Dodaj do ulubionych

"Zaatakowano nasz kraj"

26.06.21, 23:52
"Trudno traktować działania hakerów jako przypadek. Zaatakowano nasz kraj – przekonuje szef KPRM Michał Dworczyk."

dorzeczy.pl/kraj/188798/dworczyk-o-cyberatakach-trudno-to-traktowac-jako-przypadek.html
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: "Zaatakowano nasz kraj" 26.06.21, 23:58
      "Teraz okazuje się, że ofiarą cyberataku mogła paść również posłanka Koalicji Obywatelskiej Krystyna Sibińska. Jak donosi Wirtualna Polska, policja skontaktowała się z polityk w sprawie ewentualnego ataku.
      – To, co dostałam, trudno nazwać dokumentem, bo nikt nie jest pod nim podpisany. W piśmie pojawiła się jedynie informacja, że według ustaleń osoby trzecie mogły uzyskać nieuprawniony dostęp do mojej skrzynki elektronicznej – mówił poseł w rozmowie z WP.
      Sibińska zadzwoniła pod wskazany numer, gdzie skontaktowała się z pracownikiem Kancelarii Premiera. Mężczyzna nie potrafił jednak udzielić jej żądnych konkretnych wiadomości.
      Jestem zaniepokojona i rozbawiona. Jeśli rzeczywiście powstało zagrożenie, oczekiwałabym konkretnych działań i podpowiedzi, jak powinnam się zachować – mówi polityk."

dorzeczy.pl/kraj/188878/afera-mailowa-krystyna-sibinska-wsrod-zhakowanych.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka