowska, Tomasz Poręba, Elżbieta Rafalska, Bogdan Rzońca, Jacek Saryusz-Wolski, Beata Szydło, Dominik Tarczyński, Grzegorz Tobiszowski, Witold Waszczykowski, Jadwiga Wiśniewska, Anna Zalewska, Kosma Złotowski)."
     PS Ciekawe, kiedy wreszcie PiS wyjdzie z UE? Żal kasy? ;-)
  • genia50 Re: Kempa i...eurozdrajcy? 11.06.21, 10:47
   Ciekawe jak się Unia rozleci (m.in.dzięki takim działaniom psującym) to gdzie za miliony usadzą się wszyscy politycy Zj. Prawicy oraz ich krewni i znajomi co nie znależli i nie znajdą równie opłacalnych stołków. Siedzieć w przechowalni za miliony i gadać na nią to dziwna sprawa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka