Dodaj do ulubionych

Wielką katastrofę demograficzną to my już mamy!

03.07.21, 20:56
"Chce się zaproponować taki styl myślenia i życia, jakby Pana Boga nie było, a jak nie ma Boga, to – jak pisał Fiodor Dostojewski – wszystko jest możliwe, wszystko można wmówić człowiekowi i wszystko wprowadzić. Absolutyzuje się i wywyższa człowieka i jego wolność, który – jak się wydaje – może wszystko, nawet zmienić to, czy ktoś jest kobietą czy mężczyzną. Można przedefiniować to, czym jest rodzina i jak powinno wyglądać życie wspólnotowe. Wszystko można i wiemy, że próbuje się to nam narzucić – mówił ks. abp Jędraszewski. Metropolita przestrzegał, że może to doprowadzić do „wielkiej katastrofy demograficznej”.

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/239781,160-lecia-objawien-matki-boskiej-jaworzynskiej.html
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Wielką katastrofę demograficzną to my już mam 04.07.21, 00:07
   "Dane opublikował Główny Urząd Statystyczny. Wynika z nich, że lockdown, który rozpoczął się dokładnie przed rokiem (w marcu 2020 roku) wstrzymał Polaków, którzy planowali mieć dzieci.
   O ile w styczniu 2020 roku urodziło się 33 tys. dzieci, o tyle w styczniu 2021 już tylko 25 tys. Jak skomentował na swoim Twitterze Łukasz Kozłowski, główny ekonomista Federacji Przedsiębiorców Polskich, to lockdownowy „baby doom” (w odróżnieniu od „baby boom”, czyli gwałtownego przyrostu urodzin)."

   biznes.wprost.pl/gospodarka/10432651/katastrofa-demograficzna-smutny-skutek-lockdownu.html
   • a.sdf.gh.kl Re: Wielką katastrofę demograficzną to my już mam 06.07.21, 14:13
    I słusznie. Praca jest tylko po znajomości, a robotę znajdziesz wszędzie bez problemów. Za pracę jest zwykle lepsza płaca za robotę niekoniecznie. No, a poza tym kim chcesz budować mieszkania? Ludźmi z łapanki którzy zbudowali altankę na działce i podejmują się budowy domu czy może Ukrami ze skłonnościami do alkoholu (alkoholizm maja we krwi)? Jakość oddawanych mieszkań jest coraz gorsza. Strach mieszkać w takich mieszkaniach bo przy byle ulewie, wichurze rozlecą się jak domki z kart :-(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka