Dodaj do ulubionych

Przekaz dnia...

25.06.21, 10:57
"TVP i "Wiadomości" to ostatnie miejsca, w których spodziewalibyśmy się usłyszeć krytykę naszej reprezentacji. A jednak. Pasek z czwartkowego głównego wydanie serwisu informacyjnego przejdzie do historii."
Myślę, że nie tylko piłka nas męczy, w PiS du :-(

teleshow.wp.pl/ten-pasek-wiadomosci-przejdzie-do-historii-holecka-zdegustowana-6654248008215104a
Obserwuj wątek
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 25.06.21, 11:25
   "Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak mogą ponieść konsekwencje swojego komentarza do meczu Szwecja - Polska (3:2). Internauci wypowiadali się negatywnie o pracy tego duetu, wskazując m.in., że doświadczony komentator zbyt wcześnie skreślił Polaków. Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski, zapowiedział, że sprawa zostanie wyjaśniona."
   Powiedział prawdę, o co te żale?

   Więcej: sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Euro-2021/Grupa-E/Polska-Szwecja.-Dariusz-Szpakowski-skrytykowany.-Dyrektor-TVP-czas-na-wnioski
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 28.06.21, 14:10
   "Matka trójki dzieci zmarła z powodu zakrzepicy po szczepieniu. Lekarz zbagatelizował objawy. Lucy była podekscytowana, że wreszcie się zaszczepiła. Kiedy zaczęła odczuwać niepożądane odczyny poszczepienne, natychmiast udała się do lekarza. Niestety zbagatelizował jej objawy i zakrzepica spowodowana szczepionką AstraZeneca, nie została zdiagnozowana na czas."
   Na kogo wypadnie, na tego bęc :-(

   parenting.pl/matka-trojki-dzieci-zmarla-po-szczepieniu-lekarz-zbagatelizowal-objawy-zakrzepicy
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 29.06.21, 14:35
   "Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu opublikował wyrok w sprawie wiceprezesów Sądu Okręgowego w Kielcach. Europejska instytucja orzekła, że minister sprawiedliwości naruszył Europejską Konwencją Praw Człowieka, przerywając kadencję sędziów Aliny Bojary i Mariusza Brody. - Wystawiany jest rachunek Ziobrze za tak zwaną patolegislację Ministerstwa Sprawiedliwości - komentuje w rozmowie z Wirtualną Polską sędzia Bartłomiej Przymusiński, rzecznik Iustitii."
   Zera tworzą wielkie liczy ;-)

   wiadomosci.wp.pl/wyrok-europejskiego-trybunalu-praw-czlowieka-polska-naruszyla-konwencje-praw-czlowieka-6655823219526208a
   • wislocki12 Re: Przekaz dnia... 29.06.21, 19:41
    Który skrzywdziłeś

    Który skrzywdziłeś człowieka prostego
    Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
    Gromadę błaznów koło siebie mając
    Na pomieszanie dobrego i złego,

    Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
    Cnotę i mądrość tobie przypisując,
    Złote medale na twoją cześć kując,
    Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

    Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
    Możesz go zabić - narodzi się nowy.
    Spisane będą czyny i rozmowy.

    Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
    I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.

  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 01.07.21, 07:49
   "Chaos w kabinie pilotów podczas lotu prezydenta Dudy. "Taki trochę Smoleńsk". Załoga samolotu z prezydentem Andrzejem Dudą na pokładzie popełniła szereg błędów i do ostatniej chwili walczyła o bezpieczne lądowanie w Lublinie. Do zdarzenia doszło w trakcie kampanii wyborczej w czerwcu 2020 roku. Z raportu powstałego po incydencie, do którego dotarła Wirtualna Polska, wynika, że dla załogi tego samolotu był to pierwszy lot o statusie specjalnym. A LOT w ogóle nie przewidział szkoleń dla pilotów obsługujących tego typu loty."
   Myślę, że Andżej o wielu sprawach nie wie, ale jak mawiają... img1.demotywatoryfb.pl//uploads/202005/1588845833_noesyp_600.jpg

   wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-chaos-w-kabinie-pilotow-podczas-lotu-prezydenta-dudy-taki-troche-smolensk-6656254322567744a
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 01.07.21, 11:23
   "Arcybiskup Głódź został sołtysem. We wsi poruszenie. "Człowiek z dobrym charakterem". Gdy abp Sławoj Leszek Głódź dowiedział się, że został wybrany sołtysem w Piaskach, musiał zdawać sobie sprawę z tego, że wywołała to wielkie poruszenie. Nie tylko na Podlasiu, ale i w całej Polsce. Emerytowany hierarcha, ukarany przez Watykan za tuszowanie pedofilii, ku zdziwieniu wielu, zdecydował nie chować głowy w piasek. Na własne życzenie postanowił wyjść z cienia i na nowo być na świeczniku. Duchowny diecezje zamienił na sołectwo. - To człowiek z dobrym charakterem. Pomaga naszej wsi - mówi jedna z mieszkanek Bobrówki, w której skład wchodzą Piaski. Wpływy hierarchy widać tu na każdym kroku: jego herby są na kościele, pomnikach czy budowlach. Dla wielu osób w tych okolicach jest on postacią wybitną. W zarzuty, stawiane mu przez Watykan, mało kto wierzy. - Mnie nie molestował - przyznaje z rozbrajającą szczerością radny gminy z rodzinnej wsi abp. Głódzia. O majątku duchownego nikt nie chce tu rozmawiać. A szkoda, bo ten jest tu naprawdę spory. Na uwagę zasługuje wybudowana przez niego willa w Bobrówce oraz ogromna posiadłość w Piaskach, skrywająca za potem wiele tajemnic. Dieta sołtysa, wynosząca 150 złotych, jest tylko skromnym dodatkiem w porównaniu z kilkunastoma tysiącami złotych jego emerytury. O nowym sołtysie i reakcjach mieszkańców w materiale Klaudiusza Michalca."
   Polacy to naród poddańczy, muszą mieć zawsze bat na doopę :-(

   wiadomosci.wp.pl/arcybiskup-glodz-zostal-soltysem-we-wsi-poruszenie-czlowiek-z-dobrym-charakterem-6656351192000129v
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 03.07.21, 07:16
   "Zdaniem ekspertów w Polsce czwarta fala uderzy przed wszystkim w południowo-wschodnią część kraju, gdzie jest najmniejszy odsetek zaszczepionych. Kiedy spojrzymy na mapę obrazującą szczepienia, to widać wyraźnie trend - na ścianie wschodniej są województwa, gdzie dzienna liczba wykonywanych szczepień jest najniższa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie. Przekłada się to na procent mieszkańców zaszczepionych w pełni na COVID-19, np. w woj. podlaskim i podkarpackim nie przekracza on 40 proc. Te województwa najbardziej ucierpią w czwartej fali, jeśli w lipcu nie zrobimy dużego kroku naprzód, jeśli chodzi o liczbę zaszczepionych. Chciałabym wierzyć, że to nastąpi, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe akcje profrekwencyjne, które proponuje rząd, nie sądzę, że wpłynie to znacząco na procent osób zaszczepionych - dodaje ekspertka."
   MDM PRZECHODZI DO LAMUSA, WIELKI BŁĄD! :-(


   portal.abczdrowie.pl/gdzie-najlepiej-czuje-sie-wariant-delta
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 03.07.21, 14:59
   "Jeśli w grę wchodzi obrona Jarosława Kaczyńskiego, na polskim rządzie nie robią wrażenia nawet rosyjscy hakerzy - to wniosek z naszego trwającego ponad rok dziennikarskiego śledztwa. Tropiąc obietnice prezesa PiS, odkryliśmy przy okazji, jak rząd Mateusza Morawieckiego zamordował dostęp do informacji publicznej."
   Jaki suweren taki rząd, jaki rząd taka dezinformacja :-(

   wiadomosci.wp.pl/zamki-jaroslaw-kaczynski-i-rosyjscy-hakerzy-czyli-jak-polski-rzad-nienawidzi-dziennikarzy-6656879797910080a
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 03.07.21, 22:43
   "Tragedia rozegrała się po godzinie 14.15 na zakręcie drogi, tuż przed wysypiskiem śmieci jadąc od strony centrum Stalowej Woli. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody mężczyzna jadący audi S7 (tablice rejestracyjne powiatu tarnobrzeskiego) w kierunku Tarnobrzega, na zakręcie drogi w prawo zjechał na lewy pas ruchu (być może wyprzedzał inny samochód) i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka audi A4 (tablice rejestracyjne powiatu niżańskiego), którym podróżowała rodzina - małżeństwo w wieku około 30 lat z około 3-letnim synkiem."
   Kolejny "miszcz" kierownicy w audi przecenił swoje możliwości, odbierając życie niewinnym osobom :-(

   echodnia.eu/podkarpackie/tragiczny-wypadek-w-jamnicy-po-zderzeniu-dwoch-audi-zginelo-malzenstwo-podrozowali-z-malym-dzieckiem-zdjecia/ar/c16-15694562?fbclid=IwAR1AtJOJUNcCLE3j_Dx-Lcb4i2hleffDM0ZOxeIoOKEorXhhUCVcuFGWfqg
   • e-zybi Re: Przekaz dnia... 04.07.21, 08:28
    img14.dmty.pl//uploads/202107/1625375227_ar2zvm_600.jpg
    Prawo o ruchu drogowym jest zbyt liberalne, za taki czyn (pod wpływem...) "kierowca" powinien dożywotnio stracić uprawnienia!
   • e-zybi Re: Przekaz dnia... 04.07.21, 21:02
    "Dzieci już wiedzą, że nie mają rodziców. Tragedia na Podkarpaciu. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. W sobotę na Podkarpaciu życie straciło młode małżeństwo. Wypadek samochodowy przeżył ich niespełna 3-letni syn. Para miała jeszcze dwoje dzieci. Wszystkie są już świadome tego, co się stało. Bliscy ofiar są zrozpaczeni."
    "Aaa
    14 min. temu
    Dziś podawali że gnojek dożywocie nie dostanie , raczej maks 12 lat więzienia Był pod wpływem alkoholu narkotyków miał cofnięte prawo jazdy, ale oczywiście jeździł bo kto takiemu skr....zabroni. świat się kończy. Dzieci zostały sierotami,gdzie był Bóg...."
    Bez komentarza :-(

    www.o2.pl/informacje/dzieci-juz-wiedza-ze-nie-maja-rodzicow-tragedia-na-podkarpaciu-6657703102265888a
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 04.07.21, 07:34
   "Zamieszanie wokół trzeciej dawki szczepionki przeciw COVID-19. Polski rząd negocjuje dostawy, ale coraz więcej naukowców wskazuje, że doszczepianie dawką przypominającą preparatem firmy Pfizer/BioNTech, nie będzie konieczne. Badania jasno pokazują, że poziom ochrony po upływie 6-12 miesięcy wciąż pozostaje wystarczająco wysoki. Nawet wobec wariantu Delta."
   Do trzech razy sztuka!

   portal.abczdrowie.pl/trzecia-dawka-szczepionki-przeciw-covid-19-badanie-nie-w-ciagu-6-a-nawet-12-miesiecy
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 04.07.21, 13:08
   "Klapki, spódniczki i alkohol - największe głupoty na górskich szlakach. Górskie wyprawy stają się coraz popularniejszą rozrywką i sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu wśród Polaków. Liczba turystów na szlakach rośnie, zwłaszcza w ostatnich latach, a co za tym idzie – rośnie też alarmująco liczba nieodpowiedzialnych zachowań podczas takich wycieczek. Złe obuwie, niszczenie przyrody i skandaliczne zachowania, to dopiero początek listy."
   Do gór mam słabość, ale czuję przed nimi respekt. Dobra forma budowana przez sezon pozwala mi gdy tylko nadarzy się okazja docenić sprzęt na wysokościach. Prócz pięknych widoków można zauważyć też słabość turystów, granicząca wręcz z głupotą. Góry nie wybaczają błędów...

   Czytaj więcej na kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-klapki-spodniczki-i-alkohol-najwieksze-glupoty-na-gorskich-s,nId,5334416#parametr=bloczek_rek_ztutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


   ----
   www.youtube.com/watch?v=bM4dm6ZwZjo
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 05.07.21, 19:02
   "Prokuratura uznała, że zakup maseczek ochronnych przez Ministerstwo Zdrowia od prywatnego oferenta odbył się zgodnie z procedurą. Śledztwo w sprawie zakupu respiratorów również zostało umorzone. Prokuratorzy nie stwierdzili, by przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia przekroczyli uprawnienia lub nie dopełnili obowiązków."
   I pozamiatane :-(

   businessinsider.com.pl/wiadomosci/prokuratura-umorzyla-sledztwo-w-sprawie-zakupu-respiratorow/hmyek7h
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 07.07.21, 03:53
   "Kto należy do klasy średniej? Wiceminister nie ma wątpliwości. Jak przekonuje Piotr Patkowski z analiz resortu finansów wynika, że wystarczy zarabiać niespełna 3 tys. zł na rękę."
   A to słodziak, parę magicznych słów i staliśmy się krezusami ;-)

   www.money.pl/podatki/polska-klasa-srednia-patkowski-zaczyna-sie-od-4-tys-zl-brutto-6658261955582528a.html
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 07.07.21, 19:00
   "Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC) rozpoczęło śledztwo w sprawie śmierci chłopca, który zmarł we śnie, w swoim domu w Detroit. 13-latek dwa dni wcześniej przyjął drugą dawkę szczepienia przeciw COVID-19. Postępowanie ma wyjaśnić, czy zgon chłopca miał coś wspólnego z wakcyną."
   "Dr Rakesh Sing, który jest dyrektorem programu dziecięcej niewydolności serca i transplantologii na NYU Langon Health również podkreśla: "Fakty są jasne: to jest bardzo rzadki efekt uboczny i wystąpi po szczepieniu tylko u bardzo małej liczby osób"."
   Na kogo wypadnie, na tego bęc :-(

   parenting.pl/smierc-nastolatka-po-przyjeciu-szczepionki-pfizera-sledztwo-w-toku
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 08.07.21, 11:28
   "Na ostatnim kongresie członkowie PiS ustalili zakaz "zatrudniania w spółkach Skarbu Państwa członków najbliższej rodziny posłów i senatorów Prawa i Sprawiedliwości". Partia chlubi się tym, że jako pierwsza zdecydowała się na ukrócenie nepotyzmu. Kilka dni później "Wiadomości" TVP przygotowały materiał o nepotyzmie Platformy Obywatelskiej. Reportaż odbił się szerokim echem wcale nie ze względu na wartość merytoryczną."
   "mastyk111: Żyjemy w jakimś matriksie. Co tu komentować? Kpina, nawet bezbożni komuniści
   byli uczciwsi. Kłamstwa, podłość potem msza i znów to samo..." I niech to posłuży za komentarz ;-)

   teleshow.wp.pl/wiadomosci-wytykaja-po-nepotyzm-wywiad-z-informatorem-to-hit-6658847276943936a
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 09.07.21, 05:49
   "Do sieci trafiło nagranie rozmowy częstochowskiego proboszcza z parafianinem, który próbuje zdobyć wymagany dokument do przeprowadzenia pogrzebu zmarłej matki. Ksiądz jednak nie chce pomóc mężczyźnie i w pewnym momencie żąda 800 zł za wydanie karteczki, mówiąc, że: "nic nie ma za friko". Onet spytał o tę sprawę kurię, która czeka na wyjaśnienia. – Nagranie jest nam znane niestety – rzecznik kurii metropolitalnej w Częstochowie ks. Mariusz Bakalarz."
   Hmmm..."nic nie ma za friko", co łaska 800...:-(

   www.onet.pl/informacje/onetslask/ksiadz-zadal-800-zl-za-wydanie-karteczki-nic-nie-ma-za-friko/ldcgbpk,79cfc278
   • e-zybi Re: Przekaz dnia... 09.07.21, 07:27
    "Pielgrzymka Radia Maryja na Jasną Górę. Ojciec Rydzyk prosi o małe koperty. W najbliższy weekend odbędzie się trzydziesta Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Z tej okazji ojciec Tadeusz Rydzyk wydał radiosłuchaczom słowną instrukcję dotyczącą kopert z datkami, kupowania powiązanego z nim miesięcznika oraz ograniczeń covidowych."
    Ten to już całkowicie umiar stracił :-(

    www.onet.pl/informacje/onetkujawskopomorskie/ojciec-tadeusz-rydzyk-przekazal-sluchaczom-radia-maryja-instrukcje-na-temat-datkow/h3sdjex,79cfc278
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 09.07.21, 08:39
   "Przez niemal cztery minuty "Fakty" TVN pokazały, czemu PiS-owi zależy na uciszeniu dziennikarzy i nieprzedłużeniu koncesji TVN24. W materiale Kolendy-Zaleskiej przypomniano aroganckie zachowania polityków, wrogość wobec stacji i brak szacunku dla dziennikarzy oraz ich pracy."
   Zawsze warto poznać zdanie konkurencji!

   teleshow.wp.pl/fakty-tvn-bez-litosci-o-zakusach-pis-u-to-byly-dlugie-cztery-minuty-6659202230790720a
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 10.07.21, 04:50
   "W piątek izraelskie ministerstwo zdrowia ogłosiło, że wszyscy odwiedzający Izrael muszą poddać się 24-godzinnej kwarantannie, nawet jeśli są zaszczepieni, bądź przechorowali COVID-19. Najbardziej zaszczepiony kraj na świecie notuje nagły wzrost liczby zakażeń. Ostatniej doby zgłoszono 450 przypadków."
   SlawomirGrzywa- Wczoraj (20:52) ""...Najbardziej zaszczepiony kraj na świecie notuje nagły wzrost liczby zakażeń. Ostatniej doby zgłoszono 450 przypadków...". Skoro także Wielkiej Brytanii jest ponad 30.000 zakażonych, a mają 60% zaszczepionych, a u nas jest 2 razy mniej zaszczepionych, a mamy 76 zakażonych, to chyba lepiej się nie szczepić? 🤣 Rozumiem, że tam ulegają zakażeniu wyłącznie osoby niezaszczepione, jako ofiary inteligentnego COVID-19. 😢 Jak ta informacja ma się do propagandy PiS, którzy twierdzą, że w Polsce prawie w 100% zakażeniu ulegają wyłącznie osoby niezaszczepione. 🤣 /// "...Śmiertelność z powodu wariantu Delta koronawirusa jest sześciokrotnie wyższa wśród osób w pełni zaszczepionych, niż wśród tych, które nigdy nie otrzymały szczepionki. Według wyliczeń odpowiada to śmiertelności 0,00636 proc., która jest 6,6 razy wyższa niż śmiertelność wśród osób niezaszczepionych, chorujących na ten wariant koronawirusa (0,000957 proc. zgonów, 34 zgony wśród 35 521 pozytywnych przypadków). Jak mówi dr Fiałek, jest to patrzenie tylko na suche liczby bez ich interpretacji. Wyliczenia są błędne...". Szanowni "naukowcy" mnie interesują tylko fakty, przede wszystkim liczby, suche liczby, gdzie interpretacja jest ZBĘDNA. Skoro po zaszczepieniu umierają ludzie, wskutek zaszczepienia, skoro zakażają się zaszczepieni, skoro umierają zaszczepieni, to nie są to liczby, suche liczby, tylko konkretne FAKTY. Koniec kropka. Tak to jest, gdy podaje się ludziom eksperymentalny specyfik. /// „…Zmarła 18-latka, która 25 maja została zaszczepiona przeciw COVID-19 preparatem AstraZeneca. Dziewczyna przeszła operację w celu usunięcia zakrzepu i zatrzymania krwotoku mózgowego…". /// "...47-letni mężczyzna zmarł niedługo po zaszczepieniu przeciw COVID-19. Podano mu preparat firmy Pfizer...". Dziwne, że nie napisali, że zmarł 4 godziny po zaszczepieniu z przyczyn naturalnych. 😢 /// Pamiętajcie, że "korzyści przewyższają ryzyko". Kto teraz to wytłumaczy zmarłemu? Czyje ryzyko i czyje korzyści? /// Koncerny farmaceutyczne, Zakłady pogrzebowe i Prosektorium. Oficjalne stanowisko: Rekomendujemy podawanie wszystkich szczepionek, bo "...Nasze korzyści przewyższają Wasze ryzyko...". Czy są chętni do szczepionki Johnson & Johnson ? Sąd w USA przyznał 20 kobietom 2,12 mld dolarów, a w Polsce nie byłoby nawet związku przyczynowego, natomiast PiS proponuje za skutki uboczne po zaszczepieniu, po przeliczeniu, po długiej walce, z wyłączeniem osób, które umrą, raptem i średnio po kilka tysięcy dolarów, czyli około 1 milion razy mniej, natomiast w celu zachęty do szczepienia proponuje hulajnogę 😂🤣😂 /// Nigdy nie głosujcie na PiS. /// „...W wieku 34 lat zmarła dziennikarka "Gazety Wyborczej" Kalina Mróz. O śmierci dziennikarki poinformowała jej redakcja. Serwis Wyborcza.pl przekazał, że w niedzielę 16 maja Kalina Mróz nagle i niespodziewanie znalazła się w szpitalu. "Nasz szok, ból, smutek i niedowierzanie są ogromne". Młoda dziennikarka zmarła po szczepionce na koronawirusa. Przed swoją śmiercią zachęcała do powszechnego szczepienia...". /// "... Specjaliści z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie przeprowadzili pionierskie badania wpływu szczepionek przeciwko COVID-19 na przebieg ciąży...". Masakra. To eksperymenty naukowe już są prowadzone na dzieciach, kobietach w ciąży i dzieciach nienarodzonych ?! Masakra. Gdzie jest Rzecznik Praw Dziecka i Rzecznik Praw Obywatelskich ? Kiedy będą prowadzone badania naukowe pod kątem zmian nowotworowych u osób zaczepionych ? Po ich śmierci? /// "...W wielu krajach trwają badania nad mieszaniem różnych preparatów przeciwko COVID-19, aby wzmocnić skuteczność szczepień...". Proponuję wymieszać wszystkie "szczepionki", dodać szczyptę odchodów komara, dodać 1płatek róży oraz 3 krople z pustynnej rosy. Należy to wstrząsnąć, ale nie mieszać. Podawać na czczo. 100% skuteczności."
   Wnioski niech każdy wyciągnie sam :-(


   Czytaj więcej na wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-izrael-nagly-wzrost-liczby-zakazen-obowiazkowa-kwarantanna-d,nId,5348931#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
   • a.sdf.gh.kl Re: Przekaz dnia... 10.07.21, 17:40
    Nie ma przymusu szczepienia.
    Masz wybór: możesz się szczepić i liczyć na łut szczęścia, że szczepionka poradzi sobie z kolejnymi odmianami koronaświrusa albo nie sczepić i ryzykować chorobę lub zejście z tego świata. To tak jak w wojsku na stołówce: możesz jeść albo nie :-(
    "Nigdy nie głosujcie na PiS. /// „...W wieku 34 lat zmarła dziennikarka "Gazety Wyborczej" Kalina Mróz. " Tu jak zwykle przeszedłeś sam siebie podając to w poście. ... a może masz rację :-( Trzeba było głosować na PO może Niemcy z Kopacz.ką na czele obroniliby nas? Może wujcio Putin dołączy coooo? :-(
    Ponadto wszystkie szczepionki niosą ryzyko powikłań. Zwłaszcza te wersje "5 w jednym" lub "6 w jednym" :-(
    Wnioski niech każdy wyciągnie sam :-(
    Mogę was zapewnić, że... wszystko jeszcze przed nami. Za kilka dni będą zapewne informacje o odtworzeniu "gotowości bojowej" w szpitalach, by można było przyjmować kolejne chore osoby :-( Bakterie, wirusy nie znają granic. Kto winien:-? Ano PiS :-(

  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 11.07.21, 11:20
   "Kukiz może poprzeć ustawę dotyczącą TVN. Stawia warunek w sprawie TVP. Uzależniam swoje poparcie dla projektu ustawy dotyczącej TVN od powstania ustawy odpartyjniającej TVP i dymisji prezesa TVP Jacka Kurskiego. Dla mnie dziś obie stacje to machiny propagandowe, a nie publiczne czy wolne media - powiedział lider Kukiz'15 Paweł Kukiz. Paweł Kukiz przyznał, że nie zapoznał się jeszcze ze szczegółami projektu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. - Jeżeli prezes TVP Jacek Kurski zostanie zdymisjonowany, to wtedy przeczytam uważnie projekt dotyczący TVN24 i zastanowię się nad jego poparciem - zaznaczył."
   Przeczytać przeczyta, ale ile z tego zrozumie?

   www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kukiz-poprze-ustawe-dotyczaca-tvn-stawia-warunek/g03k474,79cfc278
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 12.07.21, 05:38
   "Ukarany za tuszowanie pedofilii biskup uczestniczył w uroczystościach pielgrzymki Radia Maryja. Biskup został oficjalnie powitany przez Tadeusza Rydzyka na uroczystościach związanych z pielgrzymką Radia Maryja na Jasną Górę. Stolica Apostolska zakazała Stefanowi Regmuntowi m.in. uczestniczenia w celebracjach w diecezji zielonogórskiej oraz udziału w gremiach Konferencji Episkopatu Polski. Poprosiliśmy biskupa o komentarz, ale odmówił."
   Jak się bardzo chce, to wszystko "można", gdy prezes nie zabroni ;-)

   www.onet.pl/informacje/onetslask/bp-stefan-regmunt-ukarany-za-tuszowanie-pedofilii-na-pielgrzymce-radia-maryja/9g3pwbx,79cfc278
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 13.07.21, 06:02
   "W niedzielę 11 lipca ramówka TVP1 od rana do popołudnia oferowała ciąg programów religijnych. Zaczęło się od porannego ”Słowa na niedzielę”. Później były kolejno: transmisja z sanktuarium w Krakowie - Łagiewnikach, magazyn kulinarny "Klasztorne smaki Remigiusza Rączki", magazyn "Słowo na niedzielę", "Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze", magazyn "Między Ziemią a Niebem", "Anioł Pański" i dokument "Wadowickie spotkania ze Świętym Janem Pawłem II". Programy religijne wypełniły więc ramówkę TVP od godz. 7 rano do popołudnia."
   Jarek wybiela sumienie miesięcznicami, Jacek mydli oczy wiernych modlitwami, u mnie TVP publ. śnieży, więc mi to nie przeszkadza ;-)

   teleshow.wp.pl/czy-tvp-wchodzi-w-buty-tv-trwam-ksiadz-lemanski-to-kontrskuteczne-6660475620080160a?fbclid=IwAR30pyrxOlvklS7pf9Zdxo4PQcEWCGDY2iTyh1qX8oj2lrTUomIwrnM0hEU
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 13.07.21, 15:57
   I tak żartem...

   Ekscentryczna parka wprowadza się do pokoju hotelowego. On przystojny 50-latek, widać, że nadziany, pewny siebie. Ona 20-letnia blondynka, duży biust, puste spojrzenie... Recepcjonista zagaduje:
   - Zanieść państwu bagaże?
   - Nie. Poradzę sobie - odpowiada mocnym głosem mężczyzna ze złotym Rolexem na ręku.
   - A żona? Może ona coś potrzebuje?
   - Tu może mieć pan rację. Macie jakieś fajne pocztówki, które mógłbym jej wysłać?
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 16.07.21, 11:25
   "Prof. Robert Grzeszczak, Uniwersytet Warszawski: Z sądami jest podobnie jak z ochroną zdrowia. Wiemy, że nie działa dobrze, ale już się do tego przyzwyczailiśmy. Nie wychodzimy z tego powodu na ulicę. Skutki najlepiej poznajemy, kiedy sami jesteśmy chorzy i nie mamy siły już protestować. Podobnie jest z sądami – o tym, co jest nie tak, dowiemy się, jak sami trafimy do sądu. Jeżeli Kowalski w drodze do pracy zderzy się z samochodem, którego kierowcą jest radna partii rządzącej, może się okazać, że ta użyje wszystkich instrumentów, by wina nie była po jej stronie. Kierowca nie będzie pewny, że trafi przed uczciwy i bezstronny sąd. Poza tym niektórzy sędziowie będą się obawiali stosowania prawa unijnego, nawet jeśli będzie to bardziej korzystne dla obywateli. Zwłaszcza w sprawach sporu Kowalskiego z władzą publiczną."
   Niestety, nie widzę przyszłości w różowych kolorach :-(


   wiadomosci.wp.pl/prof-grzeszczak-polska-rozsadza-unie-od-srodka-6661640026147584a
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 17.07.21, 05:15
   "Decyzja francuskich władz dotycząca uzależnienia możliwości wstępu do centrum handlowego od posiadania tzw. certyfikatu sanitarnego zelektryzowała rządy i społeczeństwa innych europejskich państw. Choć na "ostry" kurs względem osób niezaszczepionych nie zanosi się w Polsce, to zarazem nie można go w pełni wykluczyć - napisały wiadomoscihandlowe.pl.[...] Osoby niezaszczepione to w dużej mierze elektorat Prawa i Sprawiedliwości, dlatego trudno wyobrazić sobie, by rządząca partia zdecydowała się na ruch, którego konsekwencją może być pogorszenie notowań w sondażach. Jednak jeśli Francja znajdzie naśladowców, to będzie rosła presja także na polskie władze, by wprowadzić analogiczne zasady, choćby w celu zmniejszenia siły rażenia nieuchronnej czwartej fali pandemii."
   Jeżeli osoby niezaszczepione są zagrożeniem dla zaszczepionych, to po choj nam te szczepienia? :-(

   Czytaj więcej na biznes.interia.pl/finanse/news-centra-handlowe-tylko-dla-zaszczepionych-czy-polska-pojdzie-,nId,5360116#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  • e-zybi Re: Przekaz dnia... 17.07.21, 12:27
   "Przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki wystosował apel do wiernych w związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem w Europie. "Decyzja o szczepieniu winna uwzględniać wymogi dobra wspólnego" - napisał hierarcha. Abp Stanisław Gądecki zwrócił się z apelem do "wszystkich wiernych o żarliwą modlitwę w intencji zakończenia pandemii". Ufam, że dzięki wytrwałej modlitwie oraz odpowiedzialnej i roztropnej postawie wszystkich Polaków ochronimy życie, zwłaszcza najsłabszych oraz unikniemy wielu ludzkich dramatów" - napisał abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. "
   Myślicie, że sama modlitwa wystarczy? ;-)

   wiadomosci.wp.pl/abp-stanislaw-gadecki-o-pandemii-apeluje-do-polakow-6662168304560896a

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka