Dodaj do ulubionych

A co z Dworczykiem?

12.06.21, 23:55
"To dzięki wam, nasi najważniejsi przywódcy polityczni mogą bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki konstytucyjne – obowiązki wobec państwa, Narodu, jego obywateli – powiedział podczas obchodów święta Służby Ochrony Państwa szef MSWiA Mariusz Kamiński."

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/238629,obchody-swieta-sluzby-ochrony-panstwa.html
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: A co z Dworczykiem? 12.06.21, 23:56
   Prof. dr hab. Wiesław Wysocki, kierownik Katedry XIX i XX wieku w Instytucie Nauk Historycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego:
   "Fakty są takie, że każdy totalitarysta fałszuje historię w sposób wygodny dla siebie."
   • wislocki12 Re: A co z Dworczykiem? 15.06.21, 00:52
    "Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo po ataku na skrzynkę mailową szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michała Dworczyka - dowiedziała się Polska Agencja Prasowa. "Wejście na konto ministra Michała Dworczyka i co za tym idzie, uzyskanie dostępu do jego e-maili, nastąpiło na skutek podania poprawnego loginu i hasła. Naszym zdaniem przestępcy albo wyłudzili hasło od żony ministra albo używała ona takiego samego hasła u innych usługodawców i tam był wyciek" - poinformowała Wirtualna Polska. W komunikacie podkreślono także, że Dworczyk nie korzystał z uwierzytelniania dwuskładnikowego, które zapewniłoby jego skrzynce większe bezpieczeństwo."

    www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sledztwo-po-ataku-na-skrzynke-dworczyka-wp-minister-nie-zabe,nId,5296411#crp_state=1
  • wislocki12 Re: A co z Dworczykiem? 15.06.21, 21:38
   "Premier zwrócił się do marszałek Witek o zwołanie posiedzenia Sejmu w trybie niejawnym! Chodzi o skalę cyberataków. "Jest szeroka".

   wpolityce.pl/polityka/554868-premier-zwrocil-sie-o-zwolanie-sejmu-w-trybie-niejawnym
   • wislocki12 Re: A co z Dworczykiem? 16.06.21, 21:11
    Borys Budka:
    "Tajne posiedzenie Sejmu okazało się kolejną totalną kompromitacją PiS. Zero konkretów, wystąpienie skompromitowanego ministra od respiratorów i wiedza z zakresu cyberbezpieczeństwa na poziomie pierwszej klasy podstawówki. Boże, chroń przed nimi Polskę…"

    niezalezna.pl/399850-opozycja-krytykuje-niejawne-posiedzenie-sejmu-budka-odwoluje-sie-do-boga
  • wislocki12 Re: A co z Dworczykiem? 18.06.21, 21:53
   "Na łamach „GW” Wojciech Czuchnowski powołuje się na wypowiedź anonimowego informatora, o którym pisze jedynie, że ma on znać ustalenia śledztwa. W artykule noszącym tytuł: „Nie było cyberataku z Rosji" przekonuje, że za wyciek maili odpowiada „osoba z otoczenia Dworczyka” i żadnego hakerskiego ataku nie było."

   www.tvp.info/54411586/stanislaw-zaryn-odpowiada-na-artykul-w-gazecie-wyborczej-mowi-ze-to-brednie-wojciech-czuchnowski-twierdzi-ze-nie-bylo-cyberataku-rosji

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka