Dodaj do ulubionych

Kardynał na urlopie...

03.07.21, 19:42
"Kiedy Watykan prowadzi w Polsce śledztwo w sprawie tuszowania przez Stanisława Dziwisza (82 l.) przypadków pedofilii w Kościele, on relaksuje się w ciepłych wodach Adriatyku. Kardynał od tygodni nie odpowiada publicznie na stawiane mu poważne zarzuty. Zamiast tego, pojechał ze swą świtą na urlop..."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kardynal-stanislaw-dziwisz-na-wakacjach-w-chorwacji/mt03z2t

Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 00:36
      To mi raczej wygląda na ekshibicjonizm... :-(
      • x49xx Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 20:02
        Tam są często śliskie ostre kamienie, nie widzę w tym żadnej sensacji, że pomagają mu wyjść z wody, to starszy człowiek. Po 80-ce, zwłaszcza u osób z nadwagą mogą wystąpić problemy ze swobodnym poruszaniem się, mam rodziców w podobnym wieku.
        • x49xx Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 20:18
          Ja byłam w Splicie, tam jest kamienista plaża. w każdym razie każdy ma prawo do odpoczynku. Też będziesz kiedyś miał 80 lat.
          • wislocki12 Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 21:26
            I na pewno nie będę paradował po plaży z wielkim gołym brzuchem na wierzchu... To kwestia smaku! :-(
            • x49xx Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 22:30
              Nie będziesz paradował, ale z ochotą wstawiasz zdjęcia 82 -latka. Nie masz szacunku do starości, nic tu po mnie!!!
              • x49xx Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 22:31
                Mam problemy ze zdrowiem i muszę Cię dać na niewidoczny, boli mnie mostek od rana i nie wiem , dlaczego, nie mogę się denerwować, dobranoc.
        • e-zybi Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 20:54
          Nie tylko kamienie są śliskie, posadzki też... pbs.twimg.com/media/EmcrAKoXMAAaaQT.jpg
        • genia50 Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 21:51
          Twoja wyrozumiałość dla człowieka żyjącego w luksusach , z opieką ochroniarzy i całej świty , który być może swoim zachowaniem i zaniechaniem nie przerwał dalszego krzywdzenia wielu młodych ludzi , jest godne pożałowania. Na starość każdy wygląda bardzo podobnie : nieporadnie i łagodnie, obojętnie jak żył i czy był dobry czy zły.
          • zolza670 Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 22:05
            Masz Geniu absolutną rację...bronienie tego pana jest żałosne...dziwne że pani nauczycielka podobno tak kochająca dzieci staje po stronie faceta który ochraniał krzywdzicieli dzieci...i jeszcze brał za to kasę 😠
          • wislocki12 Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 22:10
            Ale nie musi się tym obnosić :-(
            • x49xx Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 22:28
              Gdyby Ci zależało na tym, byśmy tego brzucha nie widzieli, to byś tych zdjęć na forum nie wstawiał. Jesteś zakłamany!!! Nie szanujesz czyjejś prywatności, zawsze warto być człowiekiem...
              • exbenek Re: Kardynał na urlopie... 05.07.21, 11:51
                Wisłocki jest zakłamany ,bo opublikował zdjęcie katabasa ,w galotach . A ty jesteś cacy bo pochwalasz jak go w "pełnym umundurowaniu" babki w rękę całują . Jak im pozwoli . I jednocześnie tą ręką podpisuje dokumenty kryjące pedofili . Zaiste niezbadane są wyroki Bozi dotyczące rozumu ludzkiego ...
          • x49xx Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 22:23
            Nie oceniam jego, tylko dziennikarzy, którzy robią zdjęcia oraz Wislockiego, który je wstawia na forum.
            • genia50 Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 22:32
              Dziennikarze są okropni, po co oni opisują i publikują.Gdyby nie oni nie byłoby problemów.
              • wislocki12 Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 23:31
                Wiadomo, winni są dziennikarze... ;-)
    • genia50 Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 21:42
      To zaskakujący widok. Ze zwykłego wstydu nie pokazywałabym się w takim stanie na golasa.Poza tym widać jak bardzo przejmuje się kontrolą na zlecenie Watykanu w ważnej sprawie tuszowania pedofilii.
      • x49xx Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 21:47
        Gdzie ty tu widzisz golasa? To już pruderia!
        • zolza670 Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 21:59
          O tak...na pruderii to znasz się moja droga jak nikt 😉
        • wislocki12 Re: Kardynał na urlopie... 04.07.21, 22:08
          Ja bym chętnie zobaczył jeszcze abp. Jędraszewskiego... :-(
      • exbenek Re: Kardynał na urlopie... 05.07.21, 11:52
        Gieniu , Stasiu ma z reguły "wstyd ukryty pod sutanną" ....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka